כמה המלצות ממני...

ZeusMan

New member
כמה המלצות ממני...

שבוע שעבר החלטתי לתת צ'אנס לאמן שבעבר לא הצלחתי להתחבר למוזיקה שלו... לאמן הזה קוראים Niyorah... אמן שמגיע מ-St. Thomas אחד מהאיים אשר באיי הבתולה... אני ממליץ לשמוע את האלבום האחרון שלו שיצא ב2006 העונה לשם Session Purification.... טיונים מומלצים : Nothing To Prove There For You Wha Yu Feel Say Caught Up Inna Image We Shall See ובשביל שלא תצתרכו להסתמך על הטעם שלי, הינה לינק לאתר בו תוכלו לשמוע את החומרים שלו :

ZeusMan

New member
גם מאיי הבתולה

Dezarie הרבה מאיתכם בטח מכירים את Gracious Mama Africa שלה... אז החלטתי להכיר קצת יותר עליה ומצאתי עוד כמה טיונים טובים שלה... אז מהאלבום שממנו מגיע Gracious Mama Africa שדרך אגב גם ניקרא Gracious Mama Africa אהבתי את : Gone Down Not One Penny קישור 1 ומהאלבום Fya שיצא רק שנה לפני Gracious Mama Africa ב-2002 אהבתי את הטיון Zion.... קישור 2 עוד מקום שאפשר לשמוע טיון מעולה של Dezarie הוא באלבום אוסף שיצא ב-2002 שניקרא Culturellennium 2... הטיון ניקרא Wait On Jah... טיונים נוספים ששווה לנסות באלבום הזה הם : Ras Attitude - Love And Peace Yah Shiloh I - Been Away קישור 2.htm target=_blank>3

ZeusMan

New member
Marlon Asher

בשלהי 2006 יצא רידים שניקרא RED RAZOR ומכל האמנים שישבו על הרידים הזה אמן אחד תפס אותי במיוחד, לאמן הזה קוראים Marlon Asher... Marlon Asher, אמן שאני בדרך כלל לא מצליח להתחבר אליו, הוציא טיון מבריק בשם Fit and strong שניתן דרך אגב לשמוע אותו ממש כאן עוד טיון מומלץ של מר אשר הוא GANJA FARMER אז אם בא לכם תבדקו גם אותו... בנוסף לכל זה, רציתי גם להגיד שלא אהבתי את האלבום האחרון שיצא לו (אני חייב להיות נגיטיבי כזה בכל הודעה ?!) ולא טיון אחד !

ZeusMan

New member
קצת בספרדית

Alberto Gambino - No Llores Mas מ-ש-ג-ע !!! אין לי עוד מה להגיד חוץ מזה... Pinnacle Rockers - Dame Sound מ-ט-ר-י-ף !!! לאלו שכבר מטורפים הטיון הזה רק מוסיף, אז USE IT WISELY....

ZeusMan

New member
Alborosie - Kingston Town

אין ספק, עוד יציאה מעולה של האמן, הראסטה, התגלית וה... האיטלקי הזה.... עוד טיון מומלץ שלו הוא חידוש ל-GUESS WHOS COMING TO DINNER של ברנינג ספיר... את שניהם ניתן לשמוע ב-MYSPACE שלו שהקישור עליו נמצא פה

Carcass

New member
רק תיקון קטן ברשותך,

guess whos coming to dinner,זה לא של ברנינג ספיר אלא של black uhuru .. seeeeen?? :) בלי קשר,תודה על ההמלצות.

ZeusMan

New member
אופס...

בילבול קל... תודה על התיקון ותודה על ההערכה...

ZeusMan

New member
עוד תיקון

כתבתי בסוף ההודעה על אלבורוזי עליו במקום אליו, לכל חובבי הלשון עמכם הסליחה...

ZeusMan

New member
חבר'ה את זה אתם חייבים לשמוע !!!

Breathe RMX של Blu Cantrell & Sean Paul... הקישור יש ברשימה שלפניכם עוד חידושים נחמדים וחיבורים בין עולם ההיפ הופ לדאנסהול רגאיי...

למעלה