כמה המלצות...

ZeusMan

New member
כמה המלצות...

נתחיל ברגאיי שווייצרי שניתקלתי בו.... אני מתאר לעצמי שיש כאן הרבה ספקנים לגבי טיב או איכות הרגאיי השווייצרי... אבל שמעו, אני אישית מאוד הופתעתי,איכות סאונד מעולה, שירה לעיתים דומה לניב הג'מייקני, מקצבים מניעים בקיצור, אחלה מוזיקה אם תתקלו בי בסולסיק דברו איתי, אני אשמח להפיץ את המילה.... השירים שהכי אהבתי : Famara - Reggae Mondial Akamassa - Tout Est Lie Swiss Reggae Unity Session One - Rock Your Vote Addis Feat. Cali P - Jah Would Never וכמובן השירים של CALI P שהמלצתי עליהם הלוך וחזור בשבוע האחרון...

ZeusMan

New member
האלבום החדש של סטפן מארלי

אתם חייבים לשמוע את השיר הבא : Stephen Marley - Chase Dem סגנון JAH BLESS של ZIGGY

Carcass

New member
אלבום מומלץ.

אבל את הטיון הזה יכולת לשמוע כבר בEP שלו מ 2005 - got music? באלבום יש טיוניםקצת יותר ישנים והיותר מוכרים שלו (מינד קונטרול,טרפיק ג'אם,היי בייבי),בכל מקרה,אלבום מומלץ לאללה.

SouLion

New member
וואלה שמעתי את האלבום היום

והתבאסתי. יעני האלבום נחמד לגמרי, זה לא שהשירים שם לא טובים. אבל ציפיתי להרבה יותר. סך הכל זה אחד מהבנים היותר מוכשרים של בוב (לדעתי הכי חזקים זה דמיאן, סטיבן וקימאני) מפיק כבר שנים להיטים ודברים מדהימים גם ברגאיי וגם בהיפ-הופ, יש לו קול וסטייל מאגניבים לאללה. עשה עם דמיאן את שלושת האלבומים שלו שאחד אחד פנינות. מדברים כבר הרבה זמן על אלבום סולו שלו. אני והחברה מחכים שנים והוא מביא בתור אלבום בכורה, אלבום עם כולה אחת עשרה רצועות כאילו חזרנו חמש עשרה שנה אחורה. ו..לא יודע אני ממש חיכיתי לאלבום הזה וציפיתי שיהיו בו דברים מדהימים. ויש בו דברים טובים אבל לא מספיק טובים בשביל להיות הבכורה של סטיבן מארלי, אין את התחושה הזאת של אלבום שהוא באמת יצירה כמו השניים האחרונים של דמיאן, מובן שהוא לא דמיאן וזה לא בדיוק באותו סטייל לא ציפיתי לאותו סטייל אבל ציפיתי לאותה רמה בסטייל אחר. מפיק מדהים וזמר כמו סטיבן צריך להוריד ראשים באלבום בכורה זו לפחות דעתי ריספקט Soul-J

Carcass

New member
תגובתי,

וואלה,את רוב הטיונים אני מכיר מהאיפי שיצא לו ב2005..אני צריך להתעמק אבל יותר בטיונים החדשים שלו. לדעתי הטיון המובחר האלבום הוא chase dem,אחד הטיונים האהובים עליי בכלליות מאז שיצא ב got music? 2005.. גם Lonley avenue מצוין,כמובן הטראפיק ג'אם המוכר לכולם,iron bars עם ג'וליאן מארלי וספראגא בנז.. בתכלס,לדעתי הוא המפיק\מוזיקאי מספר 1 מבין האחים,והוא גם אחלה גיטריסט,ויש לו קול מדהים. אומנם לא אלבום מפיל ראשים כמו השניים האחרונים של דמיאן,מצד שני,גם האחרון של זיגי לא היה איי איי איי.. בכל מקרה ,שיהיה בעל הכיפאק,כבוד. Bazdal.

טובא

New member
רק עכשיו סיימתי לשמוע את האלבום כמו

שצריך. האמת שקצת איכזב. אין ספק שהוא ממש מוכשר ומפיק מעולה אבל מאלבום בכורה הייתי מצפה לקצת יותר. הטארפיק ג'אם הוא ללא ספק הטיון הטוב ביותר באלבום אבל גם הטיון עם ספראגא באנז וג'וליאן מעולה. הפקות מעולות ובכול מקרה המון כבוד על האלבום הזה שאומנם לא היה מה שציפיתי(שכל הלילה אני ארקוד
) אבל אחלה אלבום בכל מקרה.

Carcass

New member
דאנסהול שורף הישר מהיארד.

Untouchable Riddim 2007 רידים דאנסהול מקפיץ,שורף ומה לא...ומי יושב עליו,הרכב אליפות עולם: vybz kartel sizzla wayne marshall bounty killer elephant man anthony b voicemail ועוד.. עם הרכב כזה ,הרידים חייב להיות טוב.

טובא

New member
עוד המלצה לרידים חם מהיארד2007

AIR WAVES RIDDIM ועליו נותנים בראש.... PERFECT KIPRICH VYBZ KARTEL WAYNE WONDER ANTONY B ELEPHANT MAN BEENIE MAN(בשני טיונים שורפים!!!) ויש עוד כמה על הרשימה שאני לא זוכר כרגע...

bigwill

New member
המלצה לא קשורה לכלום

סתם שיר שמצאתי בפלייליסט ונדבקתי אליו.. לא יודע אם הוא חדש או ישן או באמצע, אבל אחלה שיר ואני ממליץ Red Fox - Wi No Itch דרך אגב, יש למישהו קצת פרטים על רד פוקס הזה? לא שמעתי עליו :\

ZeusMan

New member
Lutan Fyah

Lutan Fyah - Never Stop Hail Rastafari Lutan Fyah - Save The Juvenile Lutan Fyah - Break Free Lutan Fyah - Never Get Enough בנוסף, מאוד מומלץ לשמוע את האלבום שלו You Bring Blessings

K C

New member
ציון גולן - Habibi Galbi

גם לא תמנים יכולים לשמוע

טובא

New member
והנה עוד המלצת אלבום!

Anthony B-Higher Meditation אלבום מצוין של Anthony B שיצא בחודש שעבר.(כולל ארבע ימי ציפייה של המשלוח) פשוט אלבום מעולה.אין מילה אחרת Your Time Has Come -זה השיר שהכי אהבתי באלבום(משמיעות ראשונות בלבד) וגםSmoke Weed Everyday וReal Warrior מומלצים בחום. וכרגיל הנה לכם הטיונליסט: Intro Higher Meditation Honour To Marcus Nah Run From People Hold On Just Can't Live That Way Ease Off One Chalice Tired Of Waiting In Vain Your Time Has Come Jah, Jah, Jah, Jah, Jah Smoke Weed Everyday No Passa Passa Real Warrior

JahWarrior

New member
עוד המלצות

קודם כך החדש של GROUNDATION ממשיכים במסורת של רוטס איכותי ועמוק כמו כן החדש (וגם הישנים) של SOJA אחלה להקה והחדש שלהם גאוני והמלצה אחרונה היא על להקה ספרדית שנקראת Lone Ark שהוציאה אלבום בשם Countryside פשוט רגאיי יפהפה קצת קשה להשיג אותו אבל מומלץ בחום

ZeusMan

New member
איך שמעת על Lone Ark ?

והאם שמעת את האלום החדש שלהם כבר ?

JahWarrior

New member
Lone Ark

חבר שלי השמיע לי אותם אני מנסה להוריד את החדש שלהם בסולסיק בטח זה יקח קצת זמן

למעלה