כמה זבל מסוגל נתניהו להיות

The Real Big Joe

Well-known member
להעלות את הרעיון של ְשינוי שם המלחמה. זה מה שיש בראש לאלוף הספינים והלהטוטים התקשורתיים ביום השנה לאסון שרשום על שמו.
אם לשנות שם אז ל"מלחמת חרפת נתניהו".

סטילהוק1

Well-known member
להעלות את הרעיון של ְשינוי שם המלחמה. זה מה שיש בראש לאלוף הספינים והלהטוטים התקשורתיים ביום השנה לאסון שרשום על שמו.
אין זבל יותר גדול מהשמאל, והרדיקלי בכלל.

Harrington

Well-known member
מנהל
אולי כדאי להעלות את הטענות באוזני יושבי האולפנים שהרחיבו לגבי 'אי-נכונות' השם שנבחר בתחילת הדרך (חרבות ברזל)? סתם הצעה לייעול :).

dory30

Well-known member
כאילו זאת הסוגיה הבוערת. מדובר באדם שלא מסוגל להוביל מדינה, שלא להגיד סניף של אופיס דיפו. חובה לקחת אותו, לעצור אותו (או לגרש אותו לעזה) ולשים אנשים אחראיים בהנהגה.

סטילהוק1

Well-known member
כאילו זאת הסוגיה הבוערת. מדובר באדם שלא מסוגל להוביל מדינה, שלא להגיד סניף של אופיס דיפו. חובה לקחת אותו, לעצור אותו (או לגרש אותו לעזה) ולשים אנשים אחראיים בהנהגה.
את גדעון לוי אלילך שמאלני רדיקלי בהחלט צריך לגרש לעזה לחבריו הנוח'בות שהוא מזדהה איתם ומצדיק את הטבח המחריד והאכזרי שהם ביצעו. אם הוא היה מתנהג כך בארה"ב אחרי פיגוע התאומים הוא כבר מזמן היה מאבד את אזרחותו ונשלח לגואנטנמו ביחד עם מחבלי אל קאעידה ודאעש.

Harrington

Well-known member
מנהל
"חובה"? בעיני מי בדיוק? בינתיים הוא המנהיג שנבחר דמוקרטית בבחירות הדמוקרטיות האחרונות. על-פי הסקרים (שאין סיבה מיוחדת להאמין להם בשלב זה), לא מן הנמנע שזאת תהיה גם עמדת הציבור בבחירות הבאות. אז אההה... ה"חובה" הזאת שאתה מדבר עליה, חובה עבור מי זה בדיוק? בעיני מי? מה יקרה לחובה הזאת אם נתניהו (ככל שיגיש מועמדות) יזכה גם בבחירות הבאות?

SupermanZW

Well-known member
בשביל לעשות את זה, צריך להצביע עבור מי שבאמת לא ישבו עם נתניהו, ולא מדובר על אלה שהצהירו שלא ישבו איתו אלא על אלה שהוא לא יסכים לשבת איתם, וזה לא כי אינו יכול להסתדר איתם אלא כי אם ישב איתם זה יחסל את הקריירה הפוליטית שלו לאלתר.

הפרבולה1

Well-known member
אני מציע את השם : "מלחמת חרפת השמאל"

והנה למשל תמר זנדברג ב 2018 קוראת לעשות עוד הקלות לעזה, ומשקרת במצח נחושה שכאילו ישראל עושה מצור על עזה , נכון ביבי אשם , אבל האם השמאל הצבוע קרא לו להפסיק את העברת מזוודות הכסף? לא! להיפך, אנשי שמאל דרשו לעשות עוד הקלות לעזה. תושבי העוטף מודים לתמר זנדברג שגם בגללה צה"ל נמנע מלירות על מפגינים עזתיים שהתקרבו לגדר ואספו מודעין על נקודות התורפה בגדר , מודיעין ששימש אותם ביום האסון.

ציטוט מדבריה:

לדברי זנדברג, "אסור שמדיניות יד קלה על ההדק תביא לאובדן חיים של חפים מפשע ותדליק את כל האזור. ביטחונם ושלומם של בני אדם משני עברי הגבול תלויים זה בזה ועל ישראל מוטלת חובה לנהוג באיפוק ועל פי החוק. בדיקה ישראלית אמיתית ובלתי תלויה מתחייבת לצורך הפקת לקחים והימנעות מהסלמה נוספת זה הזמן להסיר את המצור מעל עזה ולדון בהקלות הומניטריות במקום לדרדר את האזור לסבב אלים נוסף".

יש לי יש יש לי יש לי יש לי - בוא נקרא למילחמה "סיר לחץ" בגלל האידיוטים שקראו להמשיך ולהעביר סחורת חשמל דלק וכסף לעזה אחרת יווצר שם סיר לחץ שיתפוצץ לנו בפנים.
מה שעשה את המלחמה היה הכסף מקטאר.

ההפך,

ההקלות האזרחיות הקשו על צירוף אזרחים לחמאס.

כי יצרו קונפליקט פסיכולוגי אצל האזרחים(בשונה מחיילים עזתים) העזתיים - אם נותנים להם לעבוד בישראל ונותנים להם חשמל סחורות ודלק

אז כנראה הישראלים לא כאלה רעים.

jackie111

Well-known member
ידיעה כזאת מעלה אצלי חיוך. אני שמח שביבי מתעסק
עם השטות הזאת לשנות את השם של המלחמה ולא
בדברים שגורמים להרס המדינה.

שמתי לב שהוא וממשלתו אבדו מזמן את היכולת להתמקד
בעשיה. הם מתעסקים בזוטות. בשטויות. הם מטפלים
במינויים. השתתפות בחתונות. נסיעות לחו"ל. הכפשות.
דיברור עצמם. תקשורת עצמית. ושוכחים שיש מדינה לנהל.

הפרבולה1

Well-known member
ידיעה כזאת מעלה אצלי חיוך. אני שמח שביבי מתעסק
עם השטות הזאת לשנות את השם של המלחמה ולא
בדברים שגורמים להרס המדינה.

שמתי לב שהוא וממשלתו אבדו מזמן את היכולת להתמקד
בעשיה. הם מתעסקים בזוטות. בשטויות. הם מטפלים
במינויים. השתתפות בחתונות. נסיעות לחו"ל. הכפשות.
דיברור עצמם. תקשורת עצמית. ושוכחים שיש מדינה לנהל.
אתה מקשקש בקומקום

למעלה