כמה חבל<<~~!!!

כמה חבל<<~~!!!

כמה חבל שאתר שיוכל היה להאיר ולתת מענה אות תשובה או לספק סקרנות גרידא הופך במה לריב ומדון ומאפשר לשמאל לגנוב את ההצגה האם יש לנו כאן מגדל בבל בגרסה חדשה האם לכך הייתה הכוונה<~! אז אולי נתעשת כולנו, נחדל להאשים, שלפוט, לעורר שנאת אחים בידנו הבחירה<~! פה בכדור כחול מופלא זה של בחירה חופשית ברמת הפרט כמו גם מקום בו קיים גוף רגש המאשר לנשמה את יכולת החוויה כאן במציאות החומר הדחוסה<~! ואם כולנו חכמים כולנו נבונים וכולנו יודעים את התורה מדוע יש צורך באתר הקבלה<? אז... בבקשה ואין לי כאן אינטרס אישי אלא זו הבעת דעה חידלו, הפסיקו את האנרגיה הזו... המשתלטת ולוקחת את הבמה<! המחשבה הטהורה והדימיון יוצרים את היש מאיין בידנו הבחירה<! תודה ישראל בן יהוידע דרך האור מסר האור האמת והאהבה

אננדה

New member
תמיד הכי חשוך..../images/Emo29.gif

לפני עלות השחר...

"יפה האמירה" אבל...../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

יש במה שאמרת מין האמת אבל כזו פתיחה... של אתר על כזה נושא מורכב, עמוק, המאפשר הצצה על מעבר למציאות החומר הדחוסה ונגיעה בסודות הבריאה. מעוררת סמני שאלה<???? לא סימן יחיד כי אם סימנים מרובים<<<!!! כי אם לא מאפשרים לאור מקום... וודאי שהחשכה תהיה מרובה ואין זה משנה אם הזמן הוא לפני עלות החמה או בצהרי היום כאשר היא, משמע - החמה מאירה... גם אז יכולה להיות עלטה...<<<!!!

kuponkup

New member
שמעת על ברור בקבלה? זה מה שכאן

קורה מדוע אי אפשר להטעות אנשים ולכתוב פורום ציבורי בשם חוכמת הקבלה ובעצם זה מלכודת מגמתית של בעלי עניין פרטי כיתתי מלכודת היא חוסר שקיפות וסוג של גניבת דעת היו אין כמעט אדם שלא מתעניין או שמע על קבלה והנה פורום בתחום מי לא יקפוץ לשאול שאלה? ומי ממתינה לו הסגולה שהיא לא אלא נציגת גוף זה או אחר אני לא יודע אבל בטוח על פי תשובותיה שהיא חסידה אישת של מישהו ואל האתר שלו היא מפנה שלא לדבר על לקויי הידע הבסיסים של ה בקבלה ו וכן על ההתנשאות בכך שהיא כותבת שהיא היחידה הרשאית לענות לשאלות שאנשים שואלי כאן כלומר זה פורום מגמתי שאלתי פשוטה למה לא פתחו פורום בשם הפורום של הרב ליטמן או X ´ הכוונה למי שהיא מייצגת את מי שהיא מדקלמת וכו התוצאה דיקטטורה בשם הקבלה בורות והתנשאות והעיקר ההיפך מפורום ציבורי תכבתו הפורום של הרב X הבעיה תיהיה שאף אחד לא יכנס התוצא ה גניבת דעת!!!!! מה יש לאינטרסנטים כאלה ולקבלה ???? ציידי נשמות מי הוא יודע חוכת נסתר שיעלה על דעתו בכלל לנסות לשכנע אנשים במקום להשיב על שאלות ביושר רק אנשים המתהדרים בתארים לא להם בכלל כל אלה שמשכנעים אחרים הם בדכ הכי רחוקים מהאמת והעיקר לכוארה למה לי לעשות כזה עניין הרי אני נתפס כלא מעודן אולי חוצפן אבל דוקא יש מקרים שלא משנה לא לאדם מה יגידו העיקר שהוא יודע כי מלכודות הציידים האלה הם אחת הסכנות ועוותים שהורסים את הקבלה שיחליפו את השם של הםורום ויחגגגו עם החסידים השוטים שלהם

ה סגולה

New member
בוקר טוב לך

בוקר טוב, בוא נתחיל לדבר על זה וזהו. בוא תשאל את כל השאלות שיש לך, בצורת שאלות ואני אענה עליהן אחת אחת. על מה אתה מדבר? מה זה ציידי נשמות ולמה אתה קורה לפורום הזה שכזה? מאיפה אתה לוקח את המסקנות שלך, ולמה אתה מניח דברים ולא שואל אותם? במקום להציף את המערכת עם הודעות, פשוט שאל ותענה ברצינות על כל השאלות שלך, עשינו עיסקה? שיהיה לך טו בשבט שמח! הסגולה

אין ענייני ב...../images/Emo70.gif

אין ענייני בשיפוט האשמה או הכפשה<1 אלא מה מוזר עד כמה עסוק פורום זה מיום פתיחתו באנרגיה שהיא ההיפך מאור ההיפך מקבלה ההיפך מאהבה האור פה לא מככב בקדמת הבמה<~! ויש מקום לבדוק...<<!!! אין זו בושה<<~~! מה הסיבה <??? מדוע מעורר הפורום סערה כה רבה<<!!! כי הלוא אין סתם ואין ככה בעולמינו הזה.... לברים יש סיבה תכלית וכוונה אז... יבין המבין ותעשה המלאכה, מלאכת השינוי כדי לאפשר לאור לחגוג ולהאיר<~~~!!!! מלשון הארה ולא להעיר<<~~!!! משום שמרוב הערה <<!!!! אין לה מקום להארה<<~~!!! שבת שלום, חג שמח וסוף שבוע נפלא מלא שמחה אור אמת ואהבה

issar

New member
תשובה קצרה לאיש יקר

שלום לך איש יקר אני חושב שאם תגיע פעם אחת לשעור בוקר אולי אפילו ביום שישי הבא - ב-3:00 בלילה תצליח לרסן במעט את מנות התוקפנות הבלתי מרוסנות שלך ומי יודע אולי גם תשכיל ללמוד משהו על עצם היותך כאן - ואולי גם לא אבל אם ברוב חכמתך אתה מצליח לכנות גוף כלשהו - בשם ציידי נשמות אזי כדאי לך לבדוק מי ומה באמת צדים את נפשך מידי יום ומידי ערב או אם תרצה מהו תוכן חייך הבלתי מעורער שנותן לך את החוצפה להתייחס כך לדברים שאינך מכיר אינך יודע ועדיין מותר לך לבוא ולראות בעילום שם.... שיהיה לך בהצלחה

ekhtupyrv

New member
הזדהות

די ברור פה מהקישורים וההפניות שזהו תת אתר של בני ברוך והרב המכובד. כל בר דעת יסיק מתשובותיה של הסגולה מכובדתנו מה מקור האתר. אך כל עוד הם מאפשרים הבעת דעות שונות, אפשר להשתמש בפורום על מנת להאיר עיניהם של האורחים השונים לאפשרויות נוספות

למעלה