כמה טוב לשמוע

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני רואה כאן בפעם הראשונה שלמ״כ נמצאת ביחסים פתוחים. אני לא יודע אם הבחירה הזו טובה יותר לזוגיות הראשית( אם היא בכלל ראשית) יותר מאשר בן/ת זוג אסור/ה בסתר.
לדעתי זוגיות היא כניין מאתגר לאורך השנים ואין פתרון אחד לתחזוקה וליציבות שלו. כל אחד בוחר מה שנוח וטוב לו ומי אני שאשפוט?
בוקר טוב ,אף אחד לא שופט אותך או את האחר,אני ממש נפעמת לפעמים ,"ממליצי היושר" שבעצמם חיו בעבר בשקר כזה או אחר שניהלו רומנים סטוצים וכל מה שאפשר,אז,שכל אחד יסתכל על עצמו וסביבתו ובעצם מה שמתאים לו.
גם אני לא יודעת אם עדיף לנהל מערכת יחסים פתוחה מאשר להתגרש, אישי.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
ממה שאני רואה מהרבה שיצאו
לא ראיתי כמעט אף פעם את האושר האמיתי בחוץ
ראיתי הרבה תסכול מרמור
לפעמים חזרה על טעויות כמו בזוגיות קודמת
וזה די מרתיע
הלוואי וזה היה פשוט
ללצאת אין אמת אחת
ועיקר הסיפא שלי הוא שיש אנשים שהשקר והחירטוטים הפכו אצלם לכזאת דרך חיים שגם כשאין צורך לשקר ולשחק משחקים הם בוחרים לעשות את זה מסיבה לא ברורה. רגע אחד אומרים משהו אחד ושניה אחרי הם אדם אחר. בורחת מאנשים כאלה כמו מאש
בוקר טוב ,אף אחד לא שופט אותך או את האחר,אני ממש נפעמת לפעמים ,"ממליצי היושר" שבעצמם חיו בעבר בשקר כזה או אחר שניהלו רומנים סטוצים וכל מה שאפשר,אז,שכל אחד יסתכל על עצמו וסביבתו ובעצם מה שמתאים לו.
גם אני לא יודעת אם עדיף לנהל מערכת יחסים פתוחה מאשר להתגרש, אישי.
לא יודעת על איזה מליצי יושר את מדברת. אני דווקא יותר בכוון של מכל מלמדיי השכלתי. נסי ותהני

לא מתפשרת כלל

Well-known member
אני רואה כאן בפעם הראשונה שלמ״כ נמצאת ביחסים פתוחים. אני לא יודע אם הבחירה הזו טובה יותר לזוגיות הראשית( אם היא בכלל ראשית) יותר מאשר בן/ת זוג אסור/ה בסתר.
לדעתי זוגיות היא כניין מאתגר לאורך השנים ואין פתרון אחד לתחזוקה וליציבות שלו. כל אחד בוחר מה שנוח וטוב לו ומי אני שאשפוט?
לא זכור לי שהעדתי על עצמי לאחרונה כאן. טוב נו, אם לא לוקחים בחשבון איזה שפתיים או איזה ציץ שמציץ הכוונה שתחלס גם הם שייכים לנחלת העבר אז לכל אותם תוהים, טועים, שחמדו לצון ושקרץ אותם קרץ, שלא ימהרו להסיק מסקנות. או שכן. שב"ש++

למעלה