כמה מחשבות

יש לך כבר תוכנית היכן להתחיל??!! :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
כבר התחלתי. אני מדבר בדרך מעניינת ומתעניינת, הן ביחסים עם חברים והן בפתירת בעיות ומריבות עם אנשים. אנשים מחקים את דרך הדיבור המעניינת שלי, לומדים ומחכימים. עכשיו אני חוזר להיות עדין, לחייך ולהביע שמחה ולא איום ולכן יותר מתקרבים אליי ויש לי קשרים יפים ומיוחדים. אני תורם לסביבה בעזרת יצירתיות ורוח, וגם בעזרה כנה לאנשים. הוכחתי שאני אדם מאוד מעניין, אוהב, מוסרי, רוחני ומיוחד.

נערך לאחרונה ב:
משימה לא פשוטה.שיהיה בהצלחה, אבל החוכמה היא לנתב את עצמך ולנצל את טיפשות האחרים לטובתך. העולם כאוטי.
יש מידה מסוימת של סדר וצדק, אבל צריך יותר. לכן אני נלחם. עכשיו התלוננתי לעו"ס חדשה שלי על אדם שרודף אחריי וסירבה לטפל, אז התלוננתי עליה ואיימתי עליה אז באה והזהירה את האדם ואמרה לי שכשמתנהגים אליי באלימות אבוא מיד אליה ואדווח או אגיד לה למחרת מי היה המדריך שראה.

dory30

Well-known member
יש מידה מסוימת של סדר וצדק, אבל צריך יותר. לכן אני נלחם. עכשיו התלוננתי לעו"ס חדשה שלי על אדם שרודף אחריי וסירבה לטפל, אז התלוננתי עליה ואיימתי עליה אז באה והזהירה את האדם ואמרה לי שכשמתנהגים אליי באלימות אבוא מיד אליה ואדווח או אגיד לה למחרת מי היה המדריך שראה.
אתה עושה נכון. לא מנהלים מו"מ עם טרוריסטים.

יש לך ביטחון רב.
יש לי תקווה לשפר את העולם המכוער הזה ולעשותו יותר יפה ונוח לבריות. אני מאמין בעצמי וביכולותיי. אני אדם טוב, מוסרי ורוחני.
הם לא טרוריסטים ולא יפה לדבר עליהם ככה. הם אנשים מקצועיים שכמו בכל מקום לפעמים כושלים בתפקידם או יש אי הבנה וצריך לסדר את זה, ואם הם יסמכו עליי אסמוך עליהם. העו"ס הסבירה לי שעליי לפנות אליה מיד כשהאלימות קורית ואז היא תטפל, ואם איננה שאגיד לה למחרת איזה מדריך היה וראה כדי לתפוס את התוקף או את הרודף. דיברתי עם מנהל הכפר שהוא טוב וקשוח בעניין אלימות ותוקפנות והבטיח לדבר אתם ולטפל בעניין, והעו"ס גם באה ואיימה על הבחור שרודף אחריי.

יש לך ביטחון רב.
יש לי תקווה לשפר את העולם המכוער הזה ולעשותו יותר יפה ונוח לבריות. אני מאמין בעצמי וביכולותיי. אני אדם טוב, מוסרי ורוחני.
הם לא טרוריסטים ולא יפה לדבר עליהם ככה. הם אנשים מקצועיים שכמו בכל מקום לפעמים כושלים בתפקידם או יש אי הבנה וצריך לסדר את זה, ואם הם יסמכו עליי אסמוך עליהם. העו"ס הסבירה לי שעליי לפנות אליה מיד כשהאלימות קורית ואז היא תטפל, ואם איננה שאגיד לה למחרת איזה מדריך היה וראה כדי לתפוס את התוקף או את הרודף.
וכמו תמיד, תיקון העולם הזה, ככל שזאת אכן שליחותך, מתחילה בך עצמך ובסביבתך הקרובה (בסדר הכרונולוגי הזה).
העולם לא רע, העולם סובל וזקוק לעזרה כי הוא טיפש. לכן אנשים מתנהגים בתוקפנות, מתוך טיפשות לא בהכרח מתוך רוע. אני מאמין שיש חוק וסדר ושיש צדק בעולם. הנה עכשיו כעסתי על כך שלא טיפלו באלימות ודיברתי שוב וטיפלו. אני מאמין שאפשר לדבר עם אנשים ולפתור אתם בעיות. אהבתי מאוד את עובדת ההשמה, והפסיכולוג לא הבין שאהבתי אותה וחשב שיש לי כוונות רעות אליה כי הוא אדם חומרני ושבלוני ולכן הציק לי והזיק לי. עכשיו יש לי חברה בכפר שאוהבת אותי ואני אותה מאוד, וטוב לנו ביחד. אני מאמין בפיתוח יחסים רגשיים יפים עם אנשים שמבוססים על דאגה, הערכה ועניין רגשי משותף. מערכת היחסים שיש לי עם חברתי בהחלט יפה מאוד. אני נלחם על ערכים חשובים של אהבה ורוחניות.

כן, אדם חכם מסוגל להגיד לאנשים עם אינטילגנציה מינימלית דברים גם בלי לדבר בצורה תוקפנית או לצעוק.
אני מזהיר אותך שלא להתבטא כלפיי בתוקפנות מכוערת כזאת. כשמישהו מתנהג לא בסדר אתי, אני מנסה לדבר ולפתור בעדינות ואם לא מטפלים ולא עוזר אני נאלץ להגיע ליותר תקיפות ואיום ולכן גם תוקפנות. כעסתי שהעו"ס לא רצו לטפל באלימות ולכן צעקתי עליהם. זה בסדר גמור. אני לא אדם תוקפני, אני אדם עדין ומוסרי. אני חושב שאני מספיק חכם ומעניין, וגילו במבחנים שהאינטליגנציה המילולית שלי טובה מאוד. בגלל העלבות של אנשים שמדברים כמוך יש לי עימותים וחבל. אנשים בכפר רודפים אחריי ומכים אותי פיזית ואני מתלונן ונזהר.

טוב לספר לחברים בעניין על דברים שאני עושה בתחביביי ובחיי הרגשיים ולשאול אותם בעניין מה שהם עושים בתחביביהם ובחייהם הרגשיים.
חשוב לדבר מאוד ברור ולעניין כדי להשיג מטרות ביעילות.
לא חייבים למסור מידע שלא רוצים, ואם אדם חושד ואי אפשר להטעות אותו נשאר לי רק לא לענות.
צריך להיות שמח על הצלחות חיוביות שיש בחיים.
חשוב לתת הרבה דאגה ואהבה לחברים ולעזור להם ביחד אתם למצוא פתרון לקשייהם.
צריך להשתדל לפתור מריבות בעזרת הסברים הגיוניים וחיוביים, ואם אי אפשר אז להתרחק.
חשוב ליצור אמנות מקורית ומעניינת.
חשוב להשקיע ולהתקדם בחיים, בעבודה ובלימודים.

זה יותר מזה. אני כבר הרבה שנים מנסה לשפר את העולם ונלחם בו לטובה כדי להביא לו עוד רוחניות וחוכמה. הפסיכולוג שכעס עלי כי אהבתי את עובדת ההשמה היה אדם חומרני ולכן הזיק לי. חיפשתי דרכי דיבור מיוחדות ולכן רבתי עם אנשים. רוב האנשים לא אוהבים דיבור מיוחד כי הם פחות רוחניים ומעניינים. אני מנסה לשפר את הדיבור בעולם. עכשיו חשבתי על זה שאני צריך רוב הזמן להיות חייכן ושמח ולא תוקפני ומאיים, ואם אחשוב שהתנהגו אליי בדרך לא הוגנת זה אנונימי ואז אתלונן למי שצריך ואאיים בדרך סבירה במקומות הנכונים. אולי אני צריך יותר לסמוך על אנשים. אני צריך לנצל את כלי הדיבור עם אנשים לפתור מריבות ובעיות ולפתח עניין וקשרים יפים עם חברים. מי שמתנהג בטיפשות אתעלם ממנו. העיקר שלא יסכנו אותי ושיהיו לי חיים שקטים.

נערך לאחרונה ב:
למעלה