כמה מילים (טובות כמובן) על A-Mar אמש בבלוק

כמה מילים (טובות כמובן) על A-Mar אמש בבלוק

Finally we get to see some fresh vibes from di veteran sound! זה בהחלט היה The right time to shine. שוב נוכחנו לראות עד כמה איי-מאר סאונד הם הDi Big ting inna di business. הסאונד שיגיש לקהל טיונים של מובאדו והם יישמעו כמו מטעמים שאי אפשר להרגיש בכאלו וייבים בשום סיטואציה אחרת! אירוע מרגש, מקפיץ, משוגע, מזכיר נשכחות לפרקים (הסגמנטים של ההיפ הופ ופינת ה"מי זוכר"). הבנתי שצוות הכיבוי כבר מתחיל להתפזר בסמוך לבלוק... EHHHH בדרך לכיוון התחלתי לשמוע את המיקס החדש. אין ספק שהוא יתפוס מקום אצלי במערכת בזמן הקרוב. איי-מאר תמיד צעד אחד לפני כולם, מגלים לעם ישראל מה הדברים הכי חמים ביארד. הבנות לא יכולות להפסיק לזוז. גם אם לפרקים תפסתי מקום בפינה הימנית, לא יכולתי להסיר את החיוך המסופק. אין דברים כאלה... איי-מאר כמובן היו המנה העיקרית של הערב, וזה ללא ספק הורגש, אבל כמובן - המון המון ריספקט גם לתקליטנים האחרים הערב - אייל רוב שמשלב היפ הופ ורגאיי כמו שאף אחד בעולם לא; אבויה סאונד שחיממו את הקהל היטב עד לנקודת הרתיחה, כמו שהם יודעים; וסבאגו, הבטחה גדולה ואדם שאני תמיד שמח לראות מה הוא עושה, ונזכר בימים שהפורום הזה עוד היה קומונה... ערב וויקיד שאין מספיק כדוגמתו. נראה שהקיץ הולך להיות חם! שבוע טוב שיהיה לכל עם ישראל!
שיידי.

tal aka hasi

New member
לא הייתי הרבה זמן אבל היה פאנאני לגמרי

יש אולי למישהו תפלייליסט של המיקסטייפ?

Sowah

New member
תודה רבה, בבקשה פלייליסט של המיקסCD החדש שלנו

1. movado - i'm chillin 2. laden - hold the faith 3. laden - inna life 4. laden - workin hard 5. laden - i'm sorry (dub) 6. movado - jailhouse 7. movado - again and again 8. charlie black - rich this year 9. charlie black - money dreamer 10. vybz kartel - god almighty 11. vybz kartel - haffi mek it 12. black rhyno - money haffi mek 13. jah vinchi - money 14. vybz kartel - mama 15. pop caaan - jah protect me 16. shawn storm - haffi fight 17. black ryhno - cry eye wata 18. jah vinchi - there for me 19. vybz kartel - dirty angela 20. cp inc. - u neva listen 21. pop caaan - it nah work suh 22. vybz kartel - nah go easy 23. vybz kartel - jail for me 24. black ryhno - these stingers 25. jah vinchi - watch your friends 26. chino and genius - protected 27. einstein feat.iknzie- bad man life 28. vybz kartel - a no my music 29. movado - a so you move 30. movado - neva believe you 31. laden - really rate me 32. chino - boasty 33. bennie man - millionare 34. assasin - pree this 35. bramma - every man to a gal 36. vybz kartel - nuh like me 37. vybz kartel - money 38. future fambo - them a livin a loo 39. chino - we got alot a 40. bennie man - pum pum powa--אפשר למחוק? 41. bugle - them too fast 42. ding dong - gallis 43. laden - gal them a call 44. laden - haffi get the cream 45. assasin - ginep stain 46. mr vegas - i am blessed 47. movado - high under 48. vybz kartel - hustle the money 49. vybz kartel - dollars 50. elephant man - style dem 51. sustain - nuh talk 52. ding dong - gallis 53. munga - gangsta sumu 54. chino - crawb up crawb up 55. busy signal - peace treaty put off 56. aidonia - tell dem 57. laden - money over war (dub) 58. movado - money 59.elephant man - we nuh know them 60. bramma - dem fool fool 61. spragga benz - tiny tot 62. vybz kartel - nuh fraid 63. vybz kartel - nuh fuck no batty 64. black ryhno and popcaan - life lost 65. vybz kartel - come breed me 66. vybz kartel feat. lisa - wine pon it 67. laden - time to shine (dub) כבוד חברים, תודה לכל מי שהגיע, מעוניינים לרכוש את המיקסCD החדש במחיר סימלי - ניתן ליצור קשר 052-3633300 שרון SOWAH A-MAR SOUND

SaBaGMaN

New member
64

jah vinchi nah go frendn deeeeeem זה ג'ה וינצ'י לא בלאק ראיינו. אומנם באיחור אבל המון כבוד גיל,אודי וכל החבר'ה והבנות שנשארו עד 3 וחצי במוצ"ש כדי לשמוע סבאגו.. מאמין שבקרוב אני אגיע שוב לאיזור... עד אז תאגרו כוחות לאורחים שאבויה מביאים לכם בשישי הבא.. sabago

babaroots

New member
כבוד וטוב שיש עוד פירגון ברגאיי הישראלי...

כי זה דבר די נדיר במחוזותינו בזמן האחרון ובכלל לצערי הרב... אין לי הרבה מה להוסיף למה ששיידי כבר רשם אבל עדיין כבוד גדול לאיימר שעם כל הביקורות השנויות במחלוקת עליהם במהלך השנים עדיין מראים לכולם איך סאונד סיסטם באמת שורף כמו ביארד... לאייל רוב ששילב את הרגאיי עם ההיפ -הופ בצורה מדויקת ושורפת ולסבאגו ה"משוגע" שכל פעם שאני רואה אותו בקטנה אני שואל את עצמי - מתי כבר הוא יעבור לת"א כדי שניראה אותו יותר?!

למעלה