כמה מילים לשנת הטיולים הבאה עלינו לטובה

כמה מילים לשנת הטיולים הבאה עלינו לטובה

פורום טיולים מאורגנים בארץ הינו פורום חדש המחפש עדיין את דרכו.
כל אחד מאיתנו, בשלב זה או אחר, השתתף או עדיין משתתף בטיולים מאורגנים, או במסגרת קבוצה קבועה, או במסגרות שונות ומגוונות.
בהיותי אחד ממארגני הטיולים המאורגנים, חשוב לי וחשוב לחברי לענף, לקבל משובים, רעיונות, הערות והארות – לא ברמה האישית ובאזכור שמות, כי אם ברמה של משוב כללי על נקודות לתשומת לב, ללמידה ולהפקת לקחים.
על מנת למנוע ספק – פורום זה אינו זירה ל"סגירת חשבונות" עם מארגני טיולים שכשלו. הוא גם אינו זירה לפרסום מוסווה.
המטרה היא לשפר, להעצים, לשתף ברעיונות, להקשיב למאוויי המטיילים. לשמוע מה היו רוצים ואיך ניתן לגוון.
בנוסף, אתם המטיילים מוזמנים גם לשתף בחוויות של טיולים מיוחדים וטובים שהייתם בהם, לשלוח תמונות וסרטונים, לשתף בסיפורי הווי או בסיפורי תוכן מעניינים במיוחד, התרגשות שחוויתם, התפעלות מיוחדת – כל שחיובי וטוב או כל שהוא בבחינת ביקורת בונה.
זכרו, הכוונה אינה לפרסם אדם או עסקים מסויימים, אלא חוויות ותובנות כלליות.
אנו נכנסים לתקופת סתיו וחורף. מזג האוויר הופך קריר יותר ונעים יותר. תקופה נפלאה לצאת לטבע המתרענן עם הגשמים הראשונים.
בנוסף, זה הזמן לחזק את העיר ירושלים. הרבה ממסלולי הטיולים אינם מתקרבים למוקדי החיכוך בתוך העיר העתיקה. ותשובתנו לאלימות הינה המשך חיי השגרה תוך נקיטת צעדי בטחון.
מארגני הטיולים נמצאים בקשר עם כוחות הבטחון ומתעדכנים בכל רגע שצריך במצב ומקבלים החלטות בהתאם.
שתהיה לנו שנה נפלאה של טיולים בארץ – בהנאה, בשמחה, בהתעצמות, בחוויה ובבטחון.

didicarmi

New member
טיולים מומלצים

קרובי משפחה שלי מגיעים לארץ בקרוב וחשבנו על סיור מאורגן בירושלים. אנחנו רוצים שיבקרו בכל האתרים הקדושים. זה ביקור ראשון בארץ. אני מודאגת קצת בשל המצב הבטחוני.
האם סיורים עדיין מתבצעים כסדרם?

tamirzak1

New member
ברכות על הפורום החדש. גם אני חובב טיולים בארץ ובחו"ל.

שיהיה בהצלחה.
&nbsp
כתושב אשדוד כמובן שגם באיזור אשדוד יש טיולים משפחתיים מעניינים .

סיורים באשדוד

תודה על הברכות. אשדוד בהחלט מעניינת. ממליץ מאד לבאים מבחוץ על המוזיאון לתרבות הפלישתית.

למעלה