כמה מילים מהדר

כמה מילים מהדר ../images/Emo163.gif

לרגל הפורום החדש רציתי גם אני לכתוב כמה מילים ולספר לכם איזה שבוע כייפי היה לי: קודם כל יש לנו פורום חדש וזה כבר אירוע שמח, שנית מרגישים כבר את סוף הקיץ והשבוע היה ממש נסבל, אפילו דיי נעים, גם בגוש דן המיוזע
חוץ מזה השבוע ממש ביליתי - בשישי הלכתי עם אבא ואמא וזוג חברים שלהם, בלי ילדים לבית קפה על שפת הים, לפנות ערב, הייתה בריזה משגעת, החברים כל הזמן רצו להחזיק אותי ואבא נתן לי לשתות בירה
ביום ראשון נסענו לג´ימבורי מיוחד במושב חרב לאת (מומלץ לצפונים מבינכם) ושחיתי בבריכה של גדולים. אתמול הלכתי עם חבר שלי תומר לדשא של האוניברסיטה אמא שלי ואמא של תומר שתו קפה קר, אכלו עוגיות והביטו בסטונדנטים צעירים וחתיכים ואני ותומר התחלנו עם סטודנטיות חתיכות.... היום הלכנו לחברה שיש לי בריכת גומי גדולה על הגג וילדה בת שנה וחצי ושיכשכנו בבריכה
והשבוע עוד לא נגמר...יש עוד סופשבוע שלם לבלות בו עם אבא וסבאוסבתא חוזרים מוח"ל ויביאו לי
..... אז שיהיה לכולכם סוף קיץ נפלא ומי שמתחיל גן/מעון בשבוע הבא, המון המון בהצלחה!!!!! מהדר.

חן123

New member
הילד הזה פשוט ענק!

מתי הוא הספיק לגדול ככה? הוא כבר בכלל לא דומה לאור.... אתם באים בשישי (שואלת הקרציה?) חן

בירה??? אני מקווה שלקחתם מהדר

את מפתחות המכונית, ולא נתתם לו לנהוג הביתה

yaelhul

New member
איזה חומד מיכל ! הוא נראה מה זה

מבסוטון על הנדנדה שלו ! וסדר היום שלו עמוס כמו של ראש הממשלה! תנו לידי לנוח !!! סתם... תמשיכו להנות וסוף קיץ נפלא גם לכם יעל

איזה ניצול יעיל של הזמן! אני מתפעלת

כל הכבוד שיש לך כוח להתרוצץ איתו ככה מפעילות לפעילות.
אצלנו זה קצת יותר מסובך. בשביל ללכת לבריכה אני תמיד צריכה לסנג´ר עוד מישהו שיילך איתי
איך את מרוצה מהנדנדה? זו נדנדה שתולים רק בחוץ, או אפשר גם בבית? ולגבי הבירה - גם עומר אוהב. בכלל, הילד מוכן לאכול ולשתות כל דבר. הוא אפילו שתה איתי קפה איזה יום, עד שנזכרתי שיש בזה חלב
אמא איומה שכמוני...

ןאהו, איזה הספק יש לך! תגיד לי, אמא

שלך לא מתעייפת
לפעמים? נראה לי שמרוב פעילות במשך היום אתה ישן
מה זה טוב ב
... וככה לאמא יש הרבה מרץ
. כל הכבוד לכם, זוג לתפארת! המשיכו כך..

וואו! איזה בליינים!

אנחנו בזמן האחרון קצת עצלנים, משום מה. יש הרבה ימים שאנחנו יושבים בבית או מקסימום נוסעים למקום אחד ושם מבלים כמה שעות. אני מחכה ליום ששיר תזחל ואז כנראה אני אהיה חייבת לצאת איתה כדי לתת לה להתרוצץ במקום כלשהו (שלא לדבר על היום בו היא תלך ותתחיל לדהור לכל מקום)

איזה מתוק. גבר אמיתי.

באיזה סטלבט הוא יושב בנדנדה. ממש מלך. הדר - מקווים שהצלחת להכניס ללו"ז את המפגש עם החברה בבריכה... אנחנו כבר רוצים לפגוש אותך... גיא שולח ד"ש. הוא ישן עכשיו ונותן לאמא´שלו לגלוש קצת.

ligo

New member
איזה לו"ז צפוף! כבר מעכשיו מלמדים

אותו את הדברים החשובים (קפה קר וסטודנטיות...
) תמשיכו לעשות חיים משוגעים ולגדול בכיף

למעלה