כמה נחמד מצידם,באמת כל הכבוד

badboy3919

New member
כמה נחמד מצידם,באמת כל הכבוד

לפני כחצי שנה בא אלינו לבי"ס גיא בן גל וסיפר לנו על התכניות של העירייה בכל הנושא של שיפוץ בתי הספר בחופש הגדול ואחד מהנושאים היה הנגשת בתי הספר בעיר לתלמידים עם מוגבלויות ובאמת ביצעו את מה שהוא הבטיח. צירפתי את הכתובת כדי שתוכלו לקרוא בהרחבה על הנושא.

badboy3919

New member
ועוד עידכון...

''סכנה - אין מעבר'' דני פייבל 22.08.2005 הגשר להולכי רגל, הסמוך למטווח העירוני (וחוצה את רחוב בן יהודה) חסום ובשתי הכניסות אליו יש מודעות אזהרה המתריעות שהמעבר בו מסוכן הגשר להולכי רגל בדרך בן יהודה, הסמוך למטווח העירוני, מושבת. הכניסות אליו, משני צידי הכביש, חסומות בסרטי סימון שעליהם מודבקות מודעות אזהרה: ''סכנה - אין מעבר''. דוברת העירייה, בשמת אדמון: ''מחלקת הנדסה צריכה לבצע בגשר תיקונים (יש מרווחים בין הקורות). לא מדובר בסכנה חלילה של הקונסטרוקציה עצמה או שהגשר חלילה עומד ליפול...'' הגשר אולי לא עומד ליפול, אבל הולכי רגל לא יכולים להשתמש בו. לא נמסר מתי יבוצעו התיקונים.

ba r2 0 1 0

New member
אוו באמת?

חבל למי שצריך לעבור שם... לא זכור לי שיש שם מעבר חצייה קרוב (בשביל זה יש את הגשר
)

badboy3919

New member
חחח צודקת,אבל מי צריך מעבר חצייה

בימינו?אפשר פשוט לעבור בלי מעבר חצייה למרות שזה לא מומלץ. *לכל הילדים הצעירים בפורום,נא לעבור רק במעבר חצייה*

בבן יהודה?????????

סליחה פורום "התאבדות ע"י דריסה של מכוניות שנוסעות במאה חמישים קמ"ש" זה לא כאן!!!!

ba r2 0 1 0

New member
אהמ אני בן!

לא אמרתי שצריך מעבר חצייה שם.... יש את הגשר... (רק שהוא סגור :-פ)

ba r2 0 1 0

New member
כל-הכבוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

יוזמה מבורכת!

צעד מדהים!!!!

אם כי אני מאמינה שגיא בן גל הוא מאוד פופוליסטי אבל כל עוד זה פועל למען התושבים אין לי שום בעיה עם זה. צעד מדהים!!! מי יתן וערים אחרות ילמדו מאיתנו.

למעלה