כמה עובדות על BD שעוד לא ידענו!!

כמה עובדות על BD שעוד לא ידענו!!

יאללה מנסה לעורר קצת את המקום ולתרום את חלקי

סליחה על הנטישה

אז כחלק מה DVD החדש יצא קומנטרי של ביל שגילה כמה עובדות חדשות ומעניינות על הסרטים האחרונים
הנה כתבה על עיקרי הדברים מהקומנטרי
http://www.filmschoolrejects.com/fe...arned-from-the-breaking-dawn-commentaries.php

אני מתרגמת כמה מהדברים שבעיניי הכי מעניינים למי שיאן כוח לחפירה באנגלית...

ביל ביקש במיוחד מצוות המאפרים למתן את איפור הערפדים החיוור בסרטים האחרונים, במיוחד לאדוארד. הפנים שלו הוחלקו אחר כך במחשב.
סרט האימה האהוב ביותר על ביל קונדון הוא Bride of Frankenstein ובסצינה של הפלאשבאק של אדוארד בבית הקולנוע- זה הסרט שמוקרן..
החלק היחיד בסצינת שבירת המיטה בסקס שהיתה לMPAA בעיה איתו היתה extended thrust (חחח נסו אתן לתרגם את זה
) בסוף, שנחתכה בעריכה..
במהלך סצינת השח-מט על החוף בירח הדבש ההפקה נאלצה להתמודד עם סירות פפראצי במים, שהוסרו גם כן באופן דיגיטלי
בסצינת הסקס ב BD 2 אדוארד הולך ישר לצוואר של בלה משום שהוא לא יכל לסמוך על עצמו לנשק אותה שם כשהיא הייתה אנושית, ועכשיו הוא סוף סוף יכול

בילי בורק ניסה לשכנע את קונדון שצ'רלי יגלח את השפם, לכבוד החתונה של הבת שלו. בתכלס זה כנראה כי נמאס לבילי לגדל את השפם.. אבל ביל כמובן לא הסכים כי זה הפך לסימן היכר של הדמות

בכוונה יש בסרטים האחרונים פחות שוטים של ערפדים מנצנצים, כי קונדון רצה לשמור על זה מתון יותר...

הפעם הראשונה שמקנזי מופיעה בעצמה בשלמותה בסרט זה בסצנת המיטה כשבלה קוראת לה סיפור.. אבל גם אז- הפנים והידיים שלה הוקטנו במחשב. כל השוטים לפני זה, זה הפנים של מקנזי מושתלות על גוף של ילדות אחרות.
הדיאלוג הארוך ביותר ב BD 2 הוא בין בלה לעו"ד... (איזה מוזר זה חחחח)
קונדון בחר בסצינת הקרב שלא להפוך את הזאבים חזרה לדמותם האנושית לאחר שהם מתו, כדי לא למלא את הזירה בגופות ערומות מדממות

בסצינה האחרונה בה בלה נותנת לאדוארד לקרוא את המחשבות שלה יש שילוב של קטעים מסרטים קודמים, אבך גם קטעים שטרם נראו בעבר (שמתן לב לזה?? כי אני לא.. מעניין מה...)

וזהו

TheSnowQueen

New member
מגניב!

ותכלס "ביל החליט למתן נצנוצים " = שכחנו מזה לגמרי ועכשיו אנחנו מנסים לגרום לזה להשמע כאילו זה היה בכוונה

ממממ זה באמת היה בכוונה, לטענתו של ביל...

לא נראה לי שהוא שכח מזה או משהו- ואז רוצה להישמע כאילו זה היה בכוונה...
לא יודעת חחחח

את יודעת שזה ריגש אותי יותר מהסרט עצמו?

ברצינות... חמידות על!!!
כפרעל ביל קונדון. יש לו מזל שנאי זוכרת לו לטובה את החצי הראשון של BD.
אוחח. עשה לי להתגעגע לספרים. ולסרט שיכול היה להיות

ראית את כל הקומנטרי??

לא ראיתי, רק קראתי את הכתבה ששמתי את

הקישור אליה...
היא מבוססת על הקומנטרי..
אבל אני אשמע אותו בימים הקרובים, אחפש ביוטיוב...

ומאמי את עדיין בבאסה?
לא למדת אולי לאהוב אותו יותר עם הזמן?
זה מה שקרה לי עם BD 1 ...

אני ראיתי 3... אבל רק כי זה האחרון

אז היה חשוב לי לנצל את ההזדמנות..

מה שבעיקר מפריע לי זה שלא התמכרתי לסאונדטרק

באסוש!

למעלה