כמה פרטים: נותרו 4 פרקים, הפרק הבא הוא הרבע גמר.

matan59

New member
כמה פרטים: נותרו 4 פרקים, הפרק הבא הוא הרבע גמר.

נותרו 8 מתמודדים, שלגמר לפי מה שזכור לי יגיעו 4 (כך אמרו בתחילת ההופעות הלא-חיות).
תהיה הדחה כפולה באחד משלושת התכניות הבאות ובשאר הדחה בודדת.

אתמול היתה הדחה בודדת
זה אומר שבמוצ"ש תהיה הדחה כפולה?(חצי גמר עם הדחה כפולה נראה לי קצת אכזר מדי...)

אבל יש עוד 2 תוכניות

עד הגמר
לגמר מגיעים 4 מתמודדים, וכרגע אנחנו ב7 מתמודדים-
מה שאומר שאו ברבע או בחצי תהיה הדחה כפולה.

אולי לגמר יגיעו חמישה

ואז ברגע דרמטי יפרדו ממתמודד אחד רגע לפני שהתוכנית מתחילה.
כבר ראיתי בעבר דבר שכזה

trilliane

Well-known member
מנהל
לא חושבת שיביא להם יותר רייטינג מהרגיל

אם כבר זה רק יגרום לגמר להיות ארוך יותר לחינם בעונה שגם ככה הצופים מרגישים שכבר ארוכה מדי.

trilliane

Well-known member
מנהל
ב-The Voice הגמר הוא של ארבעה, כך היה ונדמה לי שכך נאמר

גם העונה. לא חושבת שיביאו חמישה לגמר, צריך לקחת בחשבון שעוד מתמודד פירושו עוד עבודה ועוד זמן ואני לא רואה סיבה; הרי בלאו הכי הם מפצלים את הגמר לשלב א' ושלב ב', אז עכשיו להוסיף עוד שלב? מוגזם.

רשת צריכה את כל הרייטניג שאפשר

היא הפסידה הרבה כסף על העונה הלא נגמרת הזו...
אני חושבת, ויכול להיות שאני טועה ותהיה הדחה כפולה ברבע או בחצי, שההדחה תהיה רגע לפני הגמר...
זאת ההרגשה שלי שיכול להיות שהיא נכונה ומצד שני יכול להיות שממש לא!

trilliane

Well-known member
מנהל
אבל מי אמר שזה באמת יביא יותר רייטינג?

בסופו של דבר רווח נגזר ממאזן של הוצאות והכנסות. שידור חי הוא שידור יקר. להתכונן אליו גם. להכין עוד מתמודד לגמר עולה כסף. להאריך אותו כדי לשבץ עוד שיר, עולה כסף. אם התועלת זניחה, לא בטוח שזה משתלם בכלל. אני גם לא בטוחה שמותר להם לשחק כך עם הפורמט מלכתחילה (או שהם בכלל רוצים).
&nbsp
נראה לי הגיוני וסביר יותר שהם יבצעו הדחה כפולה באחת התכניות לפני הגמר (אולי באמת בחצי הגמר) ולא יעלו חמישה לגמר עצמו.

xjoiq

New member
אולי החצי גמר יהיה תוכנית דו שלבית טופ6+טופ5 ביחד

יהיו 11 הופעות.
ה-6 יופיעו.הצבעה.הפסקה.אחד מודח.אחר-כך ה-5 מופיעים.הצבעה.הפסקה.עוד אחד מודח.והנה יש לנו גמר(מרובע)כרגיל.

xjoiq

New member
אם במוצ"ש תהיה הדחה כפולה זה ממש יכול לייצר וואחד עיוות

כבר בתוכנית האחרונה היו "הצבעות צמודות".
אם בטופ7 יש הדחה כפולה ועוד על פי ביצוע יחיד ובודד(ועוד בדואט) זה ממש יכול ליצור עיוות כי בשביל ללכת הביתה מספיק יהיה לא רק יום שחור אלא אפילו יום אפור וכמעט כל אחד מהשבעה עלול להיקלע למצב כזה. אפילו חולשה בטיימינג בתוך הדואט של מתמודד חזק עלולה ליצור את העיוות הזה אצל המתמודדים הפחות מנוסים.

גם בהדחה בודדת,מפאת ההצבעות הצמודות,עלולה להיווצר הפתעה(ככלל שונא הפתעות בריאליטי של שירה) והמתמודדים צריכים לדעת שהגענו למאני טיים וכל הופעה זה כמו גמר גביע ושיוציאו מהבוידם את בחירות השירים הכי מרגשות ששמרו.

אבל בכל מקרה לא צריך להקשות על המתמודדים עוד יותר ולפתוח פתח גדול יותר למימד האקראיות ולעשות הדחה כפולה.

אפשר לעשות הדחה כפולה בחצי גמר שתהיה תוכנית דו שלבית עם הדחות בודדות-רגילות כמו שכתבתי פה בסמוך.

אבל הכי טוב אם היו 3 תוכניות עד הגמר. ככה אפשר לעשות תוכניות עם 2 ביצועים לכל מתמודד.

למעלה