כמה שאלות אני מקווה שהם במקום הנכון

כמה שאלות אני מקווה שהם במקום הנכון

אהלן שמי רועי השאלות הם בנושאים יחסית שונים אבל אני אשמח לתשובות. 1) באיזה דרך אני יכול לשפר את תוצאת ריצת ה2000 שלי? 500X5 ישפר לי את התוצאה? 2)באיזה דרך אני יכול לשפר ריצת 400? 3)אין לי שום כוונה לנסות להתנפח או משהו כזה,יש איזה צורך לקחת אבקות למיניהם? 4)בחיים לא היה לי שום כאבים במרפק,ולאחרונה שאני עושה מקבילים בירידה ה6 אני מרגיש מין זרם חשמל (שבעקבותיו אני לא יכול להמשיך) במרפק ימין, הרופא אומר שאין לי משהו מיוחד,ואני מדגיש לא היה לי כלום כל חיי? 5)אני יודע שבמנוחה הדופק של ספורטאים אמור להיות נמוך יחסית, במשך כחצי שנה אני עושה אימון לפחות פעם ביומיים (ריצות כוח וכדומה),והדופק שלי לא השתנה במנוחה או אפילו עלה טיפה,מה יכולה להיות הסיבה ואיך אני מוריד אותו? דרך אגב אם זה משנה אני גובה: 1.90, משקל:89 ובן 22 תודה מראש רועי

oridoron77

New member
אהלן

1. אפשרי.. עוד דרך היא פשוט לרוץ 2000 שתי פעמים בשבוע על מנת להשתפר, ופעם אחת באמצע בצורה קלה לשחרור. בכל אופן, זה גם תלוי באיזה רמת כושר אתה, וכמה עוד יש לך להשתפר. 2. פשוט לעבוד על 400 מטר. קצת יהיה קשה לשלב את זה ביחד עם ה2000 מטר. אפשר לבצע 4 מקטעים של 400 מטר, עם מנוחה של 3 דק בינהם. לאחר מכן, לבצע ריצה קלה של 5-10 דק לפיזור חומצת חלב, שדי מצטברת בצורה גבוהה בריצה הזאת. 3. לא. 4. הכאב הזה מוכר לי, לפי מה שאתה מתאר. נסה קצת לנוח. יכול להיות שעשית את התרגיל הזה יותר מידי פעמים? 5. אתה בטוח ששיפרת את סיבולת לב הריאה שלך? אני מציע לך לבדוק זאת עכשיו, בזמן כלשהו ביום (בוא נגיד שעת צהריים לפני האוכל) לאחר 5 דק מנוחה, ולנסות שוב עוד כמה חודשים. במידה והסיבולת משתפרת, זה אמור להתרחש מעצמו - שריר לב חזק יותר מוביל לנפל פעימה גדול יותר, מה שמוביל לקצב פעימות נמוך יותר בצורה יחסית. בהצלחה אורי

הבהרות נוספות על דברי אורי

2. אפשרי לשפר את שניהם. תלוי ברמת הכושר וביכולת השקעה, אך מצריך יעוץ פרטני. 4. הכאב נובע מעומס יתר ללא הכנה נאותה של הגוף. שלב ראשון מנוחה. שלב שני לבצע חימום ממוקד לידיים.שלב שלישי צלם את עצמך מבצע את התרגיל בפרופיל. בדוק את הצילום והשווה את תנועתך בין החזרות השונות. 5. דפוק מנוחה נמוך מגיע בעיקר מLSD-אימוני נפח.

למעלה