כמה שאלות לגבי שחרור מקבע וכרטיסים של חבר

Lior Amram

New member
כמה שאלות לגבי שחרור מקבע וכרטיסים של חבר

היי,
אני עומד להשתחרר בתחילת החודש הבא (מאי) אחרי קצת פחות משנתיים בקבע.
יש לי כמה שאלות לגבי הכרטיסים של חבר וכרטיס הנקודות:
1. האם אני אוכל להשתמש בכרטיס הנקודות אחרי השחרור?
2. אני משתחרר בתחילת מאי (לפני ה-15 לחודש, אם זה משנה), כך שב-1 ביוני אני אקבל משכורת אחרונה. איך שאני רואה את זה, בגלל שבחודש יוני אני אקבל משכורת, יהיו לי את כל ההטבות של חבר (כולל הטענה של הכרטיס הצהוב והכחול) למשך כל חודש יוני. האם זה אכן כך? (השאלה היא בעצם - האם אני אוכל להטעין בכרטיס הצהוב והכחול 1000 שקל נוספים בחודש יוני, שבו אני כבר לא בקבע?)
3. בהנחה שיש כסף בכרטיס הצהוב/כחול, אני יכול להשתמש בו עד תום התוקף של הכרטיס (גם אם אני כבר כמה חודשים לא בצבא)?
4. לא הבנתי כל כך את הקטע של הנקודות ספורשיות. יש לי 874 נקודות ספורט ו-391 נקודות ספורשיות. האם זה אומר שאני יכול להוציא 1265 נקודות על ציוד ספורט, או שאם אני משתמש בספורשיות אז יורד חלק מסוים מהנקודות ספורט?

תודה מראש :)

1.ניתן עד חודש מהשחרור להשתמש בנקודות

2. מהשחרור עד ביטול הכרטיס הכחטל והצהוב לוקח חודש בערך. זה הזמן עד שמעדכנים את ישררכרט על השחרור 3. בנקודות ספורשיות ניתן לרכוש כמו אישיטת וכמו ספורט...אםתקנה בספורט אז ירד לך קודם מנקודות ספורט טאחר כך מספורשיות. לעוד שאלות אני פה. בהצלחה

לגבע הכקרטיס הצהוב והכחול

תוכל להשתמש בכסף עד שיגמק בכרטיס...זה נחשב כמו גיפט קארד לכל דבר. רק להטעין לא תוכל מתי שיורידו אותך ממעודון חבר

למעלה