כמה שאלות לסוף שבוע יפה..

LANIT1

New member
כמה שאלות לסוף שבוע יפה..../images/Emo124.gif

אתם זוכרים שבהתחלה שאלתי.. אז גם עכשיו..
מה אתם מתכננים לסוף שבוע ?
מה בישלתם לסוף שבוע?
שרה. איך מרגישה אשת השבוע "השנה", איך עברה לה השבוע?
שרית איך את מרגישה עם השפעת?
אלה איך עם התינוק, ושירז ובכלל המשפוחה?
דפגול איך המצב המרגש ובכלל ?
עדן איך את ? הבריאות ובכלל?
טוב זהו בנתיים דש לאורית ולכחול..לחו"ל ולארץ די אני הולכת לישון אז לילה טוב... והשאלות הם מגעגועים.. אז יאלה תרשמו... נשיקות לכולללללללללללללללללללללם

S r 35

New member
לילה טוב אניטה -

אני עדיין ערה. סיימתי לצפות את עוגת יום ההולדת של ניר
ועכשיו אני מתעסקת עם הפיצ'פקס של ההפתעות, שנחלק בסוף המסיבה מחר בגן. חוץ מזה, התנים כאן בחורש שמתחת לחלון שלי פצחו להם בסרנדות הלילה שלהם: מה שבטח לא יאפשר לי לישון. השבוע שחלף היה טוב ועבר מהר מאוד. קרו לי בו כמה דברים נעימים מאוד כמו בדיקה מוצלחת מאוד של ניר
, יום-ההולדת שלו, כמובן, שפתח את השבוע והוכיח לי איזה ילד גדול יש לי. השבוע גם הלכתי איתו לחוג שחיה, אחרי הרבה זמן שלא עשיתי את זה (בדר"כ בעלי הולך איתו) ושמחתי באמת לראות עד כמה הוא התקדם = הוא כבר ממש שוחה! כמובן, שהייתי גם אשת השבוע כאן וגם זה היה נחמד. לגבי סוף השבוע - קודם כל, לא בטוח שהוא יהיה כל-כך יפה, הבטיחו גשם ... אבל הנה התכנונים שלנו: מחר = בבוקר יום-הולדת בגן של ניר, המשך היום בבית כנראה, בערב אולי נתראה עם חברים. שבת = בבוקר: ניר הולך להצגת ילדים במוזיאון הכט, באוניברסיטת חיפה. אנחנו מתבטלים בבית. בערב ארוחה אצל קרובים של "מ": חגיגה כפולה של חנוכת-בית וימי הולדת (כל המשפחה שם ילידת ינואר). בישולים - לא משהו מיוחד. נאלתר משהו ... סופ"ש נפלא ובריא לך ולכולם כאן בפורום.

dafgol

New member
הי אניטה , תגעגענו כבר ../images/Emo23.gif

איך את? אתם? מקווה שהחלמתם התאוששתם והכל בסדר
אצלינו יהיה סופ"ש רגוע , היום בצהריים נוסעים למסעדה לחגוג לאבא שלי 62 שנות קוממיות ( היתה יומולדת בשישי שעבר כבר ) ואח"כ כל המשפוחה נוסעת לסבתא שלי ( פה במגדל ) שחוגגת היום 92
שנות תקומה
ונחגוג לה BIG TIME
מחר בסתלבטיה בבית עם הבנים, אין לנו כח וחשק לצאת מהבית ולראות אפחד....בקטנה עם הבנים והילד בבית
היום לא צריכה לבשל....מחר אעשה כנראה ספגטי בבולונז ( קל וכולם אוהבים פה ) בשישי הבא סוף סוף נחגוג לברי בגן יומולדת 4 ( חגיגה נדחתה מלפני חודש ומשהו כבר ), אני מחפשת מתכון קל ופשוט ל
ת יומולדת לגן.....יש לך משהו בשליף? יאללה שיהיה יום טוב ושבת שלום

לולי72

New member
בוקר טוב

דפנה במקרה הכינותי מתכון של עוגת שוקולד טובה, מצויינת לא ארוכה כאורך הגלות כמו של הבשלניות המומחיות שלנו, וטעימה ולא ישאר שום פירור. אז אם תרצי, אני אשלח לך למייל. כן, לפעמים זה קורה גם לי, מתכונים מוצלחים.......

S r 35

New member
דפנה - מז"ט לאביך

אחיות או לא? - גם לאבי יש יום הולדת ביום ראשון הקרוב

שבת שלום../images/Emo70.gif

סוף שבוע מתחיל אצלנו טוב
בעלי הביא לי ארוחת בוקר למיטה עם מאפים שקנה במאפיה על הבוקר.היה כייףףףף. אתמול עשיתי עוגת אננס. קיבלתי מחמאות בבית.
עכשיו מכינים ארוחת צהריים - ספגטי ברוטב שמנת ופטריות. בערב הזמנו חברים לארוחת ערב. מחר מתכנים ארוחת צהריים באיזה מסעדה. זהו מקווה שנצליח בכל מה שמתוכנן. מגז האויר טוב ושמש מחייכת .זה גם נותן חיוך. איך כולכם פה? נראה שכולם מבריאים ומרגישים טוב?
שרית איך היה אתמול?מה לבשת בסוף? איך עברה תצוגת אופנה?
אניטוש איך אצלכם? צריך לארגן איזה מפגש שוב. תגידי למה סיוי לא מצטרפת לפורום שלנו?
דפנה איך רז?

LANIT1

New member
איזה כייף קראתי הכל ...אז ככה

דפגול יש לי עוגה ב 11 דקות במקרו כמעט ולא עבודה אם תרצי אחפש וארשום לך את המתכון ליותר מיוחד אני צריכה לבקש מגיסתי סיווי מתכונים שהיא שפית ויש לי האמת עוד עוגה אחת שוקולד שהיא רכה צריך שתי שמנת במידה ויש לך זאת מאלפת ונמסה בפה לא קשה כמו טורט.. שרה איזה כייף לשמוע ממך ועל השבוע המוצלח שהיה ובעזרת השם שיהיה. אלה - למה לא ארוחת מלכים
למיטה כל הכבוד לאושרי !! חייבים להפגש.. וליזום איזה מפגשון.. ועדן מה קורה איתך .. ספרי קצת אחרי שהחלפת את השם ושריתוש' פירג'
את כאן ... תגידי משהו.. טוב .. אז בכייף להשתמע.. זה כולכך נחמד.. אז בישולים זה פחות הצד שלכם לא נורא... מכינים פשוט וקל... אוהבת אניטה

לנית איפה התשובות שלך?

אולי סוף שבוע הבא נתכנן משו? שרה איך עבר מומולדת בגן? איזה עוגה עשית? יש תמונות?

LANIT1

New member
אלה אני שאלתי לא צריכה לתת תשובה

איזה תשובות שאלו שאלות ונענה לכם... בלי שום ב ע י ה !

S r 35

New member
התכניות השתנו ...

החלטנו שבמקום להיקבר במוזיאון הכט מחר בבוקר ננצל את מזג האויר היפה. אנחנו נפגשים עם חברים (החברה שלי שעברה את אירוע הסרטן) בסיטי פארק ביקנעם ומשם ממשיכים לטיול בנחל שופט. צהרים כבר נאכל אצל הורי בעלי בקריות (יש!!!) ומשם נמשיך לאירוע המשפחתי שסיפרתי עליו - רחוב ליד הורי בעלי. מקווה שיהיה כייף ומאחלת לכולם שבת נפלאה

LANIT1

New member
אלה אני השבת בבית תהיי בקשר

בנוסף אתמול בישלתי פשטידת תפוחי אדמה עם תירס בתבנית שקעים מנה אישית היו ההורים שלי ואחי עם אשתו.. בנוסף הכנתי עלי פילו ממולאים בבשר טחון. ואמא שלי הכינה את תוספת הירק/במיה ומוקפץ.. וסיוון את העוגה.. מסרה לך דש ... לשבת הכנתי עוף בתנור עם רוטב מאלף + ואורז בסמטי.. אין לנו תכנון מיוחד לשבת תתקשרי או תבואו.. אוהבת לנית

לפי חישוב שלי צריכות להישאר קצת

פשטידות
? נראה משו משו הייתם 6 +2 ילדים כמו שסיוי אמרה וגמרתם כל העוגה שלה? רצינו לצאת קצת מהבית אבל מזג האויר נראה רע. אוף איזה בעסה. שרה מקווה שזה לא שיבש את התוכניות החדשות שלכם.

frige

New member
../images/Emo51.gifאניטה על ההתעניינות

אנחנו מרגישים טוב מאוד. חוץ מהקור המעצבן. לשבת הכנתי דג נסיכת הנילוס כחריימה, פשטידה, אורז, סלטים. ולשבת ג'חנון.

למעלה