כמה שאלות על נ.ל.ס

colilon

New member
כמה שאלות על נ.ל.ס

אני בן 16, עם נסיון בדברים שונים בתחום התאטרון, כרגע אני במגמת תאטרון, ובעבר (לפני כשנתיים) הלכתי לעשות אודישן בנ.ל.ס. את האודישן עברתי ונאמר לי שאני צריך לעבור קורס, את הקורס לא הצלחתי לקחת מפני שבתקופה לא היו מספיק אנשים, וכעבור כמה זמן פשוט שכחתי מכל העניין. היום אני מאוד רוצה לחזור ולנסות שוב להיבחן באולפני נ.ל.ס אבל יש לי כמה שאלות: כשאני מתקשר, פשוט להגיד שאני מעוניין להיבחן לדיבוב? כמה נסיון באמת צריך ומה אמור להיות גודל הנסיון, כאילו, צריך ממש השתתפויות בהרבה הפקות שונות? נאמר ועברתי את האודישן, לאחר מכן, הקורס הזה עולה כסף? ושוב, נאמר ועברתי את האודישן ואת הקורס, איך זה עובד, הם מתקשרים אליי אם הם חושבים שהקול שלי מתאים או שאני נבחן לתפקידים באולפן? תודה מראש. יאיר

Hawkgirl

New member
נמנמ.. קצת מהידע שלי X:

אממ, אני חושבת שכדאי שתתקשר מדי פעם לשאול מתי יש קורס ולומר שבעבר עברת אודישן לקורס ועברת אותו, אבל בגלל שלא היו מספיק ילדים, הקורס לא נפתח, והאם תוכל להצטרף לקורס הבא O: בקשר לניסיון, אתה ממש לא צריך ניסיון במשחק במה או משהו, רק שיהיה לך כישרון משחק, ודיבור תקין וכל שאר הדברים האלו, שבשביל זה נועד האודישן לקראת הקורס, ואם עברת אותו, סימן שיש לך מה שצריך כדי להיות מדבב. אתה לא צריך להיות שחקן מקצועי או משהו בשביל להיות מדבב O: הקורס אכן עולה כסף. הוא עולה בסביבות ה-2000 שקלים או יותר X: זה אכן הרבה, אבל זה שווה כל אגורה, החוויה של הקורס, ולהכיר כל כך הרבה אנשים מדהימים, וגם להכיר חברים חדשים(שאר הילדים P:) מהקורס, זה פשוט בלתי נשכח D: אחרי הקורס סביר להניח שאם עברת אותו בהצלחה, ימליצו עלייך, ויזמינו אותך לכל מני אודישנים, שנקראים Voice Test, יבחן אותך בימאי של סדרה, כדי לשמוע אותך. אם אתה תמצא מתאים בעיני הבימאי סביר להניח שהוא יזמין אותך פעם נוספת כדי להתחיל לדבב באמת :] וגם אם "ישכחו" אותך XD אתה תמיד יכול להתקשר אל האולפנים ולשאול אם יש איזו סדרה שתוכל לבוא לוויס טסט(Voice Test), או משהו כזה, בקיצור להזמין את עצמך XPPPPP ואם זה לא הולך, תמיד אפשר להתקשר לאולפנים אחרים, לומר להם שעברת קורס דיבוב ושאתה מעוניין לבוא לוויס טסט גם כן.

Stageman

New member
ממש שמחתי לקרוא את ההודעה הזו.

לא ידעתי שהדברים עובדים ככה, אני גם שחקן, בן 16 וחצי. כרגע לומד בניסן נתיב. דיבוב הוא בהחלט חלום קטן שאני אגשים
תודה

למעלה