כמה שאלות [:

כמה שאלות [:

1) איך רורי ודין נהיו שוב פעם ביחד אחרי החתונה של דין עם לינדזי ? 2) איך גילו את זה שדין בוגד עם רורי בלינדזי ? 3) מה קרה לדין אחרי שהסיפור ביניהם נגמר ? הוא עזב תעיירה או משו ? 4) ג'ס חזר מתישהו לסטארז הולו ? מה הוא אמר לרורי ומה היא אמרה לו ? האם הוא חזר כמה פעמים ומה קרה בפעמים האלו ? 5) לוגאן פגש את דין או את ג'ס מתישהו ? מה הוא אמר להם ? מה קרה במפגש ? חחחחח זה מלא מלא שאלות וממש ממש ממש תודה למי שעונה [[: תודה רבה

jess r

New member
../images/Emo13.gif

בסוף העונה הרביעית דין ורורי מבלים ביחד, והיות והמצב עם לינדזי לא בדיוק מושלם ולרורי אין מערכות יחסים באותה תקופה הם מתקרבים ובפרק האחרון בעונה הם שכבו. אחר כך הם יצאו במהלך העונה החמישית, לא יודעת איך נגמר הסיפור עם לינדזי כי לא ראיתי את כל העונה, לכן אני גם לא יודעת מה קרה אחרי שהוא ורורי נפרדו. ג'ס חזר לסטארס הולו ליום אחד לקחת את המכונית שלו בחזרה בעונה הרביעית וראה את רורי, אמר לה שהוא אוהב אותה וברח בחזרה לניו יורק. מאוחר יותר בחתונה של ליז וטי.ג'יי הוא חוזר אבל לא קורה ביניהם כלום. נדמה לי שהוא מופיע במעונות שלה מאוחר יותר ואומר לה שהוא רוצה שהם יברחו ביחד אבל היא מסרבת והוא הולך. בעונה השישית היא נוסעת לפתיחת הגלריה שלו אחרי שקיבלה ממנו הזמנה והם מתנשקים, אבל זה לא מתקדם מעבר לזה. לא נראה לי שלוגאן פגש אחד מהם, כי ג'ס נעלם לפני שהיא ולוגאן נפגשו, אבל אני לא בטוחה כי כמו שצינתי לא ראיתי את העונה החמישית במלואה. אולי הוא פגש את דין.

יו נו

New member
תיקון קטן..

היה פרק שלוגאן פגש את ג'ס (נראה לי בעונה השישית או השביעית)

Noich80

New member
תיקונים קטנים ותוספות:

לאחר כמה פעמים שהם שכבו רורי כתבה לדין מכתב ולינדסי מצאה אותו בכיס המכנסיים שלו, מה שהוביל לפיצוץ ענק ופרידה. ג'ס פגש את לוגאן- הוא הגיע לבקר ורורי ג'ס ולוגאן יצאו לשתות ביחד והיה פיצוץ רציני בין ג'יס ללוגאן שהוביל למריבה בין רורי ללוגאן.

Nimst

New member
לוגאן פגש גם את דין

או לפחות ראה אותו. בפרק שבו דין נפרד מרורי. היא יוצאת מהבית של סבא וסבתא שלה כדי לפגוש את דין, ולוגאן והחבר'ה עמדו מאחוריה, ואז דין נפרד ממנה.

סורי שאני משגעת אתכם אבל ...

כל פעם צצות לי שאלות [: תודה רבה שאתם עונים !!!
1) למה דין ורורי נפרדו לבסוף ? 2) האם הם נהלו ממש מערכת יחסים לפני שלינדזי גילתה אותם ? 3) האם יש למישהו את הקטע שבו מגלים את הרומן של רורי ודין ? תודה רבה רבה לעונים [: !

baroosh2

New member
מנסה לענות...

1. דין הבין שרורי כבר לא הילדה הקטנה שהכיר בתיכון, היא גדלה והשתנתה והוא הבין שהוא לא ממש קשור לעולם שלה אז הוא זרק אותה כמו כלב בפעם השלישית! 2. הם שכבו לפני שהיא גילתה אותם. 3. אין לי...

SStranger

New member
רגע רגע גם לי יש שאלהP:

באיזה עונה זה שלוגאן רב עם ג'ס? ואיזה פרק בערך? תודה :)

Keren 104

New member
אם את מתכוונת למה אני חושבת שאת מתכוונת אז

זה היה בעונה 6 וזה לא היה בדיוק ריב. פשוט ג'ס בא לראות את רורי והם מדברים, והוא נתן לה את הספר שהוא כתב, ואז בא לוגן ורצה לקחת את רורי למסעדה וג'ס בא איתם ואז כל הזמן לוגן יורד על ג'ס... הם לא ממש רבים אבל בסוף ג'ס אומר לרורי כמה שהיא השתנה לרעה והולך בגלל שלוגן היה ממש מגעיל אליו.. ואני לא ממש בטוחה באיזה פרק זה היה בערך 3, לא?

למעלה