כמה שאלות

ziv86

New member
כמה שאלות

לגבי כל מה שקורה שהוא לא משימות/ריבים/זוכה לשידור/זוכה לקטע קורע שלא שודר שעולה לאינטרנט :

בכל שאר היום הם מצולמים? 24 שעות? יש מצלמה בחדר או צלם צמוד לכל זוג?

מי מבשל שם? הם או שהם מקבלים מוכן?

בכלל מה הם עושים שם כל היום?

איך זה הולך מבחינת משימות? יום משימת בנות יום משימת בנים ויום הדחה וככה ב"לופים" של שלושה ימים עד הגמר? או שהכל ביום אחד? כמה זמן הם נמצאים שם?

היו לי עוד הרבה שאלות על העונה הזאת אבל בשביל זה צריכים כאן גם נציגים מהעונה הזאת :|

Light18m

New member
תשובות

בעונה 1 היו מצלמות בחדרים ובעונות האחרות לא. יש בסביבות 4-5 צוותי ריאלטי שכוללים צלם, סאונדמן ואיש תוכן שמסתובבים ומצלמים.

יש קייטרינג סבבה וגם פרודוקטים שאפשר להכין מהם ארוחות ביניים וחטיפים.

כל משימה זה יום צילומים שלם. הדחות בד"כ ביום נפרד. כל פרק לוקח לצלם בערך שלושה ימים ובשבת נחים.

ziv86

New member
תודה על התשובות!

היה איזה שרשור כזה של שאלות של מאחורי הקלעים כזה לך וליתר המשתתפים שנמצאים כאן בפורום?
אולי יש עוד שאלות שלא זכרתי באותו רגע :)

ziv86

New member

an addict

New member
אז אני חייבת לשאול, אם זה כך...

למה יש הרבה סצינות מהעונה השניה, חלקן די אינטימיות שלך ושל נלה, חלקן אישיות ברמה כזאת או אחרת, שקורות דווקא מול המצלמות. אתם נראים כולכם כאילו שכחתם שיש שם מצלמות. זה הגיוני לי יותר שיקרה כשהוילה מרושתת במצלמות, פחות כשיש צוות עם צלם שנמצא באיזור. כאילו, הייתי דוחה שיחות מסוימות פשוט לאחר כך, כשאין מצלמות.

Light18m

New member
ברור שדחינו

כל הרומן שלי עם נלה לא היה מול המצלמות.
ניסינו להסתיר את זה הרבה זמן, וגם אחרי שזה יתגלה אז כל הזמן ניסו לתפוס אותנו מתנשקים או שניסו לגרום לנו לעשות את זה מול המצלמות ולא עשינו את זה. לפעמים גם ביקשו לשחזר דברים שהתרחשו כשלא היו מצלמות, אבל גם זה רק הדברים הפחות אינטימיים.

an addict

New member
דיברתי בעיקר על השיחה הזאת בחדר שהיא אומרת

שאתה פחדן. איך הגיעו לשם המצלמות? כל הרגע נראה מאד מביך וראשוני כזה... זה לא רגע שנראה נח מול המצלמות... אין ספק שרואים שעשיתם מאמץ לא לחשוף את רוב ההירקמות של הרומן אבל יש כמה סצינות שאני מתקשה להבין איך נתתם שיצלמו, זה הכל.

Light18m

New member
אם את מדברת על מה שאני חושב

אז נראה לי שזה שיחה כלשהי שהייתה המשך לויכוח שהתלהט.
בכל זאת יש הרבה לחץ בצילומים, ואפשר להגיע למצבים נפשים קיצוניים

an addict

New member
נראה לי איבדת אותי... לא מדברת על הריב

אני מניחה שכשהצותים המנוסים והפולשניים שמעו והריחו משהו שנשמע כמו ריב הם עטו עליכם מיד אז לא הפתיע אותי שהריב ביניכם הצטלם איכשהו. יש דברים שקשה להסתיר בסיטואציה כזאת ובעיקר כשהאנשים הכי חטטנים בעולם סובבים אותכם עם מצלמות (כי זה התפקיד שלהם, לא נשפוט אותם).

אני מדברת על השיחה הראשונית שמבחינת הצופים סימנה אותכם כזוג בהתהוות. נדמה לי אחרי משימת האומנות (שלא ברור לי איך הבנות הסכימו להשתתף בה ואיך ההפקה הרשתה לעצמה כזאת פלישה אבל שיהיה, זה לשיחה שונה). אתם נראים מאד נבוכים כאלו, בחדר, ונלה נראית מנסה לבטא שהיא מאוכזבת שאתה לא עושה צד בכיוון ואומרת לך שאתה פחדן. זאת בערך הסצינה שעולה לי, אולי היא התעוותה בזיכרון. בהחלט הייתי דוחה את השיחה הזאת, נגיד, לאח"כ... אולי נלה הרגישה שאין טעם כי כבר חשפה הרבה בוידויים שהיא בכיוון לפני זה או משהו.

אבל הרבה שיחות אחרות בין המשתתפים, גם בעונה הזאת, וכל התחושה של טבעיות סה"כ בין הבנים לבנות כשמתכוננים על משימות, כל זה נראה לי מוזר שמצטלם. גם ריבים די מגעילים בין בני זוג, סיוון שמשום מה הרגישה נח להתעמר בג'ינג'י ההוא מול המצלמות וכו'. המצלמות אלא מורגשות? נראה לי שאם היתה לי מצלמה תקועה בפרצוף הייתי מתקשה להתעלם מכך ולהתנהג "רגיל".

ואם אנחנו כבר כאן, עוד שאלה - מתי מצלמים את העדויות? בהתחלה חשבתי שזה בסוף, אבל לפעמים נראה שהרגשות עדיין מאד בוערים בזמן העדות, כשמדברים על נושא. גם לא ברור לי איך מביאים אתכם לדבר על זה. מראים לכם סצינות? שואלים על מקרים? איך כל זה עובד? הבגדים בהחלט חושפים שלפעמים הציטוטים מוצאים מהקשרם לחלוטין, אבל יש מקרים שרואים שהבנאדם עדיין לגמרי מוצף מהחוויה שהיתה על המסך לפני רגע.

תודה!

נ.ב. אני מקוה מאד שהשאלות שלי לא נתפסות כביקורתיות, זאת ממש לא הכוונה שלי לבוא בטענות מה דיברתם ככה מול המצלמה, אלא אני מנסה להבין איך ההפקה יוצרת את מה שאני רואה על המסך, עד כמה לזוגות יש שליטה על מה רואים ומה לא, עד כה ניתן לשמור סודות מהצופים או לעוות לחלוטין את התמונה, עד כמה המשתתפים עצמם יכולים לעשות זאת לעומת עד כמה ההפקה יכולה וכו'.

Light18m

New member
ובקשר למשימת האומנות

לדעתי זה משימה כיפית ואין בה שום דבר רע, אבל בכל מקרה אף אחת מהבנות לא הייתה חייבת להשתתף ועובדה שלימור בחרה באופציה הזאת.

Thumpers

New member
משימת האומנות לא הייתה נוראית בכלל.

חלק מהפואנטה בתוכנית היא לתת לבנים אופציה להתנהג נורמלי בסביבת בנות.
אם מישהי לא הרגישה בנוח להשתתף מסיבה כזו או אחרת, היא לא השתתפה.
אבל כשאת מגיעה לתוכנית כזו, קחי בחשבון שאת תתרועעי עם אנשים ותצטרכי לעבור משימות כאלו או אחרות...

an addict

New member
אבל מה נורמלי פה?

את צודקת במאה אחוז לגבי הכל, פשוט הייתי מצפה לקצת יותר טאקט... סה"כ זה ממש לא נורמלי שידיד שלי ימרח לי את המחשוף בשמן ואז יפסל עלי תוך שהוא ממשמש לי את השדיים. בכל אופן כל אחת יכלה לסרב, למרות שלדעתי היה לא נכון בכלל אפילו לבקש או לשים את זה כנורמה. הן לא מוכנות לישון איתם במיטה אבל הן סבבה עם זה?? לא ברור לי הענין בכלל. לישון במיטה גדולה יחד זה הרבה פחות ביג דיל בעיני מאשר כל המישמושיאדה הזאת...

Thumpers

New member
וכמו שאמרתי...

זה חלק מהתוכנית, לא מחייבים כל אישה לעשות את זה :p

an addict

New member
יש משהו בזה...

הן גם עם בגדי ים כל היום וכל הלילה גם מתי שממש לא צריך... ההחפצה נעשית בכל אופן, פשוט זה שצריך להפסיד במשימה כי קשה לך עם זה שיגעו בך באופן אינטימי... לא יודעת, לי זה נראה כמו חציית גבולות מסוימת, ואני בספק שזה משהו שהן ידעו לפני שנרשמו לתכנית.

כנראה שנסכים לא להסכים

למעלה