כמה שאלות!

כמה שאלות!

כמה עולה כרטיס לגלי השרון לכניסה חד פעמית? סתם כדי לשחות בברכה. ועוד שאלה, מה אפשר לעשות בכפס חוץ מהקניון? לבילוי עם חברים שבאים מעיר אחרת. יש משהו מיוחד בימי שבת בערב - רביעי? תנו רעיונות לאן אפשר לצאת חוץ מקניון,בתי קפה, באולינג,סנוקר.. מדובר בנערים בני 17. תודה רבה .

,aucv

1. כניסה חד פעמית ביום חול זה 35 ש"ח ובשבת 45 ש"ח (אם אין מנוי אי אפשר להיכנס לחדר כושר 2. אין לי תשובה שמח אם עזרתי. אמיר

Adidason326655

New member
רעיון :

יש בהוד השרון עכשיו הקרנות סרטים על מסך ענק בחינם. פארק ארבע העונות.

ברוכה הבאה לפורום!

נקבת בהרבה מקומות בילוי, אז לא הבנתי מה הבעיה? בכל אופן אם אתם כרגע בחופש אז יש את הדרייב אין שנפתח לכל חודש אוגוסט. המחיר הוא 60 שקלים לרכב, אבל אם אתם לקוחות של YES אז המחיר הוא 30 שקלים.

Super Chuly

New member
הגיע הזמן להתקפל בבגאז' אני אומרת..

נראה לי שהדרייב אין הזה יכול להיות כיפי מאוד, חבל שהוא רק עד סוף אוגוסט, יס יכלו לעשות מזה אחלה כסף, ואנחנו היינו יכולים להנות ממנו לעוד כמה חודשים... ליהי :)

אני לא יודעת עד כמה יס מרוויחים מזה

אני בהחלט מסכימה שאם זה יילך להם החודש שווה להמשיך את זה לעוד.

Super Chuly

New member
מרוויחים, מרוויחים

הם בטוח ירוויחו יפה מההכנסות, אני מאמינה שתהיה נהירה המונית לדרייב אין... ליהי :)

מפסידים , מפסידים

ה drive in אינו רווחי ( אם לא הפסדי בכלל), גם אם ינהרו אליו המוני אנשים.. ( מה שאכן יקרה , לפחות בשלבים הראשונים ) הרווח של YES זה מהמפרסומות המאסיביות שלהם , מי שבא ל דרייב אין הם אנשים מעל גיל מסויים ( כאלה עם מכוניות ) וזה טווח גילאים שבהחלט משתלם לYES לפרסם לו. בכל מקרה אני יהיה שם מ 3 סיבות 1) יש לי אוטו 2) זה 2 מטר מהמשרד שלי 3) יש לאוטו שלי כניסה חינם

הממ..

לא.. אני לא עובד YES.. אני שונא לקוחות.. המשרדים של החברה מכילים הרבה תשתיות של YES ובזק אנחנו לקוחות דיי גדולים.. אז יש מלא הטבות...

שירה1990

New member
אם אני לא טועה

אמממ לגלי השרון 15 ו... הזכרת את כל מה שכבר יש בכפ"ס חח חוצ מהקניון בולוינג סנוקר בתי קפה וכו... אין כלום!!! אם זה יום שישי אז בדרך כלל ישכל מיני הופעות של סטנדפיסטים וכאלה!!! זה נחמד!!! יש על לוחות מודעות כל מיני תסתכל תראה

למעלה