כמה תהיות קטנות...

pumiki25

New member
כמה תהיות קטנות... ../images/Emo40.gif

1). ראלפי-ראלף ולארי הגיבור נמצאים ליד הכביש - די חשוך שם, בהחלט נראה כמו לילה. ולמרות זאת - ויקטור, אי-שם בחווה, מברך את מיגל בברכת "בוקר טוב". הא? 2). בפרק של אתמול או שלשום, כשמק ובילי הגיעו לביה"ח...מק לא תהתה, במקרה, מה עושה שם כל החבורה? מה - היא חשבה שכולם חיכו לה ולבילי בחדר המיון? למה לא שאלה מה קרה, ומה לעזאזל הם עושים שם? (או שהיא שאלה ופיספסתי?) 3). אוף!!! זה לא הוגן. בילי חוטף זעזוע-מוח "קל" ומחובר לעשרת אלפים וחמש מכשירים וכמובן - גם משאירים אותו להשגחה ומבקשים שינוח במהלך השבועות הבאים. לי, לעומת זאת, אמרו יפה בביה"ח "סלאם עלייכוּם" ו - "תרגישי טוב" ושלחו אותי הביתה בעוד אני נתקלת בקירות (הבלבול, הבלבול) אחרי זעזוע מוח קשה! טוב, נו, אבל ידוע שמערכת הבריאות דפוקה
ו...זה מה שעולה לי כרגע. (אממ...מתנצלת על הציניות. עובר עליי שבוע מחורבן
)

junny

New member
עוד טעייה קטנה..

זו ג'יל בסוף הפרק שחיבקה את מק??????

junny

New member
לא! אני באמת לא מבינה!

באמת רק ראיתי את השניה האחרונה שהיא חיבקה אותה ואמרה לה:"It's over girl" מה לעזעזל קרה שם?"

pumiki25

New member
אה! אז ככה...

אמנדה ביקשה לשוחח עם מקנזי, וכמובן שהאחרונה סירבה לשמוע...בגיבויה של ג'יל, שהאיצה במק להקשיב לאמה - אמנדה סיפרה לה שהגיעה להסדר עם ג'יל: ג'יל תוותר על התביעה כנגד אמנדה על גניבת הצמיד שלה - ובתמורה תסתלק אמנדה ולא תשוב יותר לחפש אחר מקנזי. אמנדה נפרדה, פחות או יותר - הסתלקה - ואז החלה מק לבכות, וג'יל ניגשה לחבק.

דבירית1

New member
ואוו, את זה עוד לא ראיתי. אז

אני מבינה שיש עוד למ ה לצפות... אמנדה כזו מטוומטמת וקת,רין שיחקה אותה שירקה עליה ולא רצתה להקשיב לה.

למעלה