כמה תמונות מהזמן האחרון:

• פותח הנושא 846
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

846

Active member
פנסים אחורים, גם חלקים אלו הם

כמה תמונות מהזמן האחרון:
זוכרים את זאת:
פנסים אחורים, גם חלקים אלו הם
חלופיים והורכבו באגד, במקור יש פנסים עגולים כמו של SL.

846

Active member
רק עכשיו שמתי לב לחתימה שלך...

ארזי הגדול! הקאובוי של אילת!!!
ואולי הנהג המפורסם באגד!
אתה צוחק על הנהגים "שמדלגים" על מחלף הסירה??????

mister K

New member
שואלים את זה בכל הקווים מהצפון לת"א

אתה צוחק על הנהגים "שמדלגים" על מחלף הסירה??????
שואלים את זה בכל הקווים מהצפון לת"א
ללא יוצא מן הכלל. האמת היא שגם אני במקומם הייתי מדלג על מחלף הסירה אם אין נוסעים לשם.

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif

מה הוחלט ?

PhaNToMI

New member
ארזי גפן הוא

ארזי גפן הוא
נהג אילתי אשר בעבר הלא רחוק שהיו נוסעים שני נהגים מחיפה לאילת ומחליפים בדימונה כמעט תמיד הוא היה עוזר לנהגים בלהוריד את המכונות מדימונה לאילת! עכשיו הוא צריך למשוך נהג אחד מאילת לתל אביב.... תמיד היה נחמד מאוד לראות אותו! ובכלל ליסוע איתו היה תענוג אמיתי וקורע מצחוק!!:):):):):)

mister K

New member
גם כיום הוא עושה את זה

ארזי גפן הוא
נהג אילתי אשר בעבר הלא רחוק שהיו נוסעים שני נהגים מחיפה לאילת ומחליפים בדימונה כמעט תמיד הוא היה עוזר לנהגים בלהוריד את המכונות מדימונה לאילת! עכשיו הוא צריך למשוך נהג אחד מאילת לתל אביב.... תמיד היה נחמד מאוד לראות אותו! ובכלל ליסוע איתו היה תענוג אמיתי וקורע מצחוק!!:):):):):)
גם כיום הוא עושה את זה
אני נסעתי איתו לפני חצי שנה מאילת לדימונה בקו 993. מדימונה החליף אותו נהג חיפאי. בהחלט הייתה חוויה לנסוע איתו (אפילו שהכלב שלו היה בחופש באותו יום). אין ספק שהוא הנהג הכי קרוע באגד!!! אגב, לפני שעבר לאילת עבד ארזי שנים בסניף תמח"ת. הוא היה עושה את קו 421 לים המלח עם ברמודה בינעירונית.

mister K

New member
סניף תמח"ת = סניף ת"א כמובן.

גם כיום הוא עושה את זה
אני נסעתי איתו לפני חצי שנה מאילת לדימונה בקו 993. מדימונה החליף אותו נהג חיפאי. בהחלט הייתה חוויה לנסוע איתו (אפילו שהכלב שלו היה בחופש באותו יום). אין ספק שהוא הנהג הכי קרוע באגד!!! אגב, לפני שעבר לאילת עבד ארזי שנים בסניף תמח"ת. הוא היה עושה את קו 421 לים המלח עם ברמודה בינעירונית.
סניף תמח"ת = סניף ת"א כמובן.
התמח"ת עוד לא הייתה קיימת כמובן!

מצב
הנושא נעול.
למעלה