כמומחי אירלנד מס' בקשות

• פותח הנושא tal65
  • פורסם בתאריך

tal65

New member
כמומחי אירלנד מס' בקשות

אהלן חברה, שמי טל ואני בן 17. בקיץ הקרוב סביר להניח שסביב תחילת אוגוסט כנראה שתמצאו אותי באירלנד אני מעוניין לצאת לטיול של כ-15 יום מסוף יולי ואילך. בעיקרון אני רוצה גם לשלב מסלול רגלי של כמה ימים 3-4 ימים מתוך הטיול. אשמח לעצות ומסלולים כלשהם נ.ב. יש ברשותי מפה של אירלנד וגם ספרים של רוזמרין ולונלי פלנט בעברית. ומי שמעוניין להצטרף והוא סביב הגיל שלי מוזמן לפנות אלי במייל [email protected] תודה לכולכם. טל

guyavhuji

New member
לגבי מסלול של 3-4 ימים,

נסה לחפש אינפורמציה (אולי ב- Irish Tourist Board) לגבי St. Columbkill way. לא עשיתי אותה, אבל הסביבה היא מאד יפה, ואני חושב שהאורך הוא כ- 70 ק"מ, מה שמתאים להליכה של כ-3 ימים. ככלל יש הרבה מסלולי הליכה באירלנד, באורכים של בין כ-45 ק"מ לכ-220 ק"מ. יש בהם סימון (טוב יותר או פחות) ויש מפות מיוחדות, לפחות עבור חלקם. מצאתי פעם אתר שמפרט אותן, אני אנסה למצוא אותו שוב בקרוב.

guyavhuji

New member
לא מצאתי,

אבל אפשר למצוא כל מיני דברים באתר של ה- Ireland Tourist Board: www.ireland.ie תהנה.

nonagon

New member
ישנן אפשרויות רבות

חלקים מ The Kerry Way ו Dingle Way במערב יתאימו לשלושה ימים, אני ממליץ עליהם בכל אפשרות. בספר Lonely Planet - Walking in Ireland מתוארים בפרוט מסלולי הליכה בכל האי משעה ועד מס' ימים (מומלץ לרכוש ב Amazon, זול בהרבה מלרכוש מהדורה לא מעודכנת בארץ). בתמונה: מבט פנורמי(סליחה על האלכסון) מ Kells bay על מפרץ וחצי האי דינגל. אחח... הזכרונות. תהנה

thesheep

New member
The Burren Way

מסלול מדהים, אפשר גם לחבר אותו עם Cliffs of Moher ושינה בDoolin - עיירה ציורית עם 5 בתים ו-3 פאבים! לא ממליץ על Kerry Way משום שהיא מאד מתויירת וגם לא מגוונת במיוחד. מצטרף לגבי Dingle Way, אם אפשר להשכיר זוג אופניים ולנסוע עוד יותר טוב!

guyavhuji

New member
ה- Burren Way

בהחלט מומלצת, אבל קצרה למדי - כיום וחצי כולל צוקי מוהר.

thesheep

New member
אגב, ילדים - לימדו:

הגדר שרואים בתמונה.. חשמלית!! :)

thesheep

New member
אה כן.. ועוד דבר

אם כבר נאלצים לעבור מעל גדר חשמל, נגיד.. מדולין לצוקי מוהר, דרך הביצות והאבנים החדות, כדאי לדאוג שהמעיל שאיתו אתה מבודד לא נרטב מהגשם. נו טוב - Nothing like a good electric shock in the mornin'

למעלה