כמו כל שנה במועד זה מתחילות השמועות לגבי המשתתפים בפסטיבל בסן רמו

mati02021

Member
השמות הראשונים שעליהם יש שמועות ששלחו שירים לתחרות שאתר המוזיקה allmusicitalia פרסם השמות הם:
גאיה(זוכת תוכנית כשרונות צעירים אמיצ׳י)
אנאליזה
פרנצ’סקה מקלין בדואט עם ראפר
ג׳וזי פרארי
מיקלה בראבי(ספק אם יתקבל הוא היה מעורב בתאונה עם רוכב אופנוע לפני כשנתיים -רוכב האופנוע נהרג
ומשפטו אמור בקרוב להתחיל)
אירמה(זוכה תוכנית אמיצ׳י אולסטארס)
נעמי
קיארה גליאצו
אלודי
הראפר mr. Rain
תומאסו פרדסיו
ליאו גסמן(זוכה האחרון של ג׳ובאני )
כמו כן גם שמם של ארמל מאטה ופבריציו מורו
מוזכרים אך אם הבנתי נכון , הם מוזכרים ככותבי שירים לא בהכרח כמבצעים
אני מצרף קישור עם מלוא השמות
וכשנכנסים יש ללחוץ על לחצן
continua

babyface9

Member
תמיד אני אוהב כל שנה את הפסטיבל ,ואוהב לצפות בו ,וגם השנה אעשה זאת, אך יחד עם זאת השנה בדיוק כמו ב-2014 רוב הסיכויים, שהוא יאבד משמעות מבחינת האירו' , וזאת מהסיבה שהפעם הוא יערך בתחילת מרץ , די סמוך למועד ההגשה האחרון של השירים , כלומר פגישת המשלחות, מה שאומר שלנציג/ה שרוב הסיכויים שבאמתחתו שיר שלא בגרסת אירו' יהיה פחות זמן (אם בכלל) להקלטה מחדש עבור האדפיטציה המתבקשת עבור התחרות.
משמעות הסיכויים הנ"ל, שקיים הפעם סיכוי סביר, שאיטליה תבחר את נציגה לתחרות האירו' בבחירה פנימית ללא שום קשר לפסטיבל.

mati02021

Member
יכול להיות, אך מה בדיוק הבעיה שלכל שיר שמתקבל לפסטיבל להכין ,מבעוד מועד ,גירסה של 3 דק׳ ?
מי שמעוניין לקרוא את הכתבה שצירפתי בלינק הקודם מתורגם לאנגלית מוזמן לעשות זאת כאן

babyface9

Member
בלי שום קשר, קראתי את הכתבה, והיא מעניינת, ואני אוהב את הדיווחים שלך על סן רמו.
שמע, תיאורטית זה יכול לקרות שאולי השנה יהיו אומנים שיחשבו מעבר לסן רמו, כלומר גם על אירו', אבל אתה יודע איך זה באיטליה אצל האומנים בדרך כלל:
קודם כל הפסטיבל ואז אח"כ האירו' הוא השני בחשיבותו. בדרך כלל כשכותבים לפסטיבל, אז גם שיר לאלבום של אותו אומן שמשתחרר בתקופת הפסטיבל בדרך כלל, והוא אינו חושב מעבר לכך, וכפי שידוע לך בדרך כלל שיר לאלבום האישי עבור שיווקו שנכתב לפסטיבל הוא בגרסה ארוכה מגרסת האירו'.
אני אשמח אם השנה יהיה משתתף בפסטיבל שיחשוב מעבר לפסטיבל ויכתוב מראש את שירו בגרסת 3 דק'. מממ...אתה רואה את זה כתרחיש בעל סיכויים סבירים שיקרה? אני לא רואה את זה, והלוואי שאתבדה.

mati02021

Member
בודאי שאני רואה בזה תרחיש סביר, הרי ע׳פ תקדים שיצר מחמוד הזמרים שנבחרו לפסטיבל צריכים להודיע מראש אם בכוונתם לנסוע לתחרות האירוויזיון במידה והם זוכים, אם התשובה היא כן ,מוטב שתהיה להם תוכנית מגירה ולהכין גירסה של 3 דק׳ לשיר, עם פרסום שמות הזמרים מתחילים גם ההימורים וכבר אז יש סימון פייבוריטים והשירים מושמעים כחודש לפני התחרות לעיתונאים שגם תורם לסימון פיבוריטיים,
אם שיר מסומן כפייבוריט לזכיה והזמר הודיע מראש שבכוונתו
כן לנסוע לאירוויזיון מוטב שיכין מראש גירסה של 3
דק׳ לשיר ולא יחכה לרגע האחרון, אגב בתחרות בשנה החולפת רק 16 זמרים הודיעו שהם כן יסיעו לאירוויזיון
במידה ויזכו.

נערך לאחרונה ב:
למעלה