כנסוווווווווווווווווו

cutygirl

New member
כנסוווווווווווווווווו

וואי קודם כל אני מזה שמחה שיש פורום כזה.. אבל אין של בוב מארלי..כאילו מה ההגיון? טוב אני רוצה לשאול אותכם משהו יש גירסה שאני מחפשת בנרות של בוב מארלי נראה לי קוראים לשיר turn your lights down low יש גירסה מהממת שלו עם לורן היל..ויש עוד גירסה עם הווילרס אבל עדיין אין את הגירסה שאני מחפשת.. שהיא מהירה יותר כזו.. לא יודעת איך להסביר.. אולי מישהו?

sista natty

New member
ההיגיון הוא...

שדווקא תכירי יותר אומנים ברגאיי מאשר בוב מרלי
אז נכון יש את הגירסא עם לוריין היל מהאלבום chant down babylon והגירסא המקורית היא של בוב מרלי משנת 77 שיצאה לראשונה באלבום exodus אני לא מכירה גירסא אחרת, וגם לא נראה לי שיש.... דרך אגב- הידעתם?
השיר נכתב כשיר אהבה לאימו של דמיאן מארלי(כן כן ההוא מג'מרוק
) שהייתה סוג של אהבת חייו של בוב (שאהב נשים,והרבה! בנוסף לאישתו ריטה) רק מה, בהיותה נערה לבנה ומלכת יופי ממעמד מאוד גבוה בג'מייקה (מה שנקרא שם סוסאייטי גירל) הקשר היה כמעט בלתי אפשרי....אך ללא ספק היא הייתה האהבה שלו ונכתבו עליה עוד שירים רבים. תחשבו שריטה הייתה צריכה לעשות להם קולות רקע
בידיעה....

cutygirl

New member
אין בזה שום היגיון כי חיפשתי ולא

מצאתי... אבל שמעתי גירסה אחרת... יש לו לבד בלי הווילרס? וזה לא קשור אני שומעת בעיקר בוב... אבל אני שומעת עוד..

bmt29

New member
אני לא יודע למה אבל...

אם "זיכרוני אינו מטעה אותי", לשיר קוראים "Good Lovin" אני אישית לא מכיר גירסא שלישית, מצטער.

למעלה