כנסו דחוףףףףףףףףףףף!!!!

shanel13

New member
כנסו דחוףףףףףףףףףףף!!!!

תיראו... שמתם לב שאדם בזמן האחרון לא ניכנס לפה בכלללללללללל?!?!?!!? הוא לא פה כבור איזה חודש מה קרה לו????? ניראה לי הוא נעלב או משו.......

שנאל איזה נעלב הבנאדם פנתר

בואי נתחיל מזה שיש לך שם הורס !!!!!!!!! ואדם בחיים לא יעלב ממכם יש לו אופי של פנתר הוא אחלה בנאדם אז אל תדאגי מותק

shanel13

New member
חח כנס..

חח איזה חמוד....!! כפרע עליך... אמממ שאנל זה לא השם שלי...שני זה השם שלי... שאנל זה השם של אחותי הקטנה חחחח

Aviad1987

New member
אז ככה

אולי לאדם אין זמן להיכנס לפה? לא נראה לישהוא נעלב. סך הכל הוא לא חייב להיכנס לפה כמו שאף משתמש אחר לא חייב. אין שום דופי. דבר שני את יודעת כבר מה עמדת הפורום בנוגע לפתיחת שרשורים כאלה. ואפילו חווית את העניין על בשרך.

על בשרך..

כאילו זה איזה עינויי.. ואת האמת..אני לא מבינה למה אתם לא נותנים לפורום לזרום חופשי.. כאילו שלא כו אחד יתפתח שירשור מתי שהוא רוצה על שטויות..אבל ש..זה יזרום חופשי....בלי יותר מידי הגבלות!!

Ben LeVi 232

New member
אבל זה לצערנו מה שקורה,

שכל אחד פותח שרשור עם שטויות על גבי שטויות. יש דבר אחד נורא נורא פשוט שאתם לא מבינים- הפורום הזה לא קיים בשביל לדבר עם השחקנים נקודה. נכון, הם כותבים כאן על תקן קבוע, ולכן הקצנו לכך שרשור מיוחד. אבל כאשר כל הפורום כולו מסתובב סביב הקטע הזה של ההערצה שלכם, הודעות שאתם כותבים, אולי 10% מכל הנושאים שעולים כאן קשורים באמת לראש גדול אם לא פחות... ה10% יעלמו מהר מאד אם אביעד ואני "ניתן לפורום לזרום" ו"בלי יותר מדי הגבלות" וניתן לכם לעשות מה שבא לכם. כל מה שאתם רואים זה את העובדה שאתם אוהבים את השחקנים, אתם רוצים שהם ידעו על כך בכל מיני דרכים וזהו-לא מפריע לכם שכל ההודעות הלא משורשרות האלה, כל השרשורים שאתם פותחים שעוסקים בשום נושא מעניין או טיפה מעמיק ועם תוכן, יוצרים בלאגן בפורום. הגיע הזמן, אחרי שהפורום קיים כמעט חודש וחצי, שתבינו את זה ותתנו קצת מעצמכם כדי שלפורום הזה תהיה צורה.

shaisagi

New member
הטיול שאת מדברת עליו נגמר מזמן!!!

לפי מה שהבנתי הטיול שלו נגמר לפני שבועיים!!!יעני יום לפני סיום חופש חנוכה...הוא נכנס מאז פעמיים...וזהו... אבל חברה בטח הבנדם עסוק...תנו לו לחיות את החיים שלו...

למעלה