כנסו דחוף!!!

כנסו דחוף!!!../images/Emo92.gif

היייייי שמי הילה ישראלי ולמרות שאני רשומה דיי הרבה זמן לפורום של האתר אז לא יוצא לי להיכנס.... יש לי בעייה ענקית באהבה ואני צריכה את עזרתכם... אז ככה: הכרתי ילד אחד באינטרנט הוא מכפר יונה ואני מת"א, התחלנו לדבר באייסיקיו וניהינו ידידים מה זה טובים, הוא המציא שהוא אוהב ילדה אחת, וןאח"כ הוא סיפר לי את האמת ואמר שכל מה שהוא דיבר על הילדה הזאת הוא התכוון אליי,היינו חברים, וכל הזמן שהזכרתי את החבר הקודם שלי שניפרד ממני בגלל נשיקה הוא התעצבן.... ניפרדנו, רבנו, ובזמן שהיינו בריבים הוא התאהב בילדה אחרת מהכיתה שלו שהיא אומרת שהיא לא סובלת אותו ושהיא בכלל לא אוהבת אותו, הוא הציע לה חברות ואמר לה שהוא אוהב אותה אבל היא לא הסכימה להיות חברה שלו... יש לי ת'אייסקייו שלה, אני מדברת איתה עליו ושולחת לו ת'שיחות שלי ושלה...אני מייעצת לו ולה,ואני מספרת לה על כל מה שעובר עליי סיפרתי לה עליו אבל המצאתי לו שם אחר כדי שהיא לא תדע שאני והוא מכירים כי הוא לא רוצה שהיא תדע מזה... אני אוהבת אותו, אבל אני לא יודעת מה לעשות,הוא כל הזמן מדבר עלייה ואני מייעצת לו מה לעשות בקשר אלייה וזה קשה לי... הוא ניסה לשכוח אותה אבל לא הצליח, הוא לא רוצה שהיא תגלה שאני והוא מכירים, ושרבנו איימתי עליו שאני אספר לה, אז הוא אמר שאם אני יספר לה אז הוא לא יידבר איתי יותר, ואני יודעת שאם הוא לא ידבר איתי אז זה יהיה קשה לי מאווווד...אני לא מסוגלת ללכת לישון בלי לדבר איתו, אנחנו מדברים כל היום וכל הלילה... אני לא יודעת מה לעשות.... כדאי לספר לה שאני והוא מכירים??? הוא כל הזמן מדבר עלייה ואני לא יודעת מה לעשות כדי שהוא יישכח אותה... תכתבו לי רק לפרטי..... כי אני לא ניכנסת לפורום, אני נכנסת רק לפרטי... תודה נשמות!!!!!!!!!! אוהבת את כולם
הילה ישראלי....

sapir161

New member
בקושי הבנתי משהו אבל..

תעשי מה שאת חושבת לעשות אבל תחשבי רק על עצמך חחחח אני אומרת לך את זה מניסיון תחשבי על פתרון שיעזור לך ולא למישהו אחר! אחר כך את תסבלי ולאחרים יהיה רק טוב.. תאמיני לי זה מניסיון חחחח..

למעלה