כנסו כולם----> דחוף ביותר!

the blak angel

New member
כנסו כולם----> דחוף ביותר!

תשמעו, כמה מכם העליבו ופגעו במורוש (סקעתית בדם) ובגלל זה היא כבר לא רוצה לחזור לכתוב בפורום... אני מבקשת ממכם לדבר איתה ולבקש ממנה סליחה כי כולנו רוצים מאוד מאוד מאוד שהיא תחזור!!! אז כל מי שיודע שהוא רב עם מור או פגע בה כדאי שתבקשו סליחה מהר...חסר לכם שלא!!!!!!!!! אוהבת, מורן

יאאאאאא... מי התחילללל עםםם מורושש?

אני ייפרקקק אותווו!!! חחחח... סתאםם!! אבל מי שהתחיל איתהה... כדאי לו\לה לבקש סליחה NOW!!! ולא.. יהיה לכם עסק איתיי!!!!! א!ה2ת: 0פ*7!ששש!!!

מי פגע במורוששששששששששששש???

חבל לו על הזמן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif מורוש'...

אני ממש ממש ממש מצטערת שפגעתי בך לפני כמה ימים (ואני לא היחידה אז אל תתנפלו עליי)!! הייתי קצת מעוצבנת על כל מיני אנשים שהציקו לי באותו יום וירדו עליי אז... אני ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש מצטערת... אני מבקשת סליחה מכל הלב... אוהבת אותך מאוד- רותם.

lilush123

New member
מורושששששששש

תחזריי כבר אני יודעת לא אמרתי על סקעת כלום אפילו אני הולכת באור יהודה להופעה שלו עם לירון לב... אני לא ירדתי עליו או משו כזה אני מתה עליך ואני עזרתי לך שירדו על סקעת

the blak angel

New member
כל הכבוד...איזה חמודיםםםםם

עכשיו אני יגיד למורוש באייסי שתכנס ותראה את ההודעות שלכם...

מורוש

אחיינית כוסית שלי אל תיהיי עצובההההההההההההההההההההההה ועם את רוצה את יכולה להצטרף אלי ואל דיפסה כלומר ליהי להופעה של סקעתון שלך עם לירון לב! חולה על כולם לירון

omri794

New member
מורייייייייייייייייייייי../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

נשמהההה את ממש צודקת, כול מי שהעליב אותה שיבקש סליחה!! במהירות האפשרית!! זה שהעליבו אותך וקיללו, זה מירוב השיעמום הגדול... וחוץ מזה כול הקללות שאומרים לך את בכלל לא צריכה להשים
ממממואאאאאאאאאאההההה אל תיהיה עצובה יפההההההה...

1dana1

New member
מי פגע בסקעתית שלי ???????????????.

אעעע ???? מי העיז ?!?!?!??!?!

ענברוש90

New member
איך אני ידבר איתה?

קודם כל תראו אני לא דיברתי איתה בחיים שלי אבל סתם שאלה איך אפשר לדבר איתה אם היא לא רוצה לחזור לפורום?!

למעלה