כנסו כולם חשוב - ילדי העיר

shinon28

New member
כנסו כולם חשוב - ילדי העיר

שלום לכולם ,כידוע יש בישראל המון ילדים מתחת לקו העוני ואף גרוע מכך,גם בעיר שלנו במגדל העמק ישנם רבים לקראת פורים ישנו אדם שאני מכיר והחליט לכבוד פורים לאסוף תחפושות ישנות וגם חדשות עבור ילדים שאין להם אז אם ישנם אנשים מהפורום שרוצים לתרום לילדי העיר שלנו ,נוכל לרכז ולהעביר לו מדובר בילדים בגיל יסודי א-ו אני ערב שהתחפושות יגיעו באמת לילדים שזקוקים להם אמשיך לעדכן לפי ההענות בפורום תודה

dafgol

New member
ההודעה נעוצה כדי שכולם יקראו

אומנם אין לי ילדים בגילאים האלה ולרובינו עדיין אין....אבל אולי מישהו פה מכיר מישהו אחר שישמח לעזור. חשבת לפנות גם לפורום למען הקהילה ? אשמח לקשר ביניכם. האם האדם שאתה מכיר יוכל להיכנס לפורום ולספר לנו במה עוד אפשר לעזור ? אולי נוכל להרתם פה בפורום ולעזור אפילו בקצת....

S r 35

New member
שינון היקר

לצערי, בעניין של תחפושות גם אני לא יכולה לעזור. הילדים שלי בגילאי טרום בית-ספר. יש לי אמנם שתיים-שלוש תחפושות של הילד הגדול, אבל אני שומרת אותן לקטן שלי. חוץ מזה התארגנו כאן כמה חברות ואנחנו מעבירות תחפושות בינינו כדי לחסוך. מוכנה לסייע בכל דבר אחר: צעצועים, ספרים, בגדים .... אשמח מאוד לתרום. אבל אני אשאל חברות שלי ממגדל העמק שיש להן ילדים יותר גדולים (הן לא משתתפות בפורום) אולי הן יוכלו לעזור ... בכל אופן, יישר כוח על היוזמה.

למעלה