כנסו כולם מכיל מידע חשוב

כנסו כולם מכיל מידע חשוב

איך לאזאזל בנאדם כמו עינב נשאר בתוכנית,היא וולגרית,בהמה לא מתורבתת,תת רמה,ילדה קטנה והתכונה הכי מגעילה שהיא גם גזענית,איך אפשר להצביע בשבילה את יוסי אני עוד מקבל אבל לפעמים גם הוא יכול לעצבן אם איזה הערה פה ואיזה הערה שם אבל מוחצן כמו הבת שלו הוא לא,שהיא שחושבת רק על עצמה,כשראיתי היום את התוכנית בלילה לא האמנתי שהיא מכנה את צבר ואת שפרה רעים ומספרת דברים שהם עשו,כל זה שהיא קורא לעצמה אישה טובה ומבדילה את עצמה מהם,כמה לא נכון החשיבה שלה שהיא טובה,הלא היא זאת שתיכננה עם אשר את הדחה שלהם,אלא היא זאת שמצדיקה את אבא שלה בכל פעם שהוא מקלל,הלא היא זאת שלוקחת להם אוכל מהפה רק כדי לרצות את היצר האישי שלה,וגם זה שהיא שיקרה שהיא שרה במשימה האחרונה אני עדיין בשוק שאף אחד לא העיר לה על זה,ואחרי כל הדברים הרעים שהיא אמרה על שאר הבית לא כולל היא ואבא שלה,היא עוד חושבת שהיא לא רעה וטלית שכולה תכלת, 1.אם אני הייתי לאון אני הייתי קם לה בפנים והולך לישון בחדר השני עם אנשים שלא מתנהגים בצורה ברברית כמו עינב. 2.בושה לנו כעם שאנחנו מקבלים התנהגות כזו בוטה של חוסר נימוס והליכות מצד ילדה קטנה ומפונקת. 3.בושה לכל מצביעי עינב שהשאירו אותה עד עכשיו. 4.עינב היא הבנאדם האחרון שהייתי רוצה שייצג אותי,בגלל כל דפוס ההתנהגות שאמרתי ותאמינו לי החסרתי המון. כל מי שרוצה שאני אמשיך רק יגיד ואני אכתוב את כל דעתי המלאה על האסון המהלך הזה שנקרא עינב בובליל.

למעלה