כנסו לאתר הזההההההה

s h i d a n

New member
כנסו לאתר הזההההההה

http://zip.co.il/fat/TMFL/ לגליזציה זה דבר חשוב!!!

REL YESAYA

New member
אולי די עם הקישור הזה

זה פורום רגאיי לא פורום שמים קלים ולא חוקיים.... בנוסף לכל הדברים החיוביים בגאנגה יש בה גם מלא דברים שליליים ..לי אישית נמאס לראות במסיבות ילדים קטנים מעשנים גראס..ודי מבאס שאנשים מגיעים למוסיקה הזאת בגלל זה... זה לא במקום לתמוך בזה על דפי פורום מוסיקה... זו דעתי...

s h i d a n

New member
אריאל אחי, לא צריך להתעצבן...

אין ספק שיש קשר ברור מאוד בין הרגאיי לגאנג'ה...אבל לא בגלל זה שמתי ת'קישור. גם לא בגלל הילדים הקטנים, ולא בגלל שאנשים מגיעים לרגאיי בגלל גאנג'ה(זה באמת מבאס). אני פשוט שם את זה פה כי אני בטוח שרובכם כן בעד הליגליזציה ואם תחתמו שמה באתר אז אולי אולי אולי יתחיל איזה צעד קטן לדבר הזה. מה שכן מעצבן זה שאנשים שהם לא ברגאיי תופסים על הרגאיי ת'סטיגמה של המסטולים. רואים אותי עם חולצה של בוב מארלי וישר שואלים אם יש לי כיוון, זה באמת דבר מגעיל ובטח בגלל זה אתה מתעצבן אחי, לא יודע... בכל מיקרה, אני רוצה שתיהיה פה ליגליזציה ובטח הרבה ממכם גם רוצים, אז בואו נעשה את הצעדים הראשונים...

Ambitionz

New member
שואלים אם יש כיוון זה עוד בסדר.

שוטרים יש באזור שלך? נראה לי שהם מחשיבים את זה כ"חשד סביר" לחיפושים.

ZeusMan

New member
למען האמת יש כאן פורום סמים קלים..

ולשוטרים אין זכות (עקב זכויות הפרט במדינת ישראל הדמוקרטית) להשתמש בתגובות האינטרנט כחומר לחיפוש... כבר שנים יש כאן פורום סמים קלים ואף אחד לא סיפר על שבאו אליו בגלל דברים שהוא כתב באינטרנט... חוץ מזה, צריך לחשוב רבות על איך לתת לצמח הזה חוקיות וממש לא זו הדרך... כמו שנאמר יש בה תכונות שליליות לא קטנות, שלא כל אחד שמעשן מודע אליהם... ובנימה זו... LEGLIZE IT

Ambitionz

New member
לא התכוונתי לזה,

התכוונתי שהחולצה היא "חשד סביר" לחיפוש ע"פ השוטרים. פורום סמים קלים נסגר מזמן אגב, וגם לא נראה לי שכדאי שנתחיל דיון על ליגליזציה - בעד/נגד.. jacob miller - healing of the nation

למעלה