כנסו

meirfk

New member
כנסו

קודם שלום לכולם! אני חושב שצריך להיות בפורום הזה לימוד מילים בספרדית של ארגנטינה, כל אחד שיודע יכתוב פו פעם בשבוע או כמה ימים ... די- בסטה basta שתוק - קאז'אטה callate בוא הנה - באני אקא עד דאן - הסטה אקא טלויזיה- טלויזיון סליחה - פרדון תודה רבה - מוצ'ס גרסיאס חולצה - בלוסה מורה - פרפס או מאסטרו לב - קוראסון אני - ג'ו כלום- נדה נשיקות - בסוס באמת- אנסריו קלפון -טלפונו חבר- אמיגו בבקשה- פור פאבור לא יודע- נו סה זהו לביינתים תהנו...

GeriReshef

New member
יש לי בקשה

כולנו נשמח לשפר את הספרדית שלנו, וזה כולל אותי שנולדתי כאן בארץ, ואני שולט בספרדית ברמה שמספיקה לדבר עם הדודה בטלפון (?Hola tia como estas)..
אם אתה רוצה לכתוב כאן מדי פעם מילים וביטויים בספרדית- בשמחה, אבל כדאי שתכתוב אותן בספרדית כדי שנלמד.. לא ככה? בכל מקרה- יוזמה יפה ואני בעד!

InFecTeD LOVER

New member
הנה בספרדית...

בוא הנה - באני אקא - veni aca עד כאן - הסטה אקא- hasta aca טלויזיה- טלויזיון - television סליחה - פרדון - perdon תודה רבה - מוצ'ס גרסיאס - muchas gracias חולצה - בלוסה - blusa מורה - פרפס או מאסטרו - Profesor בתיכון Maestro ביסודי. לב - קוראסון - corazon אני - ג'ו - yo כלום- נדה - nada נשיקות - בסוס - besos באמת- אנסריו - en serio טלפון -טלפונו - telefono חבר- אמיגו - amigo בבקשה- פור פאבור - por favor לא יודע- נו סה no se

angel enamorado

New member
משלימה את המילים בספרדית :]

בוא הנה - Veni aca עד דאן - hasta aca טלויזיה- television סליחה - perdon תודה רבה - muchas gracias חולצה - bolsa מורה - Profesor/maestro לב - Corazon אני - Yo כלום- Nada נשיקות - Besos באמת- en serio (ברצינות) טלפון -Telefono חבר- Amigo בבקשה- Porfavor לא יודע- No se

למעלה