כנראה שלא הובנתי נכון

מחלל

New member
כנראה שלא הובנתי נכון

קראתי את התגובות שלכם למה שרשמתי לפני כמה ימים. אנ יאנסה שוב להציג את עצמי. בנוסף, כשכתבתי את מה שכתבתי הייתי במצב קצת קשה אז היום אני אנסה להביר את עצמי. כאמור אני כבר לא ילד. לא,אני לא מחפש "ילדים" לסקס. אני בכלל לא.אבל אם אני נכנס לאאוט או לסין אני שם לב שאנשים ממש לא מתייחסים אליי. לדוגמה לפני שבוע הייתי בסין. ראיתי שלאיזה בחור נפלה חבילת סיגריות על הרצפה. הגשתי לו אותה והוא אפילו לא אמר תודה. אני יודע שיכול להיות שהוא סתם לא מנומס אבל זה יחס שאני מקבל כל הזמן. כלומר, אם אני לא בן 20 אני לא קיים. אם אני עומד בתור עוקפים ואתי בלי לומר סליחה, אם אני מסתכל על מישהו, בלי שום כונה, הוא בורח, אם אני אומר שלום למישהו שראיתי כמה פעמים הוא לא ונה, השאלה היא אם אני לא בסדר אלא הנוער

MARMELAD

New member
ברוך השב... קבל ../images/Emo95.gif...

אז לעניין ההודעה.. מסובך. תמיד אמרתי שהיחס של החבר´ה הצעירים להומואים מבוגרים מהמם הוא התעלמות.. למה? כי מפחיד לחשוב שעוד כמה שנים נהיה גם אנחנו "הומואים זקנים" כי לא נמשכים מינית כי יש טראומות מהומואים חרמנים שניצלו אותנו כשהיינו צעירים ו... כי אנחנו נראים פחות "יפים" כשאנחנו מדברים עם גבר מבוגר...! כבר קראתי את זה בזמן הוורוד שאיזה בחור מבוגר אמר (בערך) שבחורה בת 20 לא מתביישת לצאת עם גבר מבוגר אבל הומו צעיר מתבייש מאוד, כי זה נראה כאילו הוא "זול"... חבל מאוד שזה מצב הדברים. יש לך הצעות לשינוי? כי לאמר "אז תתיחסו למבוגרים יפה" זה מאוד פשוט. ופרקטית...?

למעלה