כסו כולםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!

the blak angel

New member
כסו כולםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!

נפתח אתר חדש על הסדרה פלוריסיינטה!!!!!!!!!!! אני יודעת שזה לא קשור אבל ביקשו ממני לפרסם אותו בכל מקום אפשרי ברשת...... אז הנה הכתובת: http://www.tipo.co.il/zone/index.asp?zone=97486513878207 תהנוווו!!!!!!!!

ayeltush1

New member
עם כבר מפרסמים פה אתרים שווים אז...

הקהילה הכי מוצלחת שראיתם היי פעם היא הקהילה של יובל אברמוביץ המושלם כנסו כולםwww.yuvalyuval.coo.co.il ותהיו חברים בקהילההה !!!
אני ממש ממליצה לכם לעריץ תבנאדם הזה !!! יש לו באמת אחלה של קהילה ואני לא אומרת סתם הוא מגיב שם רק אתמול הוא הגיב שם עאעאאע הוא כזה מתוק אין עליו תירשמו לקהילה ותהיו חבריםםםםםםם אנחנו כבר 134 חברים בקהילה ואנחנו הקהילה הכי גדולה sms אז שווה להיכנס!! ביי אוהבת אותכם איילתוש

ayeltush1

New member
בקרובבבב השיר שלנו כנסו ........

לפני יומים יובל הגיב בקהילה שלו והוא כזה מתוקקקקק אני לא מבינה איך אתם עדיין פהההההההה כנסו לקהילהההההההההההההה מכינים שם מלא סירטונים ויש שם מלא התכונים, וכתבותת של יובל ,וכתבות על יובל,מלא חברי פרום מתוקים ששווה להכיר שם כל אחד,תמונות,חידונים,סקרים, ויובל מגיב לפעמיםםםםםםם,חתימות מיוחדות ובקיצור שווה להיכנססססס!!! כנסו ל...www.yuval.yuval.coo.co.il ויש שם מלא סירקות מעיתונים ומידע על העונה השנייההההה

למעלה