כף רגלי לא תדרוך בבתי כנסת שהועדפו על פרנסה לעסקים

R 1 3

Well-known member
לא מבין איך אנשים לא מחרימים אותם... האם בעל חנות דתי באמת
מתפלל בבית הכנסת (שיפתחו לו את החנות?) הרי הוא העדיף להתפלל
ושהעסק ילך לעזאזל. בבית כנסת מניין גברים מותר ובבית עסק 2-3 סוגרים.
הזוי ומדיף ריח של כפיה דתית בשיאה.

GoldenEyes

Well-known member
לא רק כפיה
גם סחיטה
כמיטב המסורת

דיברגנט חדש

Well-known member
גם אף אחד לא רוצה שתדרוך שם בכדי שלא תביא לשם טומאה.

R 1 3

Well-known member
גם אף אחד לא רוצה שתדרוך שם בכדי שלא תביא לשם טומאה.
טומאה בבן אדם? מיחסים בד״כ לבעל חי..
האם היה יהודי אחד שנידו מבית כנסת על עברה שיש עמה קלון?
הפוך - רוב העבריינים הופכים דתיים כשהם מובאים לדיון משפטי

דיברגנט חדש

Well-known member
טומאה בבן אדם? מיחסים בד״כ לבעל חי..
האם היה יהודי אחד שנידו מבית כנסת על עברה שיש עמה קלון?
הפוך - רוב העבריינים הופכים דתיים כשהם מובאים לדיון משפטי
לא כתבתי שאתה טומאה, אלא שלא תביא טומאה, כמו למשל תיגע שם בספרי תורה עם ידיים שזה הרגע אכלו חזיר.
כמו כן, לא תכבד את המקום בעטיית כיפה, בלבוש מכבד ועוד ...

כאילו שבלי זה בקרת כל יום בבית הכנסת....

R 1 3

Well-known member
בגלל טיפוסים כמוהו, עכשיו באירופה רוצים לאסור את השחיטה הכשרה שזה מזכיר את הגזרות ליהודים לפני מלחמת העולם השנייה |לא|
מה הקשר לטיפוסים ואיך הגעת דוקא לשחיטה? כי שחטתי בפניך פרות קדושות?
יש בתי כנסת שדוקא התרשמתי עד נדהמתי לבקר בהם עם הרצאות שנותנות תחושת
רגשי אשמה על הקורבנות שהארץ גובה במלחמות ומאבק לעצמאות - שהדתי החרדי משתמט מהן.
בית הכנסת שלך מסית לשנאה וניכור תוך שמוש בזילות סמאלנות והקטנת האחר
זה לא בית כנסת אל בית השמצה התנשאות וזדון - אגב שחיטה כשרה היא התעללות בבהמה.
בשחיטה המוצעת באירופה מרדימים את החיה וא מהממים אותה כדי שלא תסבול.
אתה מזכיר את רדיפת היהודים כי אתה רודף ישראלים בצביעות שאתה יהודי עם ערכים בעוד שאתה שקרן גדול
השקר על יהווה התגלה - למדנו שהיה אליל עץ ולך אין טיפת מצפון על כל היהודים שמתו על קידוש אליל עץ.
אתה אנטישמי הרודף ישראלים בכנוי סמול - אין לך מחילה וגם לא תמצא מחילה להסתתר בה ממעשה העוולה
שאתה אף מפרסם.

דיברגנט חדש

Well-known member
מה הקשר לטיפוסים ואיך הגעת דוקא לשחיטה? כי שחטתי בפניך פרות קדושות?
יש בתי כנסת שדוקא התרשמתי עד נדהמתי לבקר בהם עם הרצאות שנותנות תחושת
רגשי אשמה על הקורבנות שהארץ גובה במלחמות ומאבק לעצמאות - שהדתי החרדי משתמט מהן.
בית הכנסת שלך מסית לשנאה וניכור תוך שמוש בזילות סמאלנות והקטנת האחר
זה לא בית כנסת אל בית השמצה התנשאות וזדון - אגב שחיטה כשרה היא התעללות בבהמה.
בשחיטה המוצעת באירופה מרדימים את החיה וא מהממים אותה כדי שלא תסבול.
אתה מזכיר את רדיפת היהודים כי אתה רודף ישראלים בצביעות שאתה יהודי עם ערכים בעוד שאתה שקרן גדול
השקר על יהווה התגלה - למדנו שהיה אליל עץ ולך אין טיפת מצפון על כל היהודים שמתו על קידוש אליל עץ.
אתה אנטישמי הרודף ישראלים בכנוי סמול - אין לך מחילה וגם לא תמצא מחילה להסתתר בה ממעשה העוולה
שאתה אף מפרסם.
כי אתה פועל בלי שכל ורוצה למחוק כל סממן דתי על פני העולם מתוך מחשבה כושלת שזה יביא לשלום עולמי.
אני לא רודף יהודי אלא רודף את מי שיורה לעצמו ברגל ויורק לבאר ששותה ממנה.
אגב, אתה יהודי, יותר מדויק לכתוב, בהנחה שאתה יהודי, רק מכורח ההגדרה היהודית שנולדת לאימא יהודייה ותו לא, כי אין כל קשר בינך לבין היותך, לכאורה, יהודי.
אגב2, אם כבר הזכרת את קידוש אליל עץ, כנראה, שאתה לא מבין את המשמעות של זה, אחרת היית מבין שאתה, דווקא, עונה על ההגדרה הזאת ולא אלו הגאים ביהדותם על כל המשתמע מכך.

נערך לאחרונה ב:

R 1 3

Well-known member
כי אתה פועל בלי שכל ורוצה למחוק כל סממן דתי על פני העולם מתוך מחשבה כושלת שזה יביא לשלום עולמי.
אני לא רודף יהודי אלא רודף את מי שיורה לעצמו ברגל ויורק לבאר ששותה ממנה.
אגב, אתה יהודי, יותר מדויק לכתוב, בהנחה שאתה יהודי, רק מכורח ההגדרה היהודית שנולדת לאימא יהודייה ותו לא, כי אין כל קשר בינך לבין היותך, לכאורה, יהודי.
אגב, אם כבר הזכרת את קידוש אליל עץ, כנראה, שאתה לא מבין את המשמעות של זה, אחרת היית מבין שאתה, דווקא, עונה על ההגדרה הזאת ולא אלו הגאים ביהדותם על כל המשתמע מכך.
לא מעונין למחוק כלום - זכות כל אחד לעשות קרקס מופע הצגה או להתנדנד כלולב בתפילות
אך לא לסכן אותנו בזמן מגיפת הקורונה ועוד לטעון שהיא רצונו של אליל קדמון ואין להתחסן נגדה.
אתה רודף פסאודו אנטישמי שמחפש את היהודי שבי ובחילונים - הדגמת מילה במילה את תורת הגזע של רודפי היהודים.
הסיבה לכך היא חקיינות הטבועה באדם שמקורו בקוף - אתה מחקה את רודפי היהודים מתוך כניעה ותחושת כשלון.

אני ישראלי וזו זהותי - מקורותי בעם ישראל לפני שעבר התעללות של נביאים מפיצי שקרים כאילו הם שליחי אל נקמן.
יהודי הוא אולי נצר לשבט יהודה. ההלכה היהודית מצידי יכולה לשמש כנייר טואלט - אין לי שום חובה להתיחס אליה מעבר בארץ.
התורה מדגישה את המאבק בין יהווה לשאר האלילים - יהווה הפך לאל מטאפורי אך מקורו באלילי העץ בהם נלחמו
נביאיו כמו אליהו בבעל ושאר ההבלים שהפכו בפי אותם קופי אדם לאל נשגב - שהפקיר כמובן 6 מליונים והם עוד כרוכים אחריו.
אל כזה יש לשחוט שחיטה כשרה ולסבוא ממנו כדי שיפסיק להקריב פתאים מעם ישראל.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
לא מעונין למחוק כלום - זכות כל אחד לעשות קרקס מופע הצגה או להתנדנד כלולב בתפילות
אך לא לסכן אותנו בזמן מגיפת הקורונה ועוד לטעון שהיא רצונו של אליל קדמון ואין להתחסן נגדה.
אתה רודף פסאודו אנטישמי שמחפש את היהודי שבי ובחילונים - הדגמת מילה במילה את תורת הגזע של רודפי היהודים.
הסיבה לכך היא חקיינות הטבועה באדם שמקורו בקוף - אתה מחקה את רודפי היהודים מתוך כניעה ותחושת כשלון.

אני ישראלי וזו זהותי - מקורותי בעם ישראל לפני שעבר התעללות של נביאים מפיצי שקרים כאילו הם שליחי אל נקמן.
יהודי הוא אולי נצר לשבט יהודה. ההלכה היהודית מצידי יכולה לשמש כנייר טואלט - אין לי שום חובה להתיחס אליה מעבר בארץ.
התורה מדגישה את המאבק בין יהווה לשאר האלילים - יהווה הפך לאל מטאפורי אך מקורו באלילי העץ בהם נלחמו
נביאיו כמו אליהו בבעל ושאר ההבלים שהפכו בפי אותם קופי אדם לאל נשגב - שהפקיר כמובן 6 מליונים והם עוד כרוכים אחריו.
אל כזה יש לשחוט שחיטה כשרה ולסבוא ממנו כדי שיפסיק להקריב פתאים מעם ישראל.
הצביעות והחוסר יושרה שלך זועקים לשמיים, אחרת כפי שאתה מלין עליהם, למה אתה לא מלין על כל המפגינים חסרי התכלית, המשועממים שמחפשים עניין בחייהם?
לפחות לאלו שאתה מלין עליהם, יש עניין בחיים להבדיל אלפי הבדלות מאלו שמבזבזים את זמנם להרים מקל עם סטיקר חסר משמעות שאף אחד לא טורח לקרוא מה כתוב בו |נחמה|
הבעיה שלך שאתה, אפילו, לא מבין שרודפי היבודים גם רודפים אותך, למרות שאתה מלקק להם את העכוז ומשמש עבורם ככלי לנתינת רעיונות, איך לרדוף אותנו יותר וכן 'אותנו' מתייחס גם אליך, אך אתה לא מבין את זה.
בנוסף, אתה לא מבין שאם היהדות תיעלם, אתה לא תהיה ישראלי, אלא תהיה כרות ראש ע"י אלו שליקקת להם, אך כבר אין להם צורך בך |נחמה|
לגבי אלילי העץ שאתה מרבה להשתמש למרות שהסברתי לך את חוסר הבנתך הבסיסית, מה זה אומר, על כן, מציע לך לבקש ממישהו אחר שמדבר בגובה העיניים שלך, להסביר לך.

Harrington

Well-known member
מנהל

כף רגלי לא תדרוך בבתי כנסת שהועדפו על פרנסה לעסקים​

אשריך על עמידתך על עקרונותיך. אני מבין שכף רגלך גם לא תדרוך בהפגנות נגד השלטון או העומד בראשו מאותה סיבה?
לא מבין איך אנשים לא מחרימים אותם...
כי זה יהיה די אידיוטי ומיותר לעשות את זה :). לא כל האנשים מפגרים.
ממליץ לך לבדוק את משמעות המושג כפיה דתית. גם מבחינה לשונית וגם מבחינת משמעות חברתית וכו', אין שום קשר בין המונח שדחפת פה לסדר העדיפויות בענייני קורונה. נחמד כמובן לדחוף את המונח הזה בשביל הקטע ויצירת האווירה, אבל בחייאת בן אדם, רמה מינימלית של רצינות וענייניות, לא מילה גסה.

R 1 3

Well-known member
אשריך על עמידתך על עקרונותיך. אני מבין שכף רגלך גם לא תדרוך בהפגנות נגד השלטון או העומד בראשו מאותה סיבה?

כי זה יהיה די אידיוטי ומיותר לעשות את זה :). לא כל האנשים מפגרים.

ממליץ לך לבדוק את משמעות המושג כפיה דתית. גם מבחינה לשונית וגם מבחינת משמעות חברתית וכו', אין שום קשר בין המונח שדחפת פה לסדר העדיפויות בענייני קורונה. נחמד כמובן לדחוף את המונח הזה בשביל הקטע ויצירת האווירה, אבל בחייאת בן אדם, רמה מינימלית של רצינות וענייניות, לא מילה גסה.
א. לא השתתפתי בבלפור - זו עובדה שאין לי גאווה או חרטה עמוקה - אני תומך בכל מי שמפגין נגד שחיתות
השתתפתי בהפגנות שהיה מחנה שמאל מלוכד כמו בככר רבין או ליד מוזיאון ת״א. - מה זה שלטון? ממשלה
היא שרות ולא שלטון - רק לעבדים יש שליטים ורק יצורים עם אוזן רצועה זקוקים מטבע בריאתם לשליט .
הפגנה תורמת לתודעה! הציבור רואה ושומע עובדה שהיא חלחלה למוחך ואף עוררה בך חלחלה - כמו כל פרסומת - הצליחה.
ב. במה תורמת התפילה בבית כנסת? הרי רק לאסוף תרומות לגבאי ולסדר עוד כיבודים או שטויות אחרות.
בתי כנסת היוו מרכז קהילתי לגולים שנאחזו בדת כצווין לאומי באין להם מדינה. הדת התבססה על זיקה
לירושלים שאין בינה לאמונה ולו טיפה. הזיקה לבית היא אבולוציונית כפי שהטריטוריה של עם ישראל היא המולדת
שלי וזהותי קשורה לארץ ולא לעבודת האלילים שנכרכה בפליטים הישראלים. בארץ אין צורך בבתי כנסת.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
א. לא השתתפתי בבלפור
מניח שהבנת את שאלתי על אף זאת :).
הפגנה תורמת לתודעה! הציבור רואה ושומע עובדה שהיא חלחלה למוחך ואף עוררה בך חלחלה - כמו כל פרסומת - הצליחה.
קשה שלא תחלחל למוחי עם כל הסקירה התשקורתית הזאת :). אבל היא חלחלה לשם בעיקר כבדיחה גרועה ונושא לדיון כאן בפורום. ממש לא להשגת מטרותיה. אם זאת הצלחה, רחמי על המתכננים.
ב. במה תורמת התפילה בבית כנסת?
מה זה משנה? לטעם המתפללים היא תורמת.
הרי רק לאסוף תרומות לגבאי ולסדר עוד כיבודים או שטויות אחרות.
זה רק בעיני חנ"שים אנטישמיים.
בארץ אין צורך בבתי כנסת.
לדעתך. לדעת אחרים אין צורך בך בארץ. איש איש ודעתו. קשר כלשהו בין כל זה לנושא המדובר או לדברי למעלה? אין כמובן.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מתי כף רגלך בכלל דרכה בתוך בית כנסת ?

עשה טובה , אני מתחנן בפניך , אף פעם אל תכנס לתוך בית כנסת.

;-)

R 1 3

Well-known member
לדעתי אתה מבלה כאן בפורום יותר מבית כנסת - כי האנשים כאן משכנעים יותר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לדעתי אתה מבלה כאן בפורום יותר מבית כנסת - כי האנשים כאן משכנעים יותר.
וכיצד טענתך זו קשורה לנושא ?

בבקשה , אני מתחנן בפניך , אף פעם אל תציב את רגלך בתוך בית כנסת.

אין בעיה עם כנסיות או מסגדים רק לא בתי כנסת.

R 1 3

Well-known member
וכיצד טענתך זו קשורה לנושא ?

בבקשה , אני מתחנן בפניך , אף פעם אל תציב את רגלך בתוך בית כנסת.

אין בעיה עם כנסיות או מסגדים רק לא בתי כנסת.
חשבתי לציין שאין לי גם זיקה למסגדים וכנסיות - אבל אף אחד מהם גם לא דרש לפתוח אותם בזמן המגיפה !!
בניגוד לסחטנות פטרוני בתי הכנסת - למתפללים עצמם אין הרבה ברירות הם מאוימים להגיע לתפילה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
חשבתי לציין שאין לי גם זיקה למסגדים וכנסיות - אבל אף אחד מהם גם לא דרש לפתוח אותם בזמן המגיפה !!
בניגוד לסחטנות פטרוני בתי הכנסת - למתפללים עצמם אין הרבה ברירות הם מאוימים להגיע לתפילה.
אני יודע שאין לך זיקה לנסגדים וכנסיות וממש לא אכפת לי הסיבה אשר בעטיה אתה מבקש להדיר את רגליך מבתי כנסת אליהם אתה כלל לא נכנס :ROFLMAO:

אני פשוט מתחנן אליך שלא תשנה את דעתך ותחליט לפתע לפקוד את בית הכנסת..........בבקשה ממך , אני פונה אליך בדמעות ........

למעלה