כף רגלי לא תדרוך בבתי כנסת שהועדפו על פרנסה לעסקים

R 1 3

Well-known member
אני יודע שאין לך זיקה לנסגדים וכנסיות וממש לא אכפת לי הסיבה אשר בעטיה אתה מבקש להדיר את רגליך מבתי כנסת אליהם אתה כלל לא נכנס :ROFLMAO:

אני פשוט מתחנן אליך שלא תשנה את דעתך ותחליט לפתע לפקוד את בית הכנסת..........בבקשה ממך , אני פונה אליך בדמעות ........
אל דאגה - כל עוד אתה כאן ולא בבית כנסת מבטיח לשמור עליך טוב - לקרוא אותי מחסן מהידבקות בדת ומרפא בעת ועונה אחת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אל דאגה - כל עוד אתה כאן ולא בבית כנסת מבטיח לשמור עליך טוב - לקרוא אותי מחסן מהידבקות בדת ומרפא בעת ועונה אחת.
תודה נשמה , מודה לך ההתחשבות , נשמתי לרווחה.

כשתסתיים תקופת הקורונה אשוב לפקוד את בית הכנסת בסופי שבוע וחגים - תיכף אני יושב לקידוש עם משפחתי.

R 1 3

Well-known member
תודה נשמה , מודה לך ההתחשבות , נשמתי לרווחה.

כשתסתיים תקופת הקורונה אשוב לפקוד את בית הכנסת בסופי שבוע וחגים - תיכף אני יושב לקידוש עם משפחתי.
נעזור לך גם בהתמודדות עם המשפחה - בשביל זה אתה כאן... לא כך?

R 1 3

Well-known member
כיצד אדם חסר משפחה יכול לסייע בהתמודדות עם בעל משפחה מסוגי ?
בעל משפחה - כבר מעיד שאתה רכושני וסובל - כי מדובר באנשים עצמאיים .. ברור שאנשים סובלים
במשפחה- הם נדרשים לספק כל מיני צרכים ולהענות לכל מיני גחמות הן כמפרנס והן מאינטריגות שונות
מנגד אני פרפר חופש נדרש למלא רק את גחמותי רוב הזמן - ונהנה לשמוע דרמות כמו קידוש בשבת..
את מי בדיוק מקדשים? אני לא חסר דבר הגעתי ממשפחה וטעמתי מכל סוגי היחסים שיש בה - סמוך עלי..
בטבע יש מונוגמיות אך לרוב הנקבה מגדלת את משפחתה והזכר מטבעו יוצא להרפתקות ונהנה מהחופש.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בעל משפחה - כבר מעיד שאתה רכושני וסובל - כי מדובר באנשים עצמאיים .. ברור שאנשים סובלים
במשפחה- הם נדרשים לספק כל מיני צרכים ולהענות לכל מיני גחמות הן כמפרנס והן מאינטריגות שונות
מנגד אני פרפר חופש נדרש למלא רק את גחמותי רוב הזמן - ונהנה לשמוע דרמות כמו קידוש בשבת..
את מי בדיוק מקדשים? אני לא חסר דבר הגעתי ממשפחה וטעמתי מכל סוגי היחסים שיש בה - סמוך עלי..
בטבע יש מונוגמיות אך לרוב הנקבה מגדלת את משפחתה והזכר מטבעו יוצא להרפתקות ונהנה מהחופש.
הפרפר כבר מבוגר לאללה , בואך זקן....מי ידאג לך לעת זקנה ?

כבר בן 63 , לא ?

R 1 3

Well-known member
הפרפר כבר מבוגר לאללה , בואך זקן....מי ידאג לך לעת זקנה ?

כבר בן 63 , לא ?
מרגיש כמו 26 . במשפחה אתה נדחק לזקנה - לרב לא ידאגו לך (לא אישית) אלא לירושה.
שלא נדע איזו תחושת עלבון זו שהורים רבים אף נזרקים מבתיהם לבתי אבות .
לי אין חשש בכסף אני אקנה את כל העזרה שארצה ולא אחשוש שמנסים לקרב את הירושה..

שחר 676

Well-known member
מנהל
תשובה מאד נאיבית....זכור יקירי באיזו מסירות נפש טיפלת באמך הקשישה - אני זוכר שהעלת תמונות בקומונה....האם מישהו יטפל בך כפי שטיפלת באמך ?

אל תתרגל למחמאות ממני אבל כשמגיע אז מגיע.

R 1 3

Well-known member
תשובה מאד נאיבית....זכור יקירי באיזו מסירות נפש טיפלת באמך הקשישה - אני זוכר שהעלת תמונות בקומונה....האם מישהו יטפל בך כפי שטיפלת באמך ?

אל תתרגל למחמאות ממני אבל כשמגיע אז מגיע.
בכל מקרה אדם צריך להיות שמח בחלקו - לא בכולם צריך לטפל (שלא נדע)
יש גם מי שמת מות נשיקה. חומר נוסף למחשבה שלא אגרום מפח נפש, אם
אין שארים - הרי ידוע מראש שאובדן גורם תגובה קשה. לחיות לצד
אשה מזדקנת או ההיפך לרוב לא בא לאף אחד :poop: יש סוג של קשישים שנותרים
מופרעים ושרוטים - זה המודל החביב עלי. העולם לא נברא או תוכנן - כפי שאמרה
סבתי עליה השלום לעבור חיים זה לא כמו לחצות שדה.

דיברגנט חדש

Well-known member
דווקא, ערירים יותר בסכנת ירושה.
הייתה על זה כתבה לאחרונה בערוץ 12 ב-TV.
מצאתי לך גם בשלוף כתבה מלפני כמעט עשור, שמתאר איך ממטפלת זרה שמעונינת לזכות בכסף קל, דרך ארגוני צדקה שמתלבשים על קשישים ועד עורכי דין חמדנים שרוצים נתח בנכסי לקוחותיהם, נוכלים מסוגים שונים פיתחו שלל שיטות כיצד להתקרב ולרכוש את אמונם וחיבתם של אנשים תמימים, לרוב קשישים או חולים, בדרך להבטיח לעצמם זכויות בנכסים שיותירו אחרי מותם

R 1 3

Well-known member
דווקא, ערירים יותר בסכנת ירושה.
הייתה על זה כתבה לאחרונה בערוץ 12 ב-TV.
מצאתי לך גם בשלוף כתבה מלפני כמעט עשור, שמתאר איך ממטפלת זרה שמעונינת לזכות בכסף קל, דרך ארגוני צדקה שמתלבשים על קשישים ועד עורכי דין חמדנים שרוצים נתח בנכסי לקוחותיהם, נוכלים מסוגים שונים פיתחו שלל שיטות כיצד להתקרב ולרכוש את אמונם וחיבתם של אנשים תמימים, לרוב קשישים או חולים, בדרך להבטיח לעצמם זכויות בנכסים שיותירו אחרי מותם
עברית ספרותית עלאק ערירים - לא שייכת לתקופה בה יש מרשתת ואנשים מתיעצים וחולקים גם גלובלית.
אתה נותרת דינוזאור שרואה ערוצי טלויזיה.. הקשישים של העתיד ישלטו בעולם הן מהעושר שצברו
והן מהחופש שיהיה בידם והנסיון הרב. האם לא ראית סלבריטיז צעירים שנפלו למתחזים?
אתה באמת מאמין שאתאיסטים יפלו בידי נוכלים? אם כבר אנשים דתיים ניתן להוליך שולל באמונות תפלות

דיברגנט חדש

Well-known member
עברית ספרותית עלאק ערירים - לא שייכת לתקופה בה יש מרשתת ואנשים מתיעצים וחולקים גם גלובלית.
אתה נותרת דינוזאור שרואה ערוצי טלויזיה.. הקשישים של העתיד ישלטו בעולם הן מהעושר שצברו
והן מהחופש שיהיה בידם והנסיון הרב. האם לא ראית סלבריטיז צעירים שנפלו למתחזים?
אתה באמת מאמין שאתאיסטים יפלו בידי נוכלים? אם כבר אנשים דתיים ניתן להוליך שולל באמונות תפלות
אכן, אני דינוזאור שרואה ערוצי טלויזיה, רואה סדרות ורואה סרטים, לא חיי בעולם שכולו טוב, אלא עם רגליים על הקרקע.
בתכנית המתחזים, מראים גם סלבריטיז שנפלו שולל לנוכלים, אך "ישראלי" כמוך חושב שלו זה לא יקרה :)
תמשיך להיות עם מסכה, רק שעבורך היא לא רק על האף והפה, אלא ובמיוחד על העיניים.
אגב, מי שדינוזאור הוא אתה, כי פעם הזקנים היו החכמים בעלי הידע, אך בעידן האינטרנט, הם איבדו את היתרון הזה.
התלותיות שלך כקשיש, לא קשורה לאמונה זו או אחרת וברגע שיתלבשו עליך, תיפול גם תיפול!
להיפך, היותך אתאיסט משאיר אותך גלמוד לעומת בעל אמונה שיכול להתייעץ עם הרב.

R 1 3

Well-known member
אכן, אני דינוזאור שרואה ערוצי טלויזיה, רואה סדרות ורואה סרטים, לא חיי בעולם שכולו טוב, אלא עם רגליים על הקרקע.
בתכנית המתחזים, מראים גם סלבריטיז שנפלו שולל לנוכלים, אך "ישראלי" כמוך חושב שלו זה לא יקרה :)
תמשיך להיות עם מסכה, רק שעבורך היא לא רק על האף והפה, אלא ובמיוחד על העיניים.
אגב, מי שדינוזאור הוא אתה, כי פעם הזקנים היו החכמים בעלי הידע, אך בעידן האינטרנט, הם איבדו את היתרון הזה.
התלותיות שלך כקשיש, לא קשורה לאמונה זו או אחרת וברגע שיתלבשו עליך, תיפול גם תיפול!
להיפך, היותך אתאיסט משאיר אותך גלמוד לעומת בעל אמונה שיכול להתייעץ עם הרב.
היחיד שמתנסה להתלבש עלי בהבלים הוא אתה עם הרבי השחור משחור - איך הקשישים אבדו
יתרון עם האינטרנט? הרי הנסיון שלהם לא בהכרח פרוש במרשתת. מן הסתם הרבי הוא נוכל
כפי שראינו את כמות ההרשעות במגזר שלהם - בורחים משם ומי שנותר נבלע כמו בחור שחור.
אצלם במגזר החרדי הם גלמודים בתוך מסגרת שלא מאפשרת להם לעשות כרצונם ואין להם מוצא או
קצה של חוט לצאת מהמטריקס.

למעלה