כפולה - המשך שבוע 6 ואחרון לעונה!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
כפולה - המשך שבוע 6 ואחרון לעונה!!!! אז למי הכי תגעגאיה ?
לנועה או לגאיה?
לבן או לשחר ?
לירדן או פוקי?
לדליה או רוברט?
לצוק או קוקי?

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 22-פאוור קאפל

אז; מה יקרה בהמשך?
האם שחר יגלה את ליבי?
האם ירדן תגלה מה עלה בגורלו שחל אבייה - סוכן המוסד או שלא?
מה יקרה לפוקי?
והאם סוף סוף בפרק הלפני אחרון , נגלה את זהותה של נמסיס?

יותר מסיס- נמסיס!
ככה אגס קימל אמרה.
&nbsp
ואני אתגעגאיה לנועה, לדליה, לצוק... ומכיוון שאני לא אבחר בין ירדן לפוקי אני אקח את שתיהן ואזרוק את בן ושחר לעזאזל. או לגאליס שוב. עדיף שם, שם מצליח להם.
&nbsp
אז הם כבר פרסמו שזה היה השיער של פוקי. אז לא מפתיע. אגב, בעונה הבאה יהיו לה קישוטים להחלפת השיער הזה.
&nbsp
כן, אלעז, ברור. אין, זה לא טוב בלי פוקי. גרשום, אל תשתמש במילים הללו. מישהו עלול באמת למות יומת. אם זה היה גאליס היינו שומעים ליד אלעז את קול הנחש. קוראים לך אמציה ואתה לא סיוט.
&nbsp
צוק, אתה חייב לעבוד על הדייטים שלך. הכתבת היא נמסיס! תיזהרו, זה זוג העובדים הכי מחורפנים של רוברט.
&nbsp
"ירדי"?
&nbsp
אלעז מתחפש גם כאן.
&nbsp
סחית?! סחית?! מה יש להם?! מה נועה זוממת? היי! היי! לא יפה!
&nbsp
צוק גילה משהו?
&nbsp
ירדן הקודחת. אה, דווקא לשם? הקירות, תובל, הקירות, למה עכשיו אתה לא מבין שקוראים לך להצלה?
&nbsp
איפה אימא של נועה, ריבונו של עולם?!
&nbsp
פוקי החוקרת.
&nbsp
"המפצחת"? אח של הבוגד בוגד בעצמו. שקמה נחטפה, זה הכי נורא. כן, הכי בעיה זה שראיתי את הברכייה הזאת באה לכיוון האח של הבוגד.
&nbsp
מה? איך ירדן עברה את זה?
&nbsp
למה בן הורס את הסצנה?! למה?! דליה, תעשי טובה, אל תתני לבן פתגמים. אאוץ'! אנשים חוטפים היום!
&nbsp
כששואלים אם את צעירה מדי, תעני "אני כן!".
&nbsp
מישל לא כזה חכם כמו שהוא היה.
&nbsp
בן, תסתום.
&nbsp
או או. זה מסתבך...
&nbsp
מה עכשיו, צוק? מה נסגר? אוי... אתם יודעים מה אומרים. פתגם שבן לא מכיר: אקדח שמופיע בפרקים הראשונים במגירה של אבא של ירדן, יירה בפרק האחרון בהופעה של ביונסה.
&nbsp
מה הבאת, פוקי?
&nbsp
המיועד תמיד קופץ פנימה לסכנה. תרסיס? אאוץ'! אאוץ'! אנשים חוטפים פה כמו תמיד.
&nbsp
אז מחר נגלה שאני שוב כדברא.

אוי, אגב נמסיס. אני לא יודע בדיוק
אבל כתוב באינטרנט שמתישהו במהלך הסדרה- אלימור אשכרה אמרה שהיא כותבת שיר או משהו.
&nbsp
רמז? רמז.

שיר m

Well-known member
וואי וואי איזה פרק!
ירדן חושבת על הכל, כולל תגבורת

&nbsp
בפרק הבא ליבי נחשפת... אין מצב שלא

Roei152

Well-known member
מנהל
איזה פרק
פרק לעוד מתיחה , ברור שזה כדי למתוח אותנו עוד קצת לקרייאת מחר , שם נגלה מי זאת נמסיס לעזאל ...

dorin1902

New member
נמסיס זאת אלימור האמת שקצת מבאס, הסיפור עם נמסיס ביאס אותי קצת ציפיתי למשהו יותר מורכב. נמסיס זאת אלימור בגלל הקול, ובגלל שהיחיד שפגש אותה הוא אושר, ואם שמתם לב הוא אמר שהוא לא טוב בשמות וגם לא בפרצופים. והוא לא זכר אותה, וגם רוברט אמר שהיא עובדת חודשיים בעבודה. זה הכי הגיוני אבל קצת מבאס

ועדכון! תהיה גם עונה שלוש!
יפה, לא רע בכלל.
&nbsp
כמובן שאם היה קורה להם כמו שקרה לסוסי פרא, אתם זוכרים, שהם גם היו סדרה נחמדה ואז פתאום נעלמים הפציצו אותם, הם היו נקטלים. אבל ככה בין נעלמים זה סתם כיף.

שיר m

Well-known member
זה לא אותו דבר
סוסי פרא היתה נהדרת, אבל בלי כל יחסי הציבור של כפולה. זה מה שמביא להם עוד עונה. כמובן שכפולה נהדרת גם, פשוט לדעתי בעניין של עונה נוספת, מה שמשנה זה הפרסום.

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה טועה
תחילת נעלמים שודרה בערך בשבוע האחרון של סוסים , וסוף נעלמים שדרה בתחילת העונה האיחרונה של גאליס...
&nbsp
דבר שמעצבן בכפולה , זה שהם כבר בונים את סאגת גאליס החדשה , לא 50 פרקים לעונה עם הפסקה באמצע , וכבר הודעות על שתי עונות חדשות נוספות . קידז לא נשאר שפוי... ורק ניקלודיאון נשאר שפוי ...
&nbsp

כן. וזה לדעתי קצת פגע בהם
אגב, התבדחתי על זה שגאליס עברו לשלושה פרקים בשבוע ואמרתי שאמה היא המיועדת, אבל הם גרמו לבאז רציני. במקרה של סוסי פרא זה די פגע בהם, כי סוף העונה כבר לא עניין פה אף אחד. את מי מעניין דאנו או קים ושחורי, כשיש לך מולם את אמה קליין פותרת תעלומה מסתורית.
&nbsp
ואת מי מעניינות הסתומה או ניר בר גפן כשיש מולן את לילה!

למעלה