כפולה -פרק 3

Roei152

Well-known member
מנהל
כפולה -פרק 3 בגלל שזה פרק אחרון לשבוע , ובשביל שיהיה נוח יותר , החלטתי לפתוח שרשור נפרד לפרק 3...
צפייה מהנה ....

ציורים חדשים של כפולה אצלי. בואו לראות!
אני לא מבין, נועה הולכת רק בהילוך איטי? אין קצב רגיל? הם לא מאחרים ככה? טפי. וואטאבר. לקחת את זה מחברה שלך מור?
&nbsp
כן, הגיע לילד הזה בכל מקרה. חתיכת ילד שטינקר.
&nbsp
מה רוחש?
&nbsp
לא, את מתבלבלת, ירדן, זאת לא היא הסתומה.
&nbsp
פוקי בוחשת. גם ככה הם בלי פנים. מה לא באמת קרה?
&nbsp
ריף שחקנית טובה. יותר מסתומה?!
&nbsp
זה ברבש או בחבש? אני לא ממליץ ממש על הופעה של נועה בבת מצוות. מניסיון אצל בת דודה שלי. נירו שחקן טוב.
&nbsp
"אימון"... וואו, תחמן. אבל כמה הוא משלם לה? כמה סגרו? וואו, בפרק הזה אני ממש שונא את גיסנו.
&nbsp
לא נראה לי שלירדן אכפת מנועה. היא בסך הכול רוצה לעמוד באתגר. שמעת, דורין? שמעת את המוזיקה? אמרתי לך. ג'וקים... מי ישלח לירדן ג'וקים... מי אנחנו יודעים ששונא אותה ויודעים ששולח ג'וקים לאנשים... ואם פצצות צבע: מי גר בעיר שיש שם בחור חנון (שלימד ילדה) ויודע איך להכין פצצות צבע? אמרתי לך, דורין.
&nbsp
הנה השיר האהוב על שיר. מאיפה הרקדנים הגיעו? אז סופית, "אני עוד כאן". כי איאן ואלעד התווכחו. אל תוותרי, ליר! היא גם לא הרקידה אותך כמו שהיא עשתה לבת דודה שלי! שלא תמכור לך הופעה זולה! נמסיס...
&nbsp
איך היא בורחת ישר? וואו, פוקי דו פרצופית! נועה, תעשי אחד פלוס אחד. אני בטוח שהמיועדות לא הכינה את תובל לכל זה.
&nbsp
לירדן יש אישיות מפוצלת! וואו, נועה מחליפה מהר. הייתי רוצה שנראה את ליבי עם כל מיני דמויות, לא רק עם שחר. גם עם בן, גם עם אבא שלה, גם עם פוקי וגם עם גאיה. שקמה. מה זאת המנגינה המוזרה הזאת?
&nbsp
המזל של כפולה- הם התחילו אחרי המעבר. אני לא רוצה לדעת מה היה קורה אם גם תובל, כמו דניאל, היה צריך לחיות עם זה שלחברה שלו יש סוד והיא מתחפשת בזמנה הפנוי. ואנחנו לא היינו רואים את זה. אוקיי, מה מושך בליבי עומר?
&nbsp
אוקיי, זה חרא ריקוד. ואני לא מבין בזה. מחליפה מהר בגדים. שומע את הריחות. רגע, הוא גרומל עיוור?
&nbsp
וזה מתפרק. טוב, נועה לא גרועה לגמרי. יש לה קצת לעבוד על הרגש. אני לא מבין, לא פיטרו את אושר? בכל אופן, גם אני שאלתי על המחיר. רגע, אז החוזה מחייב אותו להיות איתה? הלך הכסף.
&nbsp
זאת גאיה במעלית?
&nbsp
וואו, האקר מחוכם.

Roei152

Well-known member
מנהל
ההבדל בין תובל לדניאל
זה שאצל דניאל היא מתחפשת לבן .. ואפילו אליאנה עוברת דרכה בדרך ללי
אצל תובל , זה לא נראה כ"כ גרוע בינתיים כמו אצל דניאל ואליאנה...
&nbsp

שיר m

Well-known member
יוסי, ציורים מעולים!
כן התאהבתי בשיר הזה מאז המופע של הוט...

&nbsp
ליבי עומר חמודה לגמרי.

dorin1902

New member
עוד פעם טפי זה ממש טוב אימצתי את המילה הזאת. מה קרה אז??? ברור ששקמה וקוקי אחראים לזה וסכסכו. וגברת, אם את תקראי לה עוד פעם אחת שטן את תגלי את זעמה של מישהי שראתה את עידו ותכלת חוזרים. מי שבמעלית זו בוודאות גאיה סבן, וחבל שלא ראו אותה בפרקים הראשונים. מה שכן, רואים הרבה את ירדן, ואני מבינה אותה, היא מחפשת איזו תכלת כדי להגיד לה שהיא סתומה. כמו כולן. ויוסי, אחלה ציור.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק טוב ....\
נועה חמודה לאללה.. מפרק לפרק אני יותר ויותר מחבב אותה , אורן לא צדק .. היא מותק דווקא ..
אז בן מנצל אותה מהתחלה בשביל הכסף והפירסום. רע מאוד.. לפחות הוא מודה בזה שהוא התחיל להתאהב בה באמת...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
נכון שזו לא היא
אבל תודה שגגם בראיונות , היא סבבה לגמרי...
היא לא גאיה גור אריה או שליטא או ספיר בן רובי אבל היא סבבה לאלללה...
&nbsp
&nbsp

שיר m

Well-known member
פרק טוב
הסדרה הזאת ממש טובה.
&nbsp
תגידו, לנועה ולליבי יש את אותו תיק? מתעצלת לחזור ולבדוק

&nbsp
ההסבר הזה של נועה לבן על זה שכולם רק רוצים את כולה כל הזמן- בשביל זה הסדרה בעצם, לא? זאת ההזדמנות להסביר את זה לילדים ככה שיקשיבו... (שוב יצאתי מורה
)

שיר m

Well-known member
אממ...
נראה לי שכשנועה יצאה מהמעלית היא היתה עם התיק של ליבי- שזה הגיוני כי איפה היא תשים את הבגדים והפאה? אבל זה דבילי כי אפשר לקלוט בשניה שזה אותו תיק. אלא אם זה תיק פופולרי מאוד

למעלה