כפולה -שבוע 2

Roei152

Well-known member
מנהל
כפולה -שבוע 2 צפייה מהנה ודיון פורה ....

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 4
מי רוצה לפגוע בנועה?
ומה קרה בעבר שקוקי ניסתה לסכסך בין ירדן לנועה?
האם מישהו נוסף יעלה על ליבי ?
כל זאת ועוד בפרק פתיחת שבוע של כפולה ...
&nbsp

פוקי, רועי. פוקי
מי המטורפת הזאת שרוצה להרוג את נועה?
&nbsp
הוא אלרגי לחתולים... כן, חממה, יש לגוגל יומן! ותסתכל עליו!אני לא מבין, הם מצלמים בבית ספר והוא עדיין חושב על רעיונות? ומה גדול בבית ספר? ולמה להרוג את דליה?!
&nbsp
אבל למה שחר והשאר שם? ולמה לא מפטרים את האידיוט הזה מהסאונד? והרי ברור שמי שהחזיר את הסנדוויץ' הוא... פטנגה. יפנים אומרים הרבה במעט.
&nbsp
למה... למה בן חממה קיים... למה... אישה וילדים שלא ידענו עליהם?! מה הוא כמו אבא שלו? אה, של מוריה? אה... של מי זה היה בסוף? פנים יפות. תמיד שחצן.
&nbsp
פוקי וקוקי זה הכי טבעי בעולם. טפי. רגע, למה היא לא אמרה טפי?! חצופה! היא לא מפספסת כלום! ואל תקראי לה ירדן, היא לא תקרא לך פוקי. תקראי לה טפי. איך היא מסריחה עם המסטיק הזה? פטור מהרופא. מצחיק. אח, צביה. זאת מורה. לא סתווית. רק צביה.
&nbsp
למה בן חממה קיים? למה? למה למה למה? שימרין קלטה אותו... מה אלה ה"הוצאות" האלה...?
&nbsp
אני לא חושב שצריך רקדנים מאחורה. תובל, תיזהר מעופר. הוא עדיין עצבני על זה שהרסת לו את אשתו הממוחשבת בעולם של פאנטרטיקה. אוי, פוקי מרגישה נטושה. וקוקי מיותר.
&nbsp
הנה הניצוץ. והנה הבחור שלא ממש אוהב את זה. פטנגה בטח סידר את זה. הוא נראה לי מסריח. לא אופתע אם בסוף זה הוא... נועה, מה שהוא למד על להסתכל לבחורה בעיניים את כבר שכחת. הוא עשה את זה כמה שנים.
&nbsp
"זה שלא לובש אף מותג שאני מזהה"? אוקיי, אם בפרק הקודם שנאתי את גיסנו, הפעם יש לי את חממה לשנוא. לפחות פטנגה מצחיק. הוא גם מסורק למשעי. פטנגה הבוחש. אבל למה הוא מדבר באנגלית? בן לא מבין את זה.
&nbsp
מנורה... תובל, נו, אתה לא יודע איך לתפוס רעים?
&nbsp
לפעמים, נועה?
&nbsp
טייזר! אולי זה דניאל הייוורד! מי עוד משתמש בטייזר? כנראה לתובל לא קל... תמיד חוטף.
&nbsp
לתובל אף פעם אין חיים שקטים. אה! זאת רקפת! בגלל שהיא חטפה אותו! כמו באשמורת!
&nbsp
יכול להיות שפשוט רצו לעשות שחזור לשנדליר. תובל, בחייאת! זאת בעיה לצאת מפה? בשבילך? הסצנה נראית כמו שילוב מוזר של גאליס עם כפולה... גררו מדי את הנפילה, נועה רוקדת וכל הזמן המנורה מתנדנדת. ושוב תובל מציל אנשים...
&nbsp
אז מי זה נמסיס? רגע, פטנגה רוקד בחוץ. זה לא הוא. זאת גם בטח לא גאיה או דליה. רוברט? לא. דדי? מה פתאום.
&nbsp
אני מהמר על ירדן. כן, ירדן עם פיצול אישיות. לסדרה קוראים כפולה, כמה אירוני יהיה אם גם לה יש גרסה אחרת? כמו שאמרו, לכל דבר יש משמעות כפולה... בין אם זאת נועה/ליבי או פוקי שהיא דו פרצופית, או גאיה שבתכל'ס אמור להיות בה משהו בפנים או פטנגה השקרן או צוק, שכשאנחנו לא רואים הוא עושה מיליונים מהפייסבוק.
&nbsp
בקיצור, ירדן היא כמו רובי.

dorin1902

New member
ירדן?? שטויות
זה שהבן אדם מדבר לעצמו לא הופך אותו לחולה נפש. ומה היא הייתה עושה? נלחמת בעצמה ומפוצצת לעצמה את המחשב? ויוסי, למה יש לי הרגשה שאתה יותר בצד של פוקי בסיפור הזה? מה, הגרסה החדשה של מוריה מוסקט לא מצאה חן בעינייך?

ופוקי באמת מסריחה מהפה

פוקי חמודה. לא כמו ירדן היפה
אבל אני פשוט חושב לעצמי:
&nbsp
היא ניסתה לאתר את נמסיס, האיי פי שלו המשיך לזוז והיא אמרה: "בדיוק מה שאני הייתי עושה".
&nbsp
אולי לא רק נועה "כפולה".
&nbsp
מה גם, לא שמענו מה בדיוק היא עשתה אז.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק שבו נועה עטושה את מה שהיא הכי טובה בו
לשיר, בזמן שהשאר ממשיכים בתפקידים המקוריים שלהם , ירדן ממשיכה להיות מקורית , שחר חוטף בומבת יונתן , פוקי זוממת מזימת דניאל ובן יוצא טיפש בצורה של ארז ...

שיר m

Well-known member
אז ככה.
שנדליר נופל על הראש היה לנו ממש לפני רגע בשבאבניקים...

שמישהו ייקח את תובל שפיר לנעלמים.

עומר דרור לא היה כל כך טמבל מאז אליפים.

התחלתי לזמזם שירים של נועה קירל

עומר לא היה טמבל באליפים!
זה היה אסף שהיה טמבל יותר.
&nbsp
נשבע לך, היום, היום חשבתי על ה"שקשוקניק" שלהם. או שזה היה "נקניקוקה"?
&nbsp
וכן, תובל נחטף לנעלמים. שוב פעם. כי אם את זוכרת, היה קטע בגאליס שהוא חטף מוט ברזל בדיוק בשבוע שפיזנטי הרביץ לאלון עם אחד.

שיר m

Well-known member
לא
בהתחלה הוא היה חכם, חבר של דנה, בעונה האחרונה הוא היה סיוט. שניהם, זה כבר לא היה מצחיק, רק מטומטם.
&nbsp
ואם כבר אליפים, ניצ תמיד תישאר ניצ. ולא משנה שהיא סמדי כבר שנים בפולמון.
&nbsp
ולא זוכרת אבל מאמינה לך

כן, אבל שכחת בעונה השלישית שהוא התקבל לממר"ם
הוא תמיד היה גאון, זה רק גדי שהשפיע עליו לרעה.

שיר m

Well-known member
אממ, בסדר, אין הרבה מה להגיד...
פוקי (שקמה. שקמה) קורעת, ירדן מעולה, את גאיה כמעט לא ראינו...

Roei152

Well-known member
מנהל
בקוששי ראינו גגאיה
אז למה אתה שואל עליה?

כי היא לא מכירה את דין הפנר
רק רציתי לשאול מה היא חושבת על איך שהיא נראית.
&nbsp
וגם היו קטעים שלה בפרק מאחורי הקלעים.

Roei152

Well-known member
מנהל
ואת איאן היא מכירה מכוכב הצפון
,אתה זה שצריך לשאול אותו מה דעתך עליה אם כבר ...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 5
מי זאת המטורפת שרוצה להזיק לנועה ? , האם שחר יספיק להציל אותה?
ומה לעזאל קרה בין ירדן לנועה שפוקי מעורבת בו?

גאיה באה!!!!! איזו תגובה מוזרה להצלה. מה הקשר ללדבר? די, נו, תובל, לא כולם רודפים אחרי מיועדים. אז יצא אחלה קליפ, רק לא ממש קשור למילים. ריף יפהפיה. למה שכרו יפני? אליאנה בטח עצבנית על התמונה. אחלה נפילה. רוברט נפילה. אין על השוטר. אין. אח של הבוגד, לא סומך עליו. עידו מגזים פה. ממש מגזים. הוצאות המזון של פטנגה בטח מרקיעות שחקים. עופר קורע. אוי, מאבק גאליס-טורינו. שוב. הוא גם לא אמר את הפתגם הזה ממש. פטנגה חשוד. יחסית ליריבות, נועה וירדן די ידידותיות. ירדן, די להכחיש שאת מלאך. דליה!!!!!!!! עכשיו ברור איך היא גם מנהל. נראה לי גם הם צחקו על זה. אוי. מביך. מאוד. מה לא?! לא ממש אחרת. היא לא נראית לי כמו אחת שתגיד אינגלה. המוזיקה קורעת. פיצוי על כל השנים בהן לתובל לא הייתה משפחה... פרח חמוד! איך אין חד קרן? מאדר פאקר?! פששש... פרח עוקצני. צוקרברג. דומה קצת למתי. פייק ניוז. אל הקירלמוביל!!!!!!!! איפה קוקי ופוקי? נועה היא לא הפרח... תכנית של פטנגה. בטח. תרחיקו מהפרח המושלם את החרא הזה. וממתי משדרים פרסומות כאלה? איך דין מזכירה כאן את אמילי. כמו עם שמר: דו יו וואנה סטאדי טוגדר? דין שחקנית טובה. בטח מתקשרת לדליה. בטח. צוקרברג, בחייאת. קצת הבנה בבנות. באמת קריפ. וואו, ירדן מפחידה וכמה טיפשות בשביל לא להבין מי זה. פטנגה הורס את הקליפ. כספת. לא נראה לי בטוח. נו, מעניין מה שחר חושב על ליבי עכשיו...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק סבבה
ירדן קשה מדי ... ריף מותק..
גאיה בטקסט מלא ראשון ... יפה ...
&nbsp

שיר m

Well-known member
תגידו
חד קרן, מפריס פרסה?

&nbsp
מי שמנסה לפגוע בנועה זאת אלימור. תזכרו שאמרתי.
&nbsp
אושר עולה על העצבים.
&nbsp
סבתא של שחר

&nbsp
לשאלתך יוסי, לפי הפרק הזה, גאיה=איימי.

למעלה