כריס פול או דיימיאן לילארד

OrEl74

Well-known member
מנהל
מי היית רוצים שיקבל טבעת בסוף העונה?

Rapgamer

Well-known member
פול בגילו וביכולתו הנוכחית יכול לקחת טבעת בעיקר כטרמפיסט. עד כמה זכורה הטבעת של ג'ייסון קיד בדאלאס? לא מאוד. זה nice to have אבל לגמרי ממשבצת של שחקן משלים.

לכן התשובה שלי היא דיים. היווה דוגמה למנהיגות ונאמנות לפרנצ'ייז במשך למעלה מעשור, אני אשמח בשבילו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מסכים לחלוטין עם כל מה שכתבת, כמעט...
ההתנהלות של דיים בפגרה הזאת די הורידה לי ממנו ואליפות זאת סוג של תמונת ניצחון לכל הדבר הזה.
מגיע לשחקן כמוהו לקחת אלילות כשהוא עוד בשיא... לא בטוח שאפתח שמפניה אם זה יקרה.

Rapgamer

Well-known member
מבין מה אתה אומר. אני קצת יותר סלחן כלפיו, אולי אני גם מושפע מהערכות ששמעתי של פרשנים שאין סיכוי שלילארד יממש את האיומים שהושמעו מסביבתו (שלא יתייצב לשום מקום למעט מיאמי וכו'). הליגה נמצאת במקום מוזר מבחינת יחסי שחקנים-מועדונים ואני חושב שהעזיבה של לילארד, גם אם באמת נוהלה לא טוב מצדו, לא השאירה משקעים אצל אף אחד מהצדדים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
האמת
מבין מה אתה אומר. אני קצת יותר סלחן כלפיו, אולי אני גם מושפע מהערכות ששמעתי של פרשנים שאין סיכוי שלילארד יממש את האיומים שהושמעו מסביבתו (שלא יתייצב לשום מקום למעט מיאמי וכו'). הליגה נמצאת במקום מוזר מבחינת יחסי שחקנים-מועדונים ואני חושב שהעזיבה של לילארד, גם אם באמת נוהלה לא טוב מצדו, לא השאירה משקעים אצל אף אחד מהצדדים.
האמת שאומרים שדווקא םורטלנד יצאו חארות בנושא הזה ושכל הדיווחים שיצאו לגבי לילארד לא נכונים, למרות שאני מניח שאין עשן בלי אש וזה אולי היה מנופח אבל הדיווחים האלה לגבי מיאמי לא קרו מעצמם.

fatnoam

Active member
לילארד גבר רצח, אני חושב שכשהוא אמר שישחק רק בהיט הוא באמת חשב שזו הקונטנדרית היחידה שתהיה מעוניינת בשירותיו, לא חושב שהוא חשב על הבאקס כאופציה. אין מה להשוות בינו לבין כריס פול הננס הרשע העסקן והמלוכלך, ברור שעדיף שדיים ייקח וברור עדיף שזה יהיה שכשהוא עוד בפריים שלו.

למעלה