כרשי כסף

adiemus

New member
כרשי כסף

יש לי באקווריום הפנורמי זוג כרישי כסף עכשיו כל האקווריום שלי מלא בציקלידים והאוכל שאני נותן להם זה אוכל שמיועד לציקלידים אבל הכרישים לא אוכלים הם כל הזמן נינבקים לזכוכית בצד האקווריום מיסתובבים סביב עצמם מישהו יכול לעזור לי מה לעשות???

duel

New member
הבעיה שלך היא לא האוכל

תלוי - אילו ציקלידים יש לך? אם הציקלידים תוקפנים - הכרישים לא מתאימים לאקווריום כזה, הם מותקפים וחרדים ולכן הם לא אוכלים - (הם ימותו בסוף). אם הכרישים הם מעל 25 ס"מ ושאר הציקלידים קטנים אז בדוק אם יש עליהם סימני מחלה כלשהם או האם הם חדשים באקווריום... אם הציקלידים שלך לא תוקפנים(סקלר, דיסקוס וכו') כנ"ל בדוק האם הם מתנהגים שונה, האם יש סימני מחלה. לגבי האוכל - הכרישים אוכלים אוכל צף ואוכל בגובה חצי פני המים - האוכל כאו לא מהווה בעיה. אם המידע לא עוזר - פרט אילו דגים יש לך, כמות, גודל האקווריום, מתי הכנסת את הכרישים. בברכה, דודי

duel

New member
הציקלידים שלך הם טריטוריאלים

נכון הציקלידים שלך הם טריטוריאלים - שומרים על השטח שלהם וברגע שדג אחר "פולש" לשטחם הם תוקפים אותו. לכן הכרישים כמעט ולא זזים ממקומם שכן לכל מקום שהם יזוזו הם "יפלשו" לטריטוריה של דג חזק מהם ויותקפו. תחליף אותם לפני שימותו או מרעב או מתקיפות. בברכה, דודי

למעלה