כשאהרון בשטח השמאלנים במתח

aharon5

New member
כשאהרון בשטח השמאלנים במתח

אבקש מכל מי שמוכן - להעתיק את ההודעה הזו לפורום "די לכיבוש" וגם פורום "מרצ" שבהם אני חסום. מהו היעד המדיני שמאחורי הפעולה הצבאית? זו השאלה שאנו שומעים השכם והערב מכל זב ומצורע שמאלני שפותח את הפה. החל מבורג, המשך ביוסי שריד, וכלה בעמי איילון (או משהו כזה). לו היתה זו שאלה מטומטמת - ניחא. אבל זו שאלה ניבזית. לא רק שאלה מטופשת, לא רק שאלה אווילית (כפי שמיד אוכיח) אלא שאלה ניבזית. שאלה שמסתירה מאחוריה אמת, אמת מרה מכוערת ועצובה. ובכן, מה מסתתר מאחורי השאלה התמימה, הלגיטימית והמצויינת לכאורה הזו? כמעט עשור שלם היתה הזדמנות ל"יעד מדיני". לא שעה, לא יום, לא שבוע, לא חודש, ואפילו לא שנה. שנים ארוכות של "יעדים מדיניים". רק יעדים מדיניים? שנים של שיחות שלום, קורבנות שלום, חדוות שלום, שירי שלום, דיבורי שלום, ברבורי שלום . . . שנים ארוכות של יעדים מדיניים. והנה עתה, בסה"כ עבר יום או יומיים ללא מטרה מדינית. עכשיו מלחמה. מלחמה טהורה. מלחמה שמטרתה להגן על ילדינו, להגן על עצמנו, למגר את תשתית הטרור. מטרה צבאית בלבד. שום מטרה מדינית. (נניח, לצורך הדיון, שאכן באמת אין שום יעד מדיני). יומיים ללא יעד מדיני. יעד צבאי טהור. מה קרה? איזה אסון קרה אם יום, יומיים, שבוע שבועיים, נשים בצד את הבייבי של השמאלנים היקרים שלנו - את מה שפעם קראו לו "תהליך השלום" ועכשיו פתאום קוראים לו "יעד מדיני". (חשבתם שהצלחתם לבלבל אותנו עם הביטויים שלכם? לא אותי). יום יומיים, שבוע שבועיים, חודש אפילו של יעדים צבאיים טהורים בלבד. יעדים מדיניים - אפס. מה קרה? מה יש? מה אתם קופצים? למה מה? מה לכם כי נזעקתם? מה כל כך כואב לכם שישראל מנסה להגן על עצמה? מה קורה לכם שישראל עזבה לכמה רגעים את האסטרטגיה המדהימה של הבלגה (שכמובן היתה הצלחה מדהימה). מה כואב לכם? מה כואב לכם שערפאת צורח? מה כואב לכם שערפאת בפאניקה? מהיכן הרחמים הגדולים הללו שלפתע עוטפים אותכם על "הפרטנר האהוב" והנצחי שאין לו תחליף? אז מה קרה? מה פתאום הוזעקו כל אווילי השמאל להתגייס למתקפת הסברה מאסיבית כדי שהעם היושב בציון יבין כמה הפעולה הצבאית הזו מיותרת (כי אין לה יעד מדיני)? שאלה מצויינת. תודה. אגב, במקרה אני גם יודע את התשובה: משום שהאווילים הללו שבויים בתפיסה לפיה יש רק פתרון אחד לסכסוך: כניעה. אווילי השמאל אוכלים כניעה, שותים כניעה, נושמים כניעה, מפריחים כניעה, רואים כניעה, ולא מסוגלים לראות שום דבר אחר. כניעה. פעם הם קראו לכניעה שלהם "תהליך שלום", עתה מתאים להם יותר לקרוא לה "יעדים מדיניים". הכל דיבורים. הכל נועד "לבלבל את האויב" - כלומר: להסתיר את האמת. חפשו את "היעד המדיני" שלהם . . . מהי מטרתם של אנשי השמאל? מהי השורה התחתונה שלהם? מהו הקו המנחה אותם? מהי המגמה? מה דוחף אותם? שאלה פשוטה. רק תשאלו אותה ומיד תצוץ לכם התשובה: אנשי השמאל המסכנים שבויים בתפיסה של תשוקת כניעה בלתי ניתנת לכיבוש. הם משוכנעים שאם אך ננוס חד צדדית לגבולות 67 ונכנע לכל הדרישות של ערפאת מיד יפרוץ השלום המיוחל. למה? על סמך מה? אין להם תשובה. תקוות ואמונות. כך הם מקווים וכך הם מאמינים. מאמינים בכל ליבם, בדבקות שלא תבייש שום חסיד חבד. (עד כדי כך שירון לונדון, אדם מכובד ומוכר לכל הדעות, מתדרדר למצב שהוא מתלהב מערפאת. והסברו: מכיוון שבזכות ערפאת ישראל תאלץ לברוח לגבולות 67 והדבר הזה הוא נפלא בשבילנו). אבל זו רק דוגמה קיצונית. (ותודה לערפאת שהביאנו עד הלום. תודה. ותודה גם לירון לונדון שמודה לו). השמאלנים מסתירים את מטרתם האמיתית, והיא: הם משתוקקים לכניעתנו. הם בחיים לא יודו בכך בגלוי. הם ישתמשו במילים יפות, ובברבורים רבים, אבל את השם המפורש - כניעה, הם לעולם לא יגידו. וזו נבזות. ואם היתה זו הנבזות היחידה - דיינו. ===== והנה הנבזות השניה: עכשיו מלחמה. עכשיו השמאל במבחן האמיתי שלו: במי הוא תומך - בנו או באויב? בהצלחת צה"ל או בכשלונו? והשמאל לא מצליח לפספס הזדמנות אחת לתקוע גלגלים במאמצי הלחימה שלנו. אפילו במצב כה קשה. שמאלנים יקרים - צה"ל עכשיו נלחם. אין יעד מדיני, אין אופק מדיני, אין הסכם מדיני, אין שיחות מדיניות. עכשיו מלחמה (שמעתם פעם את המושג הזה? מוכר לכם? יודעים מה זה?) עכשיו מלחמה. מה אתם מאחלים לצה"ל במלחמה הזו? הצלחה או כשלון? הלנו אתם אם לצרנו? והתשובה: הנה נזעקים שמאלנינו כדי לתקוע מקלות מוראליים במלחמה של צה"ל. אז תגידו אתם: עם שמאלנים כאלו - מי צריך אויבים? . . .

שמאלני

New member
אני לא במתח ../images/Emo13.gif...

תשמע אם לא היית כותב בעברית הייתי בטוח שאתה איזה נאצי שחדר לפורום,או ערבי שמנסה לעשות קרע בעם. גם בלי מה שכתבת הימנים זורעים תמיד מלח על הפצעים ומנסים בכל כוחם שיהיה קרע בעם. מזל שאותם ימנים שבאמת צריכים להחליט,הם בעצם תלוים במפלגות השמאל. בכדי שאני יהיה מנומס {מה שאני לא עושה בדרך כלל} אני אגיב להודעה המפגרת שכתבת. נתחיל בזה שאם היית מבין מה קורה במדינה שלך והיית רואה היום בטלויזיה את הנאום של אריאל שרון,היית מבין שהפעולה הזאת לא נוצרה כי שרון רוצה לחסל את העם הפלסטיני. הפעולה הזאת בעצם לפרק את תשתית הטרור,ולאחר שצה"ל יחסל את הטרור,נוכל לשבת איתם למשא ומתן. וזה מה שאמר היום אריאל שרון,אני יודע שאתה עצוב,אני יודע שאתה רוצה כל כך לרצוח אנשים חפים משפע,הרי מזה בעצם הדעות שלך בנויות. הדעות שלך זה להרוג ערבים לא חשוב אם הוא מחבל או לא,ובזה אתה לא שונה מארגוני הטרור. הרי מה הם אומרים,הם אומרים גם מי שלא חייל וגם אם אתה סתם אזרח,צריכים להרוג אותך. כי כל אזרחי מדינת ישראל היו חיילים או שיהיה חיילים,לכן צריכים לרצוח ילדים כי הם בעצם הדור העתידי של העם היהודי בארצו. וגם אתה חושב ככה,אתה חושב שצריך לרצוח פלסטינים חפשים מפשע. לא חשוב אם הם מחבלים או לא,לא חשוב אם הוא ילד שלא מבין מהחיים שלו כלום. העיקר לרצוח אותם כי הרי כולם שם תומכי טרור,נכון? ובעצם הגעתי למסקנה שהימין הקיצוני,וארגוני הטרור הם אותו דבר. כל אחד רוצה לעשות לצד השני את אותו דבר בדיוק,ובעצם למה שיגיעו בסופו של דבר זה סיכום,שכל צדק יקבל חלק. הפלסטינים יקבלו את יהודה ושומרון + מזרח ירושלים,ואנחנו נסתפק במה שיש לנו. המלחמה שיש כיום בעצם נגרמת ע"י הקיצונים בצד השני,במזל הקיצונים בצד שנמצאים בצד שלמו,אין להם כוח פוליטי מספיק גדול בכדי לכפות על ישראל את מה שהם רוצים לעשות לפלסטינים. ומשום כך המפלגה הקיצונית של בני אילון יצאה מהממשלה,שהם ראו שהרעיונות המעוותים שלהם לא יעברו בממשלה. ושאנשי השמאל שואלים אותכם,אנשי הימין מה עושים לאחר הפעולה,אין לכם תשובה. ולכן אתה כותב את ההודעה הזאת בכדי לנסות איכשהו לכפות על האין תשובה שלכם. לא יעזור לכם וגם לא יעזור לקיצונים שנמצאים בצד השני,בסופו של דבר נגיע להסכם שלום. אני לא מבין את הימין הקיצוני,אתם באים בטענות לפלסטינים שהם מסיתים את הילדים שלהם נגדנו,אתם מאשימים את הפלסטינים שהם רוצים להשמיד אותם ולהקים בכל הארץ שלנו את המדינה שלהם. אבל בעצם אתם רוצים לעשות להם אותו דבר,מכיוון שאתם בצד הזה אתם לא רואים זאת,אתם רואים רק מה שקורה בצד השני. וגם הפלסטינים ככה,שיש טרור כל העולם הערבי שמח,ורואים זאת מדי יום. אבל כשצה"ל פועל בשטחים,ישר שומעים גינוים חריפים נגד פעולות צה"ל,ומכיוון שהעולם {בעיקר אירופה} כולם שם אנטישמים,הם הולכים עם העולם הערבי. אבל מה שרציתי בעצם לומר זה,שאתם הימין הקיצוני וגם הימין הלא קיצוני,לא רואים מה הצד שלנו עושה לפלסטינים. ושאנחנו אנשי השמאל רואים וכותבים לכם,אתם מתעצבנים וכותבים לנו"עוכרי ישראל". אבל בעצם לא רק אנחנו רואים,אלא כל העולם רואה מה שאנחנו עושים לפלסטינים. ומשום כך בחיים אבל בחיים לא נהיה מאוחדים במדינה הזאת,הקרע בעם כל כך עמוק שגם אם יעבדו על זה עשרות שנים,אני בספק עם מישהו יצליח להזיז משהו.

rolex

New member
עוד שמאלני שחולה בנפש

..אהרון כתבתה דברים די נכונים אני לא מבין מאיפה הברברן הזה מוציא את ההודעה הקיצונית שלו ואומר שאתה רוצה שצה"ל ינסה לרצוח ילדים נשים ויחפים מפשע , כל אחד אוביקטיבי יפסול את תגובתו בשטויות במיץ הגבניות . אגב אני בארה"ב , שמאלני , ואני רוצה לומר לך שבארה"ב על כל סנאטור ,פרשן צבאי או פוליטי שרואה הקבלה מוסרית בין מעשי צה"ל לפלסטינים יש לפחות 25 שאומרים שצה"ל פועל באיפוק ולא עושה מספיק . כל הכבוד לצה"ל

aharon5

New member
השלכה

מה שעשה השמאלני היא תופעה ידועה מאוד בפסיכולוגיה . . .

בכל גוף בריא ישנם תאים אפורים

אינף סייד, - אני מצטרפת אליך- כל הכבוד לצה"ל !!! עבודת קודש עושים החבר"ה שלנו.

שמאלני

New member
rolex... אתה מפגר או מה

הרי זה ברור שהימנים בעד להרוג כמה שיותר פלסטינים,יש כמה שמודים בזה ויש כמה צבועים שמסתירים את זה. פששש,מעניין למה אתה בארה"ב,תשמע גם אם אני הייתי גר בארה"ב היו לי דעות כאלה ימניות קיצניות הייתי מזדהה עם המתנחלים. כל כך קל לדבר מארה"ב שאין לך שום סכנה של טרור,כל כך קל להביע דעה שאתה שם באיזה יבשת רחוקה. אבל פה שאנחנו סובלים יום ים מטרור אנחנו אלא שצריכים לדאוג למלחמה,לא אתה שחי לך בארה"ב. תאמין לי שאם הייתי גר בארה"ב לא הייתי מוכן לוותר על ס"מ אדמה,הרי אני גר שם בארה"ב ביבשת הרחוקה. מה אכפת לי מה שקורה בארץ,הייתי תומך נלהב של מפלגת מולדת. אבל מכיוון שאני חי בארץ הזאת אני יודע איזה סכנות צפויות לנו אם אנחנו לא נפעל באיפוק,ולא ישר לחשוב מהבטן כמו שהימנים תמיד עושים. תמשיך לחיות לך בארה"ב,תמשיך לצפות מהיבשת שם במה שקורה בישראל,נורא קל להביע דעה שאתה בעצם חי במדינה אחרת.

למעלה