כשאתה הולך......

Sודית

New member
כשאתה הולך......

כשאתה הולך וחלק מליבי איתך לוקח מחסירה אני פעימה ועל לחיי תגלוש דימעה כשאתה הולך ובעיני שאלה יודעת אני את התשובה כשאתה הולך ועוד ידי בידך אוחזת אראה בעיניך את הכאב שבליבי כשאתה הולך ועדיין מולי עומד רוצה אליך לזעוק אנא השאר כשאתה הולך וכולי עדיין שלך אביט בך בערגה ואשק לך בעדנה כשאתה הולך הניחוח שלך בחדרי נשאר ומתעתע בנשמתי עד בוא המחר כשאתה הולך ויודעת אני כי תחזור שואלת אני ושואלת אז למה אתה הולך ואתה עונה לי.... כדי שאוכל לחזור נכנעת שולחת אותך ומחכה שתחזור... סודית מחכה.... כשאתה הולך וחלק מליבי איתך לוקח מחסירה אני פעימה ועל לחיי תגלוש דימעה כשאתה הולך ובעיני שאלה יודעת אני את התשובה כשאתה הולך ועוד ידי בידך אוחזת אראה בעיניך את הכאב שבליבי כשאתה הולך ועדיין מולי עומד רוצה אליך לזעוק אנא השאר כשאתה הולך וכולי עדיין שלך אביט בך בערגה ואשק לך בעדנה כשאתה הולך הניחוח שלך בחדרי נשאר ומתעתע בנשמתי עד בוא המחר כשאתה הולך ויודעת אני כי תחזור שואלת אני ושואלת אז למה אתה הולך ואתה עונה לי.... כדי שאוכל לחזור נכנעת שולחת אותך ומחכה שתחזור... סודית מחכה.... כשאתה הולך וחלק מליבי איתך לוקח מחסירה אני פעימה ועל לחיי תגלוש דימעה כשאתה הולך ובעיני שאלה יודעת אני את התשובה כשאתה הולך ועוד ידי בידך אוחזת אראה בעיניך את הכאב שבליבי כשאתה הולך ועדיין מולי עומד רוצה אליך לזעוק אנא השאר כשאתה הולך וכולי עדיין שלך אביט בך בערגה ואשק לך בעדנה כשאתה הולך הניחוח שלך בחדרי נשאר ומתעתע בנשמתי עד בוא המחר כשאתה הולך ויודעת אני כי תחזור שואלת אני ושואלת אז למה אתה הולך ואתה עונה לי.... כדי שאוכל לחזור נכנעת שולחת אותך ומחכה שתחזור... סודית מחכה.... כשאתה הולך וחלק מליבי איתך לוקח מחסירה אני פעימה ועל לחיי תגלוש דימעה כשאתה הולך ובעיני שאלה יודעת אני את התשובה כשאתה הולך ועוד ידי בידך אוחזת אראה בעיניך את הכאב שבליבי כשאתה הולך ועדיין מולי עומד רוצה אליך לזעוק אנא השאר כשאתה הולך וכולי עדיין שלך אביט בך בערגה ואשק לך בעדנה כשאתה הולך הניחוח שלך בחדרי נשאר ומתעתע בנשמתי עד בוא המחר כשאתה הולך ויודעת אני כי תחזור שואלת אני ושואלת אז למה אתה הולך ואתה עונה לי.... כדי שאוכל לחזור נכנעת שולחת אותך ומחכה שתחזור... סודית מחכה....

אורמור

New member
סודיתוש..כמה פעמים שהוא הלך.. :)

תקלה טכנית..זניחה..אבל!!!! השיר מקסים!!!!!!!!!!!!!!!! כל כך מזדהה עם התחושה.. לפעמים כשהוא רק בא.. כבר מצרה על לכתו הצפוי.. ומסניפה מעורי שלי את ניחוחו..כשהולך דוחה את המקלחת.. כה מוכר.. אהבתי אותך בשירך.. נהדר

הזמן שבין לבין.....

כוכבי יום ה` בשמיים ושבת מלכה קרבה היא. אזכור אותך אהובתי,את כולך, עד תחלוף השבת ותיעלם. מכיר אני שבת בלי צ`ט, יודע מה זה עבורי ועבורך. השעון מורה על שעת פרידה, אצא בצעדים שקטים ובתוגה, אבל אחזור אהובתי,אל חשש ומה שהחמצנו נשלים חיש קל. את תמונתך טמנתי בארנקי ועם ליבי תמיד תהיי. כשניפגש שוב ,אהובתי, יהיה זה ,אני מקווה, על מצעי. פרח אביא לך ממרחק אשר בשיערך יבהק, נשיקות ארעיף על פנייך ואהבתי תהיה מסורה לידייך. אז תני ,אהובה ,לשבת ללעוג אבל אותנו לא תשבור, געגועינו רק יגברו ושבחי אהבתנו יתעצמו.

למעלה