כשבן הזוג לא רוצה ילדים

lolit

New member
כשבן הזוג לא רוצה ילדים

לאחרונה, התברר לי שבעלי לא רוצה ילדים. לטענתו הוא לא יכול לחשוב על זה כרגע, ואין לו מושג מתי ירצה אם בכלל. בגלל השלילה המוחלטת שלו הנושא מטריד אותי מאוד, למרות שכרגע אני לומדת ולכן רוצה לחכות עד סיום הלימודים. הנושא מטריד אותי במיוחד מאחר שדיברנו על הנושא לפני הנישואים, ובעלי אמר שלא תהיה לו בעיה לתכנן ילדים כבר בליל הכלולולת אם .ארצה, ובכל אופן לא ימנע זאת ממני. ועכשיו זמן קצר אחר הוא פתאום נכנס ללחץ ומשנה את המנגינה. מה עושים

לורה..

New member
הדרך הנכונה היא הידברות

נראה לי שאין זוג שלא עבר ת,התלבטות הזו או שלפחות אחד מבני הזוג-עכשיו להביא ילד לעולם או להמתין עד שיהיה הכי מתאים. אנחנו היינו ב ``סירה`` הזו,וזה הסתדר ע``י הידברות.אני מאד רציתי להביא ילד אחרי החתונה,ובעלי העדיף לחכות עם זה,לפחות ל5-6 שנים,כל אחד התעקש בעמדתו זה נכון,אבל,לאחר הרבה שיחות בינינו,ולאחר שכל אחד שמע את עמדת השני...הגענו להבנה בנושא,והוא קיבל את עמדתי שלגבי אישה הגיל משחק תפקיד חשוב מבחינת השעון הביולוגי ואם אמתין כמו שהוא רוצה אז יהיה לנו,אם בכלל,רק ילד אחד... לדעתי,מאד חשוב להידבר ולהקשיב,ואז ע``י הבנה של 2 הצדדים מגיעים לאן שהוא. הוא לא רוצה ילדים בכלל? הוא בטוח בזה? הרי החיים דינאמיים והכל יכול להשתנות,אולי זו החלטה של רגע...שתעבור לו,אני מקווה כך בכל אופן. הדרך הכי נכונה להגיע לליבו ולהבנתו,לדעתי,היא רק ע``י פתיחות והידברות. מאחלת לך הצלחה... לורה

lolit

New member
לורה אבל כמה זמן צריך לחכות?

תודה לך על התשובה הכנה. הבעיה שלי שבן הזוג שלי כל כך לא רוצה לחשוב על ילדים כרגע שהוא כל הזמן מעביר נושא או דוחה תא הנושא. כמה זמן עד שבעלך הסכים עם העמדה שלך? ומה היתה העמדה שלו לעניין לפני שנישאתם?

לורה..

New member
הסבלנות משתלמת....

היי שאלת שאלות ו....הנה התשובות. לפני שנישאנו דעת-בעלי לגבי ילדים,הייתה : בעוד מספר שנים טובות,כשאהיה בשל לכך... מתי זה יקרה הוא לא אמר... כמה זמן לקח עד שהוא הסכים עם עמדתי כמה חודשים,בערך 5 חודשים של שיחות ושיחות על הנושא.... ליבי איתך... פשוט תהיי סבלנית,תשוחחי איתו הרבה. אינני יודעת אילו היה בעלי לפני חתונה אומר שהוא יהיה מעוניין בילדים ולאחר מכן משנה את דעתו ל-לא רוצה ילדים,אינני יודעת איך הייתי נוהגת. תשוחחי איתו,תסבירי לו את עמדתך,תהיי סבלנית,תקשיבי לעמדתו ואז תראי... לי,נכון לעכשיו יש ילדים וזאת אחרי שבעלי התעקש על רק ילד אחד או שניים לכל היותר וזאת אחרי שהוא ``ניאות`` להסכים.(בקריצה)...ויש לי-3 אז רק תראי כמה שהסבלנות משתלמת וההידברות...ואני אגלה לך משהו-הוא אבא הכי נהדר אחרי הכל... אז תהיי אופטימית,אני איתך...וקדימה גשי אליו (לא עכשיו,עכשיו מאוחר)שוחחי איתו בס-ב-ל-נ-ו-ת!!!! שלך לורה (בצ`ט לורה30)

lmerav

New member
אך אולי...

אם בעלך יאמר שהוא כן רוצה ילדים הוא באמת ירצה או שהוא רק יאמר זאת על מנת לרצות אותך ? פשוט תחשבי על זה כי להביא ילדים כשאחד ההורים לא ממש רוצה זו תחילתה של צרה צרורה.. מקווה שלא גרמתי לך עצב רק רציתי שתסתכלי על המצב מנקודת מבט נוספת, ברשותך. גם בעלי אמר לי ,לאחר שנולד בכורי ,שהוא לא רוצה ילדים בשנים הקרובות ושנים זה הרבה זמן ואני דאגתי בהתחלה... אך לפני יומיים גרם לי אושר כששאל אותי : ``האם השם אביעד יפה עבור בן ? `` ואמר שהוא רוצה עוד ילד מתישהו. נו ..... מה את אומרת ? מקווה שאת בסדר תהיי חזקה ואל תחשבי על כך הרבה לבעלי אומנם זה לקח שנה (אנו שנינו לא רוצים (או יכולים כלכלית) כרגע) אולי לבעלך יקח יותר/פחות אך זה יבוא לו כבר תהנו בינתיים מהחיים וכמה שיותר כשיש ילדים אין הרבה זמן לזוגיות כי הילד יותר מעניין עכשיו זה ההזדמנות שלך מירב לוי לורה צודקת ותהיי חזקה

noam011

New member
לא כדאי לבזבז על זה אנרגיה כרגע

כי זה עדיין לא אקטואלי ממילא. חכי עד שתהיו מוכנים להביא ילד. אבל אני חושב שיתכן, ושינוי דעתו אולי נובע מסיבה אחרת בכלל. איך הזוגיות שלכם ? האם הכל בסדר ? תנסי לבדוק האם שינוי דעתו בעניין ילדים הוא רק סימפטום לבעיה הרבה יותר רצינית

למעלה