כשלפיד ובנט עושים יד אחת

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
שני פופוליסטים שעובדים במשותף.
לפיד:
''האלימות והדם שנשפך אתמול בתל אביב הם על הידיים של
ביבי והשליחים שלו'' לא פחות ולא יותר!!!
נפתלי בנט:
"מחדל הקורונה במימדים של יום כיפור......"
לא פחות ולא יותר!!! FB_IMG_1596088099212.jpg

Harrington

Well-known member
מנהל
יש לחברים הרבה מן המשותף. הם משוכנעים שהם הצודקים בכל דבר והיחידים שיודעים הכל יותר טוב מכל אחד אחר ומבינים בכל דבר.

אבל תכל'ס שניהם באופוזיציה וכך הם נשמעים.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אחד מהם, בהחלט ראוי להיות רטש ממשלה, הלוואי ויש אמת בסקרים, והוא ימשיך לטפס, ויהיה ראש הממשלה הבא של ישראל

Harrington

Well-known member
מנהל
אופוצזיה לוחמת, חשובה לא פחות מקואלציה.
בהחלט. לכן גם אין לי שום בעיה עם מה שהאישים האלה עושים ומצהירים. מה שכן, חשוב לזהות את הדברים ולקרוא לילד בשמו. מה שלפיד עושה (ולא בנט) זה נטו פילוג, התססה, והסתה לפילוג. הוא אמנם מוסיף לזעוק בגרון ניחר שנתניהו הוא המפלג הבלעדי במזרח התיכון. אבל כל מי שעיניו לראשו, גם אם לא ינקה את נתניהו לחלוטין (ואישית אני כן בעניין הספציפי הזה) יזהה שלפיד גובר עליו בכמה רמות טובות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אחד מהם, בהחלט ראוי להיות רטש ממשלה, הלוואי ויש אמת בסקרים, והוא ימשיך לטפס, ויהיה ראש הממשלה הבא של ישראל
לא יודע למי את מתכוונת אבל לפחות נכון לרגע זה הסיכוי של שניהם קלוש למדי. אמנם הסיכוי של לפיד אולי גבוה במעט מהסיכוי של בנט, אך זה משהו שהוא נכון להיום בלבד. עד לבחירות הבאות התשקורת צפויה למצוא משיח אחר שיאפיל עליו ויוריד את סיכוייו.

אור גינאל

Well-known member
לא הייתי אומרת באהבה, כן ברצון משותף.
זה בדיוק מה שבנט בודק , לפיד הוא תעלומה, לא ברור מאיפה הוא בא, ומה מניע אותו , ומה הכוונות שלו, מה מקור הכוח שלו.
הדרך היחידה להכנס ללב שלו ולשלוף משם מידע היא דרך מישהו שיתחבר אליו כמו האוייב של נתניהו, מכירה את הפתגם -האויב של האויב שלי הוא חבר שלי .

Harrington

Well-known member
מנהל
זה בדיוק מה שבנט בודק , לפיד הוא תעלומה, לא ברור מאיפה הוא בא, ומה מניע אותו , ומה הכוונות שלו, מה מקור הכוח שלו.
הדרך היחידה להכנס ללב שלו ולשלוף משם מידע היא דרך מישהו שיתחבר אליו כמו האוייב של נתניהו, מכירה את הפתגם -האויב של האויב שלי הוא חבר שלי .
מה לא ברור לך לגבי לפיד? כל עניינו הוא להגיע לכס ראש הממשלה. לא מעניין אותו משהו אחר. הוא בוחר את הדרך לכך בכל סיבוב על-פי הערכתו את השטח מה יעבוד טוב יותר. פעם (לא אחת) הוא ייבחר להיכנס בדתיים במלוא הכוח. פעם (כשהוא למד את נתוני האמת) הוא יודה שאין כל שחר לדברים שטען נגדם. פעם הוא יילך על פילוג העם נגד נתניהו. פעם ישמיץ את גנץ. אבל המטרה לאורך כל הדרך נשארת זהה וברורה לחלוטין.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
בהחלט. לכן גם אין לי שום בעיה עם מה שהאישים האלה עושים ומצהירים. מה שכן, חשוב לזהות את הדברים ולקרוא לילד בשמו. מה שלפיד עושה (ולא בנט) זה נטו פילוג, התססה, והסתה לפילוג. הוא אמנם מוסיף לזעוק בגרון ניחר שנתניהו הוא המפלג הבלעדי במזרח התיכון. אבל כל מי שעיניו לראשו, גם אם לא ינקה את נתניהו לחלוטין (ואישית אני כן בעניין הספציפי הזה) יזהה שלפיד גובר עליו בכמה רמות טובות.
אני נאלץ לחזור ולכתוב את מה שכבר כתבתי .
היכולת שלך לשכנע את עצמך שהשקר הוא אמת והאמת היא שקר - מדהימה.
נידרשים כישורים מאוד מיוחדים להמשיך ולחיות באופן רגיל עם אמונה כזו.
כנראה שעצם היותך אדם מאמין (במשהו שלא קיים לדעתי) מאפשר לך גם להאמין גם בבלוף הזה.
שבת שלום

Harrington

Well-known member
מנהל
היכולת שלך לשכנע את עצמך שהשקר הוא אמת והאמת היא שקר - מדהימה.
זה נשמע כמו מחמאה כנה, אז אני מרגיש צורך להודות לך מקרב לב |פרח|. אמנם אין כל אמת בדברים והם מחורטטים מן היסוד, אבל בכל זאת, כנות המחמאה והנימוס האלמנטרי מחייבים :).

נידרשים כישורים מאוד מיוחדים להמשיך ולחיות באופן רגיל עם אמונה כזו.
עד כאן. אין לי שום כישורים מיוחדים. שאל את אשתי.

כנראה שעצם היותך אדם מאמין (במשהו שלא קיים לדעתי) מאפשר לך גם להאמין גם בבלוף הזה.
לא חושב שיש קשר. אמונה בבורא עולם לא דומה בראיה פשוטה של המציאות והאמת כפי שהן מתגלות לכל מי שמוכן לפתוח את עיניו ולא לעשות כאילו. אמנם גם ביחס לאמונה שהתכוונת אליה אני מאמין שצריך להיות עיוור או כסיל בשביל לא להודות בה, אבל זה בכל זאת משהו אחר.

ומבורך!

מלאכת מחשבת1

Well-known member
זה נשמע כמו מחמאה כנה, אז אני מרגיש צורך להודות לך מקרב לב |פרח|. אמנם אין כל אמת בדברים והם מחורטטים מן היסוד, אבל בכל זאת, כנות המחמאה והנימוס האלמנטרי מחייבים :).

עד כאן. אין לי שום כישורים מיוחדים. שאל את אשתי.

לא חושב שיש קשר. אמונה בבורא עולם לא דומה בראיה פשוטה של המציאות והאמת כפי שהן מתגלות לכל מי שמוכן לפתוח את עיניו ולא לעשות כאילו. אמנם גם ביחס לאמונה שהתכוונת אליה אני מאמין שצריך להיות עיוור או כסיל בשביל לא להודות בה, אבל זה בכל זאת משהו אחר.

ומבורך!
אקצר. נזהרתי בכבודך כאשר ציינתי את אי יכולתך לראות את האמת.
לא אמרתי עיוור או כסיל. לא אמרתי חירטטתה.
עכשו מה שנשאר לי זה רק לרחם עליך.
לגבי כישורים - מבטיח שלא אפנה לשאול את אישתך....;)

Harrington

Well-known member
מנהל
אקצר. נזהרתי בכבודך כאשר ציינתי את אי יכולתך לראות את האמת.
לא אמרתי עיוור או כסיל. לא אמרתי חירטטתה.
עכשו מה שנשאר לי זה רק לרחם עליך.
לגבי כישורים - מבטיח שלא אפנה לשאול את אישתך....;)
הכל בסדר :). אני בעד דיון חופשי וזה כולל כתיבה חופשית. כל עוד היא עניינית, שום דבר שתאמר לא יפריע לי כהוא זה.

למעלה