כשל כליות בחתולה

נוסעת27

New member
כשל כליות בחתולה

שלום לכולם
אימצנו לא מזמן חתולה אומללה ונטושה מהרחוב שבבירור לא הסתדרה שם. לא ברור בת כמה היא, הוטרינרית משערת שהיא לא יותר מבת 5.
החתולה הסתגלה מהר מאוד לבית החדש (תוך 3 ימים כבר ישנה איתנו במיטה) וניזונה מהאהבה שלנו כמו מאוויר.
לצערנו, לאחר בדיקות, התגלה כי היא סובלת מכשל בכליות, למרות גילה הצעיר יחסית (אין ספק שהחיים ברחוב לא היטיבו איתה).
קלינית מצבה טוב מאוד (אוכלת, מתפנקת ועושה צרכים כרגיל, רק שותה ומשתינה הרבה יחסית ורמת אנרגיה לא מאוד גבוהה). במחינת הבדיקות מצבה מתקדם במחלה.
מבחינתנו היא כבר שלנו ונעשה מה שאפשר בשבילה. קנינו לה רנאל והוטרינית אמורה ללמד אותנו עירוי תת עורי.
השאלה שלי היא כזו- בגלל הרזון שלה, כשרק הגיעה ולא ידענו עוד על מחלתה, הזנתי אותה במעדני פריסקי בין היתר והיא מתה על זה. עברנו עכשיו לאוכל החדש ועירבבתי לה רנאל רטוב ויבש מה שהיא אכלה בחצי כוח, הוספתי רבע כפית פריסקי סלמון והיא אכלה הרבה יותר. התוכנית היא להוציא בסוף את הפירסקי מהתפריט אחרי שתתרגל. אבל השאלה שלי אם אני נותנת לה רבע כפית בבוקר ובערב זה ישפיע על התוזנה? כי נראה שזה ממש משנה את ההתייחסות שלה לאוכל. ותוך כמה זמן ניתן לצפות לראות שינוי בזכות התזונה? האם רמות האנרגיה שלה ישתפרו? האם תדירות השתייה וההשתנה יירדו או שזה מצב שכבר יישאר?

למעלה