כשף: לדעתי הולך להיות פיצוץ שם...

johnnypsy

New member
כשף: לדעתי הולך להיות פיצוץ שם...

כן כן כמו שכשף יקירתנו אמרה טענה... אכן היה... ללא ספק פיצוץ אוכלוסין בסלואו משה!!! יצא לי להיות הרבה פעמים בסלואו משה כשהיה הרבה אנשים אבל הפעם... היה ממממש הרבה אנשים... ממממש!!!! עד סביבות אחד וחצי היה אולי סבבה אבל לאחר מכן לא היה מקום לזוז, לנשום לשבת. בכל מקרה בשעה שלוש וחצי ארבע, התחילו להתפזר קצת אנשים והיה אחלה קהל אחלה וייבס, איימר נתנו בצעקות:) התרגלתי אליהם כבר, והאמת שפעם התעצבנתי על זה שהוא לא נותן לזוז אפילו שניה אחת, היום הם נורא משעשעים!!! חזקו ואימצו איימר טוב בקיצור, אפיקומן נתן סט מטורף!!!! איזה יופי הבן אדם הזה יודע לנגן, הכל אצלו מושלם: הסלקשיין ,המיקסים פשוט מושלם. בנוסף הוא נתן שם איזה קטע של פרודג'י OUTA SPACE עם השילוב של השיר הרגאי האגדי.. פשוט מדהים, הרים את הקהל!!! (בנוסף הוא יודע להמליץ על אחלה מוסיקה... קפצו לקרמבו... תודה לך אפיקומן) לאחריו עלה הבחור השוודי... ציפיתי ליותר, היה סבבה, לא יותר מזה. על איימר דיברתי ואחריו עלה עוד איזה מישהו שמשם כבר הלכתי. לסיכום, יותר מידי דאנסהול, אני כבר לא זוכר מסיבה בסלואו משה שהעיקר היה רגאי (חוץ מיונטייד רוטס שכרגע לצערי הם בטיול בדרום אמריקה). קצת מאכזב, בשביל לשמוע דאנסהול אני יכל ללכת למועדון הקרוב לבית, להיכנס חינם ולשתות חינם. בגדול היה סבבה לגמרי, כמו תמיד, תודה סלואו משה, מחכים להפקה הבאה.

../images/Emo45.gif

היה פאנן לגמרי! יאנו ידעתי שיהיו כל כך הרבה אנשים בגלל החמישה יחצנים ששריינתי לעצמי, יאללה עוד שבועיים, פרטים אני ימסרו בהמשך... שתהייה אחלה של שבת -כשף!

למעלה