כתבה חדשה על הסדרה!

כתבה חדשה על הסדרה!

התפרסמה היום ב"ראש 1" במדור פריים טיים בגודל של (בערך) קצת יותר מחצי עמוד! כתבה מאוד מפרגנת, מצורפת כאן וגם בגלריה.

גור .. ../images/Emo70.gif

יש לך אייסיקיו

חחח..

תמונה יפה.. לא חשבתי שראש אחד כאלה מפרגנים בדרך-כלל הם קוטלים כאלה דברים.. גור שאלה: שאתה רואה כאהל דברים..מה בעצם אתה חושב? כאילו מה זה עושה לךבפנים? (אני מתכוונת לביקורות טובות ורעות..)

שמחתי לראות ששני זיו אהבה

למרות שהיו דברים שלא הסכמתי איתה בכתבה והיו דברים שכן. ביקורות טובות אני שמח שאוהבים אותנו וביקורות רעות... מה לעשות תמיד יהיו כאלה... אבל הכי חשוב לי שלא משנה מה יכתבו - שהשם שלי יהיה רשום נכון!

שני ממן

New member
חחחחחח גור?!?!

אשכרה סרקת את זה!!! יווו איזה קרוע... כל הכבוד לך!!!! אני צריכה לדבר איתךך...אתה יכול להכנס...ל...? אתה יודע

נכון!!!

תמיד אני מדפדפת ולא תמיד קוראת אבל ראיתי כתבה על ראש גדול וישר קראתי ראש1 סחתיין שיחקתם אותה

האמת שבהתחלה

בבוקר כשקיבלתי את העיתון הייתה לי הרגשה שיהיה משהו... אבל אני לא שמתי לב כשהגעתי לעמוד, ישר עברתי לעמוד הבא בלי לשים לב ואז פתאום בטעות הסתכלתי אחורה... ישבתי על הרצפה נפלתי לכיסא....

LiiMoRiT

New member
טלי...היפיפיה של הכיתה?!

איכססס תראו איזה קופה?! השיער שלה זה הדבר היחיד שיפה אצלה! וגם יש לה חרא אופי...גם בסידרה וגם במציאות!

היי

היי גור אני ליהיא ואני מתה על הסידרה... \שמתי לב שאתה היית בפסטיגל ועכשיו במאמא מיה\ ואהבתי את הקטע על הכתבה עם "ישראל רוננסקי" אם אתה רוצה צור קשר: אייסיקיו:287281524 פלא:0524790575

idodo cohen

New member
כבר שאלו אבל גם אותי זה מסקרן

למי התכוונו כשאמרו הומו בכתבה..?

idodo cohen

New member
לעומת ראש אחד

מעריב לנוער כתבו משהו ממש מגעיל על הסדרה..! רציתי לשפוך על זה משהו.. שלא יוכלו לקרוא את זה. ואז נזכרתי שזה רק העיתון שלי ויש עוד מלא עותקים.

טנקס ותגידו זאת רק אני או ש../images/Emo99.gif

בתמנה הזאת איריס אינדיבו(שרון דטנר)נרית ממש יפה
ובסדרה עצמה היא עם שיער מוקזל ולא מסורק ועם רסן כזה מוזר

נכוןן..

זה גם צפוי שהיא תעבור מהפך ותיהיה יפה...ואזזזז..איתי יגלה לה שהוא מאוהב בההה...והיא תחשוב שזה רק בגלל שהיא יפה פתאום....ואז הם יהיו חבירם ויחיו באושר ועושר עד עצם הזהה...

למעלה