כתבה על בריאן!

רינת4

New member
כתבה על בריאן!

פרי עטי! בבקשה תקראו ותגיבו עליה-בין אם אתם מסכימים או לא... רק בבקשה לא לקטול אותי, זו פעם ראשונה שאני כותבת משהו ושעוד מפרסמים את זה... תלכו באתר ל"מאמרים וחדשות", ותבחרו בכתבה "בריאן קיני-על שולחן הניתוחים". אני מקווה שתאהו את הכתבה(וכן, oxygen זאת אני-ככה אני נקראת שם...) מחכה לתגובותיכם...

עדיץ

New member
תגובה:

כתבה מעניינת ביותר השלמת לי כמה פרקים שהיו חסרים, ונראה לי שזאת הבעיה, כתבת את תקציר הסדרה עם הערות והתרכזת במיוחד בבריאן. ובפסקה על אבא של ג´סטין אני חושבת ששכחת את הצד של אמא שלו, שהיא לא ידעה איך להתמודד עם זה ובעצם פחדה מאבא שלו. ואת הפסקה הזאת: "או כשגרם למייקל לכעוס עליו כדי שהוא יוכל להמשיך בחייו עם ד"ר דיויד. בריאן סיפר לאחת מהעבודה של מייקל, שהייתה מאוהבת בו, שהוא הומו. מייקל הפסיק לדבר איתו. הוא כעס עליו. בריאן ידע שזה יהיה ככה, אבל הוא היה חייב לעשות זאת. בשביל מייקל. למרות שזה כאב לו. הרי מייקל הוא החבר הכי טוב שלו והוא ידע שהחברות איתו תחסר לו. אבל הוא גם ידע שאחרת, מייקל ימשיך לקוות שיקרה משהו ביניהם, ולא יוכל לבנות לעצמו חיים משלו." לא הבנתי .. אז אם בא לך להסביר זה יהיה נחמד. קבלי ח"ח. עדי

רינת4

New member
קודם כל תודה רבה ../images/Emo24.gif

אני שמחה שאהבת. בקשר לאמא של בריאן-אני לא חושבת שהיא פחדה מג´ק(האב). היא פשוט אמא קרה, שהתעלמה ממה שקורה כי היה לה נח, ולא ממש איכפת. ובקשר לפסקה: מיקל הרי מאוהב בבריאן.הוא משום מה, תמיד מחכה לרגע שבריאן יבחר בו. יש בו מן משאלה סמויה כזאת, שמפריעה לו להמשיך לחיות את חייו. בריאן יודע את זה, והוא לא רוצה שלמייקל יהיו תקוות שווא לדבר שלעולם לא יקרה. הוא רוצה שמייקי יחיה חיים מלאים. מצד שני-בריאן אוהב מאוד את מייקי. גם לו יהיה קשה מאוד להתרחק ממנו. אבל אם זה מה שיגרום למייקי לבנות לעצמו חיים, ולהיות מאושר-בריאן לא רוצה לעמוד בדרכו. אז הוא מעדיף שמייקי יכעס עליו, מאשר שישאר תקוע במקום. מקווה שהבנת. אם לא-אני אנסה שוב להסביר לך.

enya

New member
לפי דעתי ...

כתבה מעולה וגם לי השלמת כמה דברים שלא ידעתי ...

רינת4

New member
עשו למייקל

מסיבת יום-הולדת(או פרידה... אני לא זוכרת). בריאן הזמין לשם את טרייסי(זאת שעובדת איתו)שד"א הייתה מאוהבת במייקל, כדי שהיא תגלה שמייקל הוא הומו. אח"כ היא כעסה על מייקל שהוא לא בטח בה, ומייקל כועס על בריאן. הוא לא מדבר איתו. ובסוף מי שמשלים ביניהם הוא ג´סטין. כי בריאן מספר לו את הסיבה למעשה שלו, וג´סטין מדבר עם מייקל ומסביר לו למה בריאן עשה מה שעהוא עשה. זה היה די מצחיק, כי לבריאן לא היה מה חעשות(כי הוא רגיל לבלות עם מייקל) והוא אפילו קרא ל...טד ל"וודיז". מה שהיה טוב לטד, כי ככה התחילו איתו... בנוסף, פתאום הראו שבריאן מבקר הרבה את גאס ולינדסי-כי הוא פשוט היה ממש משועמם! זה היה ממש מצחיק...

עדיץ

New member
מה בקשר לאמא של ג´סטין ...?

אני זוכרת שראיתי פרק ששניהם היו באוטו והיא ראתה איזה סמל על היד שלו ואז הוא ברח מהאוטו והיא רצה אחריו (אם אני לא טועה ..) מישו זוכר ..?

רינת4

New member
לא זכור לי...

מה, זה היה מן פלשבק של הילדות או משהו כזה?

resputin

New member
זה היה בפרק השני או השלישי..

הם נסעו, וג´סטין מהג באוטו, ועל יד ימין היה כתוב בעט אדום הסמל של הזכר < עיגול עם חץ.. > ובפנים היה כתוב B. ואז היא שאלה אותו "נו, אז גם לך יש חבר..?", הוא הסתכל עליה בצורה מוזרה, ופשוט עצר באמצע הכביש ויצא מהאוטו. אם אני לא טועה הוא הלך משם או לבריאן, או לדפני -אני חושב שלדפני.

עדיץ

New member
וואלה ?? פרק 2 או 3 ??

יאאא .. אז ראיתי את רב הסדרה .. אני עכשיו בחיפושים אחרי הפרק הראשון .. מישו יכול להגיד לי מה היה בפרק ה 4 או ה 5 ..? כי אני לא יודעת אם ראיתי או לא ...

faith2

New member
******* תשובה **********

היה רשום ג´סטין+בראיין והיה סמל של הומואים נו הסמל הזה שמציין זכר. בכל אופן לא זוכרת היה ריב וג´סטין ברח מהאוטו

1Shir

New member
רינת-שאלה!

מתי אמרו שבריאן שכב עם לינדזי? כי זה לא זכור לי בכלל ועד כה חייתי בידיעה שהוא אף פעם לא היה עם אישה.

casperit

New member
אוף..

התחלתי לקרוא את הכתבה (המאוד מעניינת!!!) ואז הייתי צריכה לצאת ועכשיו משום מה לא נכנס לי... טוב ממה שקראתי.. זה ממש נכון.. יעל

רינת4

New member
לשיר ולקספרית-

א. בפרק הראשון בריאן אומר ללינדזי: "הייתי שוכב איך..." ואז הם דיברו על זה שזה כבר קרה ולא פעם. ב.האתר כל הזמן בעידכונים ולכן לפעמים הוא לא עולה. פשוט תנסי שוב...

BlueyedQT

New member
רינת, כתבה מצויינת! ../images/Emo24.gif

השלמתי את מה שלא ידעתי...

ruthyanat

New member
אני לא מצליחה לקרוא את הכתבההה=(

אני ממש לא יודעת למה אבל זה פשוט לא עולה לי בכלללל

רינת4

New member
תנסי עכשיו.

כרגע נכנסתי לאתר, והצלחתי להיכנס לכתבה. פשוט שהאתר הזה כל הזמן מתעדכן, ואז הוא לא זמין... זו בעיה, אני יודעת. אבל אני מקווה שהם יפתרו את זה בקרוב.

למעלה