כתבה על האלבום החדש בלילה

EMANUELA XD

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo26.gifכתבה הכי מפרגנת ומחמיאה ל KIM

כריס אתה פשוט ענק שבענקים אתה KING
פירגון מדהים ל KIM
לפורום החדש ולחברים מוכיח כמה שהפורום שלנו מלוכד וחזק כתבה חיובית ובונה עכשיו נקווה בשבעקבות יציאה האלבום יזרמו ל
KIM הזמנות להופעות חובה קימבוק

CHRISS

New member
כן ואסור לשכוח

שכל זה התחיל בגלל הרעיון שאתם הצעתם בקומונה בלי קשר אליי..אני סתם בתור מישהו שקרא מהצד פשוט ניכנסתי להגיב מידי פעם ואז החלטתי לקחת את זה כמה צעדים קדימה . אני מאוד מופתע וממש משמח אותי שזה מצליח ומרגע לרגע זה רק מתקדם יותר בקיצור אני רוצה להגיד שבלעדיי כל המעריצים כאן והחברים בפורום זה אולי לא היה קורא אז תודה ענקית לכולם בשמי ובשם קים וכל צוות ההפקה שעומד מאחורי קים כיום.

EMANUELA XD

New member
../images/Emo56.gifמותר לי לגלות שבשיחת פון עם KIM

קים נשמעה הכי שמחה ומתרגשת היא מוסרת אהבה ותודה לכריס ולכל החברים שבפורום ולכל מי שניכנס לבקר ולקרא תודה על כל הפירגון הערצה והאהבה
כריס אך אפשר לשכח בלעדיך שום דבר לא היה קורה וכשזה קורה זה בא בענק אתה ענק ומאחלת לך שתגיע עם הנסיון להכי הכי רחוק שאפשר
KIM מופיעה ברשימת הזמרים בקטגורית מוזיקה עברית פורום תפוז אנשים עברי אביב גפן אביתר בנאי אהוד בנאי אוהד חיטמן איגי וקסמן איה כורם אינפקציה איתי פרל אמיר פיי גוטמן אפרת גוש אריק ברמן אתניקס וטוטובל בטי ביט 69 בית הבובות בעז בנאי ג`נגו גבע אלון והפליינג בייבי גילת הלל גלי עטרי גלעד שגב דודו טסה דויד ברוזה די ג`יי דודי שרון&ג`ואל דנה אינטרנשיונל דנה ברגר דנה לפידות דניאל זילברשטיין דניאל סלומון דנידין דפנה והעוגיות הבנות נחמה הדג נחש היהודים הנרי וניקה הפרויקט של עידן רייכל הראל מויאל הרכב KNOB התקווה 6 חמי רודנר טיפקס יהודה פוליקר יהודית רביץ יואב דגני יוני בלוך ולהקתו יוסי אזולאי יפתי ירדנה ארזי כנסיית השכל כפיר אפשטיין לירון לב לירז צ`רכי מאיה בוסקילה מאיר אריאל מאיר בנאי מוש בן ארי ולהקת שבע מירי מסיקה משינה מתי כספי נועם פנחסוב נורית גלרון נינט טייב סאב, הצל, תאקט ואמת סינרגיה עברי לידר עמיר ואבי בניון ערן צור פורקיופיין טרי ובלקפילד קולולוש
קים קרן פלס רונה קינן רוני ריטה רמי קלינשטיין שב``ק שורטי שייגעצ שילה פרבר שירי מימון שלומי שבן שלומי שבת שלמה ארצי שרית חדד

EMANUELA XD

New member
העלו שתיי תמונות שמתחלפות

תמונה אחת של KIM ואחת עם לגו KIM תמונה שהורדתי מאתר לילה

EMANUELA XD

New member
../images/Emo36.gif../images/Emo41.gifKIM STAR ../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif../images/Emo26.gif

סיוון777

New member
מלכה../images/Emo70.gifמלכה../images/Emo70.gifמלכה../images/Emo70.gif

כל הכבוד על הכתבה היפה הזאת

DJ ELAD 17 A

New member
כל הכבוד לנו קים מפציצה

עכשיו כולם ידעו ויוכלו לרכוש את קים ואת הדיסק המכיל את כל הלהיטים תקופה נפלאה כאן

למעלה