כתבה על הערב במוצ"ש ועל פורטל הרגאיי

כתבה על הערב במוצ"ש ועל פורטל הרגאיי

ובכלל על הרגאיי בישראל במדור התרבות של עיתון "ישראלי" (נו, זה שמחולק חינם ברכבות ובתחנות באוטובוסים וצמתים ובתי חולים). איזה כיף לפתוח את הבוקר ולגלות שמזכירים את הלהקה שלך בעיתון :) ובכלל כתבה קצרה אומנם אך מפרגנת ביותר. אין לי איך לסרוק, אם מישהו מעוניין להקדים אותי הוא מוזמן. אך בכל מקרה אשתמש בכישורי ההקלדה העיוורת המהוללים שרכשתי בצבא ואפרסם את הכתבה: _______________________________________ "רגאיי של עברית"/אמיר שוורץ מעכשיו לא צריך לנסוע עד לג'מייקה: אתר חדש בעברית מציע את כל מה שצריך לדעת על המוזיקה המקפיצה, שהפכה את בוב מארלי מעוד בחור חביב עם ראסטות לנביא מוזיקלי. אחרי שנים שבהן הוא היה נחלתם של קומץ חובבי מוזיקה שחורה, עולים מאתיופיה ויוצאי גרעין הנח"ל, זוכה ענף הרגאיי בישראל לשדרוג משמעותי. פורטל הרגאיי הישראלי (חפשו אותו בכתובת reggae.co.il) עלה לאחרונה לרשת, ומשמש מאז כתנ"ך החדש של תרבות הראסטה ומוזיקת הרגאיי בארץ. באתר ניתן למצוא עשרות כתבות ועדכונים, צילומים וקטעי וידאו, פורום חברים, חדשות וקישורים, שמעניקים למבקרים שעות של גלישה מרתקת. במשך חודשים רוכזו כמויות גדולות של מידע על המוזיקה והתרבות שיצאה מהאי הקטן בקאריביים בן 2 מיליון התושבים, ושהשפיעה מאז על כל הזרמים של המוזיקה בת זמננו. בפורטל מרוכז כל המידע על הנעשה בסצנת הרגאיי, ותהליך ההתפתחות של הרגאיי בארץ מתחילת שנות ה-80 עד היום. עוד ניתן למצוא בו חנות המוכרת אלבומי רגאיי ישראליים ובינלאומיים, חולצות ואפילו מתכונים מהמטבח הג'מייקני. בארץ, בדומה לשאר מדינות העולם, משלב הרגאיי מספר רב של מוזיקאים ואמנים צעירים וותיקים. בשנים האחרונות, והשנה במיוחד, הוא זוכה לעדנה חסרת תקדים: בארבעת החודשים האחרונים של השנה נרשם הישג מדהים של סצנת הרגאיי בישראל, עם ביקורים של הרכבים גדולים וחשובים ברגאיי העולמי, כמו זה של מתיסיהו, שלא מפסיק לחזור לביקורים. השקת הפורטל תתקיים במסיבה חגיגית שתיערך ב- 5 במאי במועדון 'ברזילי' בתל אביב. בהשקה ישתתפו בין השאר מוקי ופילוני, אם.סי קרולינה, פישי הגדול, צ'ולו, סילברדון, טראבין, קנגרו, כוח ראסטה, זבולון סאונד סיסטם ועוד רבים וטובים. __________________________________________________________________________________________ במרכז הכתבה תמונה גדולה של מוקי, תחתיה כתוב: "מוקי. גם הוא מגיע לעשות כבוד". בהמשך היום אם יסתדר הדבר, אסרוק הכתבה ואעלה אותה לגלריות. בכלל כל מי שיש לו כתבות על רגאיי ישראלי ורגאיי בכלל, מוזמן להעלות לפה! בקיצור, יש כבוד :) מחרתיים שרשור רגאיי ישראלי בפורום, סיקור של הרגאיי בישראל בחודשים האחרונים, ויש מה לספר!

למעלה...

תגובות גם יתקבלו בברכה :)

xXx Shiraz xXx

New member
אלבום עברי חדש לגליקריה ../images/Emo6.gif

חחח סתם הכתבה יפה, נחמד לשמוע שלא רק המבינין יודעין בדבר
מה הקטע עם יוצאי גרעין הנח"ל? איפה הרגאיי נכנס פה, סליחה על הבורות?! ופעם ראשונה שאני נתקלת בעיתון הזה...חחח

הוא כאילו ירד על מאזיני הרגאיי הסטלנים

נחלאווים יען קיבוצניקים ושמו"צניקים יען סטלנים שאוהבים חשיש ובוב מארלי ברקע...

afficoman

New member
לא רק ליוצאי גרעין נח"ל....

כל עיתונאי מנסה להכניס בד"כ הומור או ידע אישי רעוע ולכן כנראה הוא בחר בהלצה הא הא .... מטופש למדי אך משני....... העיתון הזה מחולק בכל הארץ, ברכבות, ברחוב, בבתי חולים.... חינם!!! אז החשיפה בו די גדולה. יום חמישי יוצאים עוד: כתבת וידאו ב-YNET כתבה בטיים אאוט כתבה בעיתון תל אביב שמחה גדולה הלילה......או בל"ג בעומר בעצם..... שבוע טוב לכולם נקווה לראותכם.

xXx Shiraz xXx

New member
חחחח למרבה הבידור אני קיבוצניקית

וגם שמו"צניקית (לשעבר!!!! לא דוגלת בדרך החינוך של השומר הצעיר, אבל לא נכנס לזה כרגע) חחח ובאמת שבחיים לא שמעתי על העיתון הזה. מאוד מאוד מאוד מקווה להגיע לל"גבה...

Ras Or

New member
סחטיין, מצפה להזמנה ממך

לחשיש ובוב מארלי ברקע ראס.

אגב שמוצניקים,../images/Emo32.gif

אני רוצה לעורר את חברי הפורום לארועי האחד במאי אתמול. התנועה שלי, תנועת הנוער העובד והלומד, ותנועות אחרות, אירגנו מצעד ועצרת נגד ניצול עובדים, ולמען התאגדות העובדים נגד מעסיקיהם. המעסיקים הקפיטליסטים והרכושניים, או בשפת הפורום הבאבילון, מנצלים עובדים בלי סוף, מעל חמישים אחוז מהנוער העובד מנוצל בעבודה! יש 1.7 מיליון אנשים מתחת לקו העוני בישראל! כל ילד שלישי הוא עני! אני קורא לכולכם, להצטרף למאבק נגד הניצול ולמען תנאי עבודה טובים, ושכר הוגן! כל מי שנתקל במקרים של ניצול בעבודה או תנאי עבודה לא הוגנים, נא לפנות לאיגוד המקצועי- 03-7651212 או *1121 מכל פלאפון http://www.minimom.co.il/ ובברכת תנועתי, עלו והגשימו.

K C

New member
באביליונס בכל מקום

כמה גנבים בדמות מעסיקים יש לנו בארץ. נמאס!

rasshay3

New member
YARD MAN STYLE

ORIGINAL VYBS FROM SPENCER MUZIK AND EVERYONE HO TAKE A STAND BUD SPENCER

Chenipeper

New member
אחלה כתבה

שיהיה בהצלחה לכולם אני נורא מקווה להיות שם תלוי בדרך הגעה ... ישראלי זה עיתון שרץ כבר שנתיים, בדרך כלל חיילים זוכים לקרוא בו כי הוא מחולק בדרך כלל בתחנות מרכזיות בחינם ושמים בתחנות אוטובוס וכאלה, אחלה של עיתון!! ל''ג בעומר יהיה שורף זה מה שבטוח :)

למעלה